Dominika Tajner rozwodzi się i żałuje jednej rzeczy. "Mam wyrzuty sumienia"

Dominika Tajner-Wiśniewska żałuje, że pod wpływem emocji napisała post o rozwodzie i przez to ich problemy osobiste stały się sprawą publiczną.

W połowie marca Dominika Tajner-Wiśniewska napisała na swoim profilu na Facebooku, że jej mąż, Michał Wiśniewski, złożył papiery rozwodowe. Choć wielu myślało, że to jedynie kiepski żart i jest między nimi wszystko w porządku. Także oni kilka dni przed tą informacją zapewnili, że dobrze im się układa. Jednak ich rozwód staje się faktem, a małżonkowie już nawet nie mieszkają razem.

Zobacz: Dominika Tajner-Wiśniewska oficjalnie potwierdza rozstanie z Michałem Wiśniewskim: To dla mnie szalenie trudna sytuacja

Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojtek Jeschke są razem?

Dominika w rozmowie z Party.pl przyznała, że żałuje, że dała się ponieść emocjom. Przez to, że pod wpływem wydarzeń opublikowała post o tym, że Michał wniósł papiery rozwodowe, ma teraz wyrzuty sumienia:

Mam wyrzuty sumienia, że przez emocje które mną targają napisałam ten post. Bardzo żałuję, że to napisałam - przyznała w rozmowie z Party.pl. 

Niektórzy spekulowali nawet, że Dominika może już mieć nowego partnera. Miał nim być Wojtek Jeschke, czyli jej partner w programie "Taniec z Gwiazdami", z którego już odpadli. Co więcej, to właśnie on razem ze swoim bratem miał jej pomóc w wyprowadzce z domu Wiśniewskich w Magdalence. Portal Party.pl skontaktował się z tancerzem. Jak się dowiedzieli, nie uczestniczył on w żadnym pakowaniu rzeczy Dominiki.

Wiśniewska zdecydowała się na wyprowadzkę, ponieważ, jak donosi informator "Faktu", dom przywoływał za dużo wspomnień. Oprócz tego mijanie się z byłym ukochanym było dość niezręczne. Nie jest też tajemnicą, że dzięki udziałowi w show zbliżyła się z Wojtkiem. Myślicie, że mają szansę na miłość?

AW

Więcej o:
Komentarze (24)
Dominika Tajner rozwodzi się i żałuje jednej rzeczy. "Mam wyrzuty sumienia"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: terra

  Oceniono 16 razy 16

  Wow. Żałować to ona powinna życia ze swoim gwiazdorem za pieniądze biednych emerytów. Moja babcia ulokowała swoje pieniądze w Skoku Wołomin. Teraz nie ma na leki. To ona i tysiące innych ludzi są tak naprawdę sponsorami ich samochodów, ich strojów, ich białych zębów.

 • Gość: ola

  Oceniono 15 razy 15

  jak to jest że po ogłoszeniu upadłości bank daje milionowe pożyczki

 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 12

  Serio? Żałuje? To niech szybko napisze jeszcze jeden... Na przykład o tym, że żałuje, że napisała o tym, że żałuje... ;-)
  Rozwód to próba ratowania majątku i ucieczka od długów... Ciekawe czy się uda.

 • Gość: Tremo

  Oceniono 9 razy 7

  Jedno warte drugiego.

 • Gość: p

  Oceniono 11 razy 7

  A jeszcze tak niedawno Wiśnia wyznawał w wywiadzie że kocha żonę i nagle bum rozwód

 • Gość: jasiak

  Oceniono 5 razy 5

  Ale piękna para z Jeschke by była.Uciekaj od tego dziada no nie wiem co w nim widziałaś.Ani to dobrze śpiewa,ani wygląda,alkocholik,wrzód na d..pie taka prawda a Ty ślepa?

 • zielona-galazka

  Oceniono 3 razy 3

  U Tajnerow cos nie tego. Najpierw tatuś, teraz córeczka.

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 3 razy 3

  Mam nadzieje ,że zakręci się koło fajnego chłopaka,bo taka fajna dziewczyna ma dojadać resztki po byłych żonach.A pan Michał dzięki temu małżeństwu znowu zaistniał ,widać sodówka ma teraz za dużo gazu i odbija.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX