Magdalena Cielecka znowu jest sama. Po pięciu latach rozstała się z partnerem

Magdalena Cielecka nie ma szczęścia w miłości. Aktorka rozstała się właśnie z kolejnym partnerem. Z Dawidem Wajntraubem spotykała się przez pięć lat.

Magdalena Cielecka po nieudanych związkach z Grzegorzem Jarzyną, a następnie z Andrzejem Chyrą i Łukaszem Garlickim związała się z Dawidem Wajntraubem. Para była ze sobą pięć lat. Wydawało się, że aktorka wreszcie znalazła stabilizację. Niestety, ich związek się rozpadł.

Magdalena Cielecka rozstała się z partnerem

Aktorka poznała swojego byłego już partnera podczas wakacji w Izraelu. Spotkali się w knajpie w Tel Avivie. Dawid Wajntraub nie wiedział, że Magdalena Cielecka jest aktorką. Połączyło ich silne uczucie. Początkowo byli w związku na odległość, jednak z czasem mężczyzna coraz częściej zaczął pojawiać się w Polsce, aż w końcu się tutaj przeprowadził. 

W międzyczasie Cielecka odważyła się na wspólną okładkę z Wajntraubem dla "Newsweeka". W mocnym wywiadzie aktorka mówiła wówczas, że razem z partnerem obawia się m.in. wzrostu nastrojów antysemickich w Polsce.

Magdalena Cielecka z partneremMagdalena Cielecka z partnerem Newsweek

Choć mogło się wydawać, że są idealnie dopasowani, Magdalena w wywiadzie dla najnowszej "Polityki" przyznała, że znowu jest singielką.

Ponieważ byłam do niedawna związana z partnerem żydowskiego pochodzenia, wylała się na mnie i na niego ogromna fala hejtu - powiedziała.

Cielecka z sentymentem wspominała też początki ich znajomości.

(...) Podobało mi się, że on nie pochodzi z Polski. Gdy się poznawaliśmy, nie wiedział, kim jestem. Traktował mnie jako kobietę i człowieka, a nie jako znaną aktorkę - dodała aktorka.

Jednocześnie zaznaczyła, że jej wypowiedź o tym, że cieszy się z pochodzenia Dawida, nie spodobała się części internautów.

Moja wypowiedź tak rozwścieczyła internautów, że zaczęto nawoływać do ogolenia mi głowy, życzono mi nawet śmierci - wspomniała.

Magdalenie Cieleckiej życzymy więcej szczęścia w miłości.

AD

Więcej o:
Komentarze (68)
Magdalena Cielecka znowu jest sama. Po pięciu latach rozstała się z partnerem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: go

  Oceniono 46 razy 36

  "Magdalena Cielecka po nieudanych związkach z Grzegorzem Jarzyną, a następnie z Andrzejem Chyrą i Łukaszem Garlickim związała się z Dawidem Wajntraubem. Para była ze sobą pięć lat. Wydawało się, że aktorka wreszcie znalazła stabilizację. Niestety, ich związek się rozpadł."

  1. To, że związek się kończy, nie znaczy, że był nieudany. Po prostu, można w którymś momencie dojść do wniosku, że zapatrywania na przyszłość czy światopoglądy obu osób są na tyle rozbieżne, że lepiej się rozstać. Bez dramatu i bez opluwania spędzonych wspólnie lat.

  2. Nie sądzę, żeby "stabilizacja" w waszym rozumieniu była tym właśnie, czego mogłaby szukać Cielecka. Dla artysty wąsko rozumiana stabilizacja to stryczek.

  3. "Niestety, ich związek się rozpadł" - a kto wam daje prawo orzekać co jest stety, a co niestety w czyimś życiu? To dorośli ludzie, zdecydowali się rozstać i wara od ocen i szufladkowania. Tworzenie aury nieszczęścia, niepowodzenia i dramatu wokół czegoś, co takiej aury nie wymaga jest nadużyciem i wyrazem głębokiej życiowej niedojrzałości. Na takich manipulacjach jadą politycy, żerujący na niedojrzałości narodu. Ja wiem, że to tylko plotek, ale jednak, nie idźcie tą drogą.

 • Gość: Marya

  Oceniono 31 razy 27

  Bardzy prymitywnie napisany tekst. Gdzie Plotek wylapuje tych geniuszy?

 • Gość: gosc

  Oceniono 43 razy 13

  wrocil do Izraela?....do zony i dzieci...i po co wam dziewczyny zonaci faceci?.....

 • Gość: zuza

  Oceniono 14 razy 12

  Klątwa okładkowa

 • Gość: hmm

  Oceniono 27 razy 11

  O nim nigdy nie słyszałam, więc jaka fala hejtu?
  Teraz czytam, że facet żonę miał, może tu leży przyczyna?

 • sylvek100

  Oceniono 12 razy 10

  Dla mnie podawanie takich informacji bez podawania numeru telefonu do pięknej aktorki jest bezsensu.

 • Gość: kasia

  Oceniono 9 razy 7

  Bo ona jakichś popaprańców samych wybiera :-/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX