Meghan Markle miała zrezygnować z wystąpień publicznych do czasu porodu. Zmieniła zdanie. Widać, że rodzi lada moment

Meghan Markle oddała hołd ofiarom zamachu terrorystycznego w Nowej Zelandii. Tym samym przerwała swój urlop macierzyński.

Poród Meghan Markle zbliża się coraz większymi krokami. Z tego też powodu księżna Sussex tymczasowo zrezygnowała z publicznych wystąpień i przeszła na urlop macierzyński. Po raz ostatni mogliśmy ją zobaczyć 11 marca, kiedy to brała udział w obchodach Wspólnoty Narodów zrzeszającej niepodległe kraje. Jej przerwa nie trwała jednak długo.

Niespodziewane publiczne wyjście Meghan Markle

We wtorek Meghan Markle zjawiła się pod budynkiem Wysokiej Komisji Nowej Zelandii w Londynie, gdzie złożyła kwiaty oraz wpisała się do księgi kondolencyjnej dla rodzin ofiar ataku terrorystycznego w Christchurch. Towarzyszył jej książę Harry. Ciężarna księżna w szczególny sposób złożyła hołd pogrążonym w żałobie Nowozelandczykom - miała na sobie kolczyki, które dała jej w prezencie premier Jacinda Ardern. Ich cena to około 850 zł.

Jak donosi brytyjski magazyn "Hello", Meghan Markle i Jacinda Ardern zaprzyjaźniły się podczas ostatniej wizyty księżnej w Nowej Zelandii. Premier odwiedziła Pałac Kensington na początku tego roku. Księżna Meghan i książę Harry odwdzięczyli się jej wtedy za gościnę.

Publiczne wystąpienie Meghan Markle było sporą niespodzianką. Ciężarna księżna miała zrezygnować z aktywności zawodowych i dyplomatycznych do czasu porodu. Co skłoniło ją do tego, żeby jednak pojechać z Harrym do Wysokiej Komisji Nowej Zelandii? Jak się okazuje, reprezentowali rodzinę królewską ze względu na to, że to właśnie oni jako ostatni odwiedzili ten kraj.

KSIĘŻNA MEGHAN I KSIĄŻĘ HARRY W LONDYNIE. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Meghan i Harry byli jednymi z pierwszych osób, które wpisały się do księgi kondolencyjnej. Książęca para ma także w planach spotkanie z dyplomatami Nowej Zelandii. Wtedy wspólnie omówią reakcję na ostatni zamach terrorystyczny w meczecie.

Więcej o:
Komentarze (54)
Meghan Markle miała zrezygnować z wystąpień publicznych do czasu porodu. Zmieniła zdanie. Widać, że rodzi lada moment
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ...

  Oceniono 11 razy 9

  To Królowa ich tam wysłała, więc Meghan nie miała nic do gadania. Biorąc pod uwagę, że Meghan i Harry całkiem niedawno odwiedzili Nową Zelandię to bardzo mądra decyzja.
  PS. Tylko plotkowe głupki mogą interpretować wpisanie się do księgi kondolencyjnej jako chęć lansowania się.

 • Gość: Ee

  Oceniono 14 razy 8

  Meghan wygląda pięknie jak zawsze

 • Gość: helk

  Oceniono 24 razy 8

  Meghan wygląda kwitnąco, po prostu pięknie i tak gustownie się ubiera. Oboje z Harry, bardzo do siebie pasują. :)

 • Gość: Genia w opałach

  Oceniono 9 razy 5

  Fajnie, że Harry tak dobrze wybrał żone, udana z nich para, widać wspólny cel I działanie a także zadowolenie z życia u obojga :) a miał takie paskudne i durne dziewczyny wcześniej jejku! Głupkowaty był, a dojrzał, wszystko jest możliwe. Teraz widzicie dziewczyny, za facetów nalezy się brać po 30 stce., bo wcześniej są głupi ;D

 • Gość: Tadeusz

  Oceniono 29 razy 5

  Ładnie się zachowali. Kaśka w tym czasie standardowo lata po szkołach i cieszy miche.

 • Gość: Paulina

  Oceniono 22 razy 2

  Wielka sensacja bo Megan przerwała urlop i wystąpiła publicznie . Każdy jej teraz powinien dziękować . Tylko ze ona wyszła z domu na 2h wyszła z auta , złożyła kwiaty , postała 5 min i wróciła do domu . Nie poszła do fabryki na taśmę pracować wiec nie wiem po co taki zachwyt . Normalne wyjście z domu gdzie większość kobiet jest cały czas na nogach aż do samego rozwiązania .

 • Gość: Darek

  0

  Wychodzi na to że znów niektórzy będą komentowali że zachowuje się jak przysłowiowa niegrzeczna panna. Widać że ma swoje zdanie i gust co powinno być pozytywnie oceniane.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX