Ostatnio Krzysztof Ibisz wyraźnie zbliżył się do byłej żony. Wreszcie skomentował plotki o ich powrocie do siebie

Czyżbyśmy byli świadkami wielkiego zejścia się byłych małżonków? Prezenter wytłumaczył, jak wyglądają jego relacją z Anną Nowak-Ibisz

Po śmierci ojca Krzysztof Ibisz może liczyć na wsparcie swojej byłej żony, Anny Nowak-Ibisz. Przypomnijmy, że para rozwiodła się w 2009 roku, a owocem ich związku jest syn Vincent. Do tej pory byli małżonkowie nie utrzymywali przyjacielskich relacji. Media szeroko relacjonowały toczoną przez nich sądową batalię o alimenty dla dziecka. Niespodziewane ocieplenie ich relacji wywołało falę plotek, jakoby mieli do siebie wrócić. Pikanterii dodaje fakt, że Ibisz niedawno rozstał się ze swoją partnerką.

Ibisz czule o byłej żonie

Temat powrotu Krzysztofa Ibisza do swojej byłej żony podchwycił "Fakt". Według tabloidu mają oni spędzić wspólnie Wielkanoc. Co więcej, prowadzący "Taniec z gwiazdami" rzekomo adoruje Nowak-Ibisz na każdym kroku i obdarowuje ją kwiatami. 

Do tej pory plotki żyły własnym życiem. Ibisz postanowił jednak odnieść się do nich i zdementować informacje, jakoby miał zejść się z byłą małżonką.

Jedyne co się za tym kryje to przyjaźń, zdrowy rozsądek i wielka miłość do wspólnego dziecka. Nie jesteśmy parą, ale możemy na siebie liczyć - podsumował prezenter w krótkim oświadczeniu na swoim instagramowym profilu.

Zgodzicie się chyba z nami, że postawa Ibiszów jest godna pochwały. Fakt, początkowo musieli spotkać się w sądzie, jednak ostatecznie udało im się pogodzić i to bez publicznego prania butów. Wielu celebrytów mogłoby wziąć z nich przykład...

Więcej o:
Komentarze (10)
Krzysztof Ibisz wyraźnie zbliżył się do byłej żony. Wreszcie skomentował plotki o ich powrocie do siebie
Zaloguj się
 • Gość: Sylvi

  Oceniono 10 razy 4

  Bo to jest zajefajna kobieta. Uwielbiam jej program. Ona ma w sobie coś takiego ze nawet jak będzie mówić o otwieraczu do konserw to chcesz tego słuchać bo ten otwieracz w jej ustach jest tak świetnym i pozytywnym narzędziem. Fajna babka.

 • cerrie35

  Oceniono 2 razy 2

  A oczywiście żądne plotek i wzrostu sprzedaży pismaki pierwsze co pomyśleli? Że oboje znów chcą tworzyć parę. Jakie to oczywiste i nudne do bólu. Jak tylko jakiś celebryta pojawi się w towarzystwie innej kobiety, to zaraz plotki że są razem. Jak wcześniej pokłóceni byli małżonkowie razem chcą spędzić święta, to zaraz że chcą do siebie wrócić. Jak celebrytka za dużo się nażre i ma wzdęcia, to zaraz że jest w ciąży. Jak jakiś celebryta raz sam przyjdzie na jakąś imprezę, to zaraz że już się rozwodzą. Matko. Jak naprawdę trzeba mieć nuuuudne życie, aby chcieć być pismakiem jakiegoś plotkarskiego piśmidła, i wymyślać na poczekaniu te wszystkie bzdury.

 • lilia.z.doliny

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Anna to jedna z najbardziej irytujaco-drazniacych postaci medialnych. Jej opisy gadzetow to jakis horror. Dykcyjny i kazdy inny. Nie jestem w stanie sluchac, bo ta kobieta ma megadrazniacy glos. Niemniej zycze wszystkiego dobrego im.jako rodzinie

 • Gość: szampon HooHoo

  0

  Raczej Krzysztof Łupież - tak bardzo chciłbym się jego pozbyc .Upierdliwy swędzeniec.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Ciekawe jak to jest być z roku na rok młodszym :p

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz -1

  "prania butów"...😂

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy -5

  temu pajacowi już znudziło się płacenie alimentów lub po prostu go na nie nie stać ----więc skulił ogon i próbuje powrotu do budy .kundel jeden .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX