Magda Gessler wygrała w sądzie z właścicielem restauracji po "Kuchennych Rewolucjach"

Magda Gessler wygrała w sądzie z właścicielem restauracji po "Kuchennych Rewolucjach". Właściciel restauracji po "Kuchennych Rewolucjach" w Łebie musi zapłacić zadośćuczynienie i przeprosić. Chodzi o restaurację "Łebska Chata - chata góralska" z Łeby, którą Magda Gessler odwiedziła pięć lat temu.

Magda Gessler sądzi się z właścicielem "Łebskiej Chaty" po "Kuchennych Rewolucjach" już od kilku lat. Wreszcie sąd okręgowy w Słupsku podjął decyzję i nakazał właścicielowi restauracji opublikowanie przeprosin Magdy Gessler na Facebooku i na banerze na ogrodzeniu restauracji. Dodatkowo właściciel "Łebskiej Chaty" ma wpłacić także zadośćuczynienie, jak czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej", który dotarł do szczegółów decyzji sądu.

Magda Gessler - "Kuchenne Rewolucje" w restauracji "Łebska Chata"

Magda Gessler odwiedziła Łebę i "Łebską Chatę" pięć lat temu ze swoim programem "Kuchenne Rewolucje". Rewolucja od początku przebiegała odrobinę "wyboiście". Koniec końców została jednak zaliczona, zaś sama Magda Gessler w swoim przewodniku namawiała podróżujących kulinarnie po Polsce do odwiedzenia restauracji.

Szybko jednak dobra passsa "Łebskiej chaty" minęła, bo restauracja musiała zmierzyć się z coraz gorszymi recenzjami klientów. Ci pytali Magdę Gessler, dlaczego w ogóle reklamuje lokal swoim nazwiskiem, negatywnych opinii było coraz więcej. W końcu Magda Gessler poinformowała właściciela restauracji o wycofaniu swojej rekomendacji i poprosiła o zaprzestanie reklamowania lokalu jej osobą.

Sprawa, jak widać, skończyła się w sądzie. Właściciel nie uszanował prośby Magdy Gessler o zaprzestanie wykorzystywania jej wizerunku - na bannerach wciąż widniała wydrukowana Magda Gessler, polecająca "Łebską Chatę", na ulotkach reklamowano się, że lokal przeszedł słynne "Kuchenne Rewolucje".

Magda Gessler wygrywa z "Łebską Chatą"

Właściciel Łebskiej Chaty ma teraz zamieścić przeprosiny Magdy Gessler w swoich mediach społecznościowych. Na ogrodzeniu restauracji ma się pojawić nowy banner, na którym również zamieszczone zostaną przeprosiny. Zasądzono też zadośćuczynienie, ale nie podano jego wysokości do publicznej wiadomości. Wiadomo, że jest to mniej, niż wnioskowała Magda Gessler - prawnicy mówili o 100 tysiącach złotych.

Więcej o:
Komentarze (7)
Magda Gessler wygrała w sądzie z właścicielem restauracji po "Kuchennych Rewolucjach"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: klm

  Oceniono 5 razy 3

  nazwisko Gessler kojarzy mi się wyłącznie z oszustwami, wyłudzeniami i przekrętami

 • Gość: Le5zek

  Oceniono 5 razy 3

  Równie dobrze Sasha Grey mogłaby reklamować cnotę i ubóstwo.

 • Gość: Melania

  Oceniono 2 razy 0

  Pani Magda wymiata wszystkie brudy na wierzch i jest w tym sprawiedliwa. Gdzie jest czysto to chwali więc nie wiem jak można mieć do niej pretensje.

 • Gość: Sylwia

  0

  Nie jestem fankom P.Gessler ale byłam tam przy okazji zjeść i z 3 dań ,2 oddałam i prosiłam o zwrot pieniędzy. Koszmar, bo w spożywczym można kupić lepsze śledzie itd..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX