"Big Brother". Piosenkę z czołówki zaśpiewała gwiazda "The Voice", ale z pewnością kojarzycie też jej ojca. Wystąpił w kultowym teledysku

Natalia Capelik-Muianga śpiewa piosenkę z czołówki do nowej edycji "Big Brothera". Ta utalentowana, młoda dziewczyna próbowała swoich sił w aż dwóch talent show, a jej ojciec odegrał główną rolę w teledysku "Makumba".

Za nami pierwszy odcinek nowej edycji programu "Big Brother". Reality show, które powróciło do polskiej telewizji po 17 latach nieobecności, wystartowało z wielkim przytupem. 16 śmiałków zostało zamkniętych w Domu Wielkiego Brata, a widzowie mogą podglądać ich życie 24/7. Przed każdym kolejnym łączeniem z mieszkańcami emitowana jest tzw. czołówka programu, do której napisana została specjalnie na tę okazję piosenka pt.: "Kim naprawdę jesteś". Natomiast już na początku pierwszego odcinka mogliśmy poznać wokalistkę, która ma przyjemność ją śpiewać. Okazuje się, że jest to utalentowana Natalia Capelik-Muianga. Poznajcie ją bliżej, jednak wydaje nam się, że możecie już dobrze ją kojarzyć.

"Big Brother". Natalia Capelik-Muianga - kim jest? 

Przede wszystkim Natalia może być wam dobrze znana z muzycznego talent show "The Voice of Poland". 21-latka wzięła udział w ostatniej edycji programu. Swoim głosem oczarowała jury, trafiła do drużyny Grzegorza Hyżego i finalnie dotarła do odcinków na żywo. Ale to jednak nie koniec jej medialnych i muzycznych doświadczeń. Natalia pojawiła się również w 8. edycji "Mam Talent". Tam udało jej się dojść aż do samego finału. 

Możecie więc kojarzyć Natalię zarówno z "The Voice", jak i "Mam Talent", ale być może dobrze znacie również i jej ojca. Otóż, okazuje się, że jest nim odtwórca głównej roli w teledysku do piosenki "Makumba" zespołu Big Cyc. Chciałoby się powiedzieć, że tatą Natalii jest po prostu słynny Makumba, ale tak naprawdę jest to Joel Perdo Muianga, który porzucił karierę aktorską i dziś jest nauczycielem wychowania fizycznego. 

Teraz Natalia ma swoje pięć minut i ja trzymam za nią kciuki. Nie lubię porównań do mnie i nagonki medialnej. Chciałbym, aby Natalia była oceniana przez pryzmat śpiewania, a nie plotek i historii rodzinnych - mówił niegdyś tata Natalii w rozmowie z Radiem Gdańsk.

Makumba - Big CycMakumba - Big Cyc screen YouTube/Big Cyc

Być może o Natalii już wkrótce zrobi się naprawdę gorąco. Kibicujecie jej? 

DH

Więcej o:
Komentarze (8)
"Big Brother". Piosenkę z czołówki zaśpiewała gwiazda "The Voice", ale z pewnością kojarzycie też jej ojca. Wystąpił w kultowym teledysku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kupson

  Oceniono 10 razy 4

  Piosenka w sam raz do pocisku porannego klocuszka!

 • Gość: Zośka

  Oceniono 3 razy 3

  Ten program to katastrofa kto to ogląda

 • Gość: jaś

  Oceniono 4 razy 2

  TAKA GWIAZDA JAK Z DUPY TRĄBA

 • Gość: Anty

  Oceniono 2 razy 2

  A w roli Wielkiego Brata..... Agnieszka Woźniak-Starak. To mega żart i rozłożenie programu od pierwszego spojrzenia.

 • wejsunek47

  Oceniono 3 razy 1

  gwiazda czego? voice? to jakaś wioska na Kurpiach?

 • Gość: szafa

  0

  a dlaczego oni nie mają szafy tylko muszą trzymać ubrania na podłodze.

 • Gość: Heniu

  Oceniono 2 razy 0

  Nieeeee to żenada

 • Gość: Sea

  Oceniono 2 razy 0

  Beznadziejna ta piosenka i wykonanie -a juz absurdem jest glos kobiety w wielkim bracie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX