Nie żyje Richard Erdman - kolejny aktor z "Beverly Hills 90210". Miał 93 lata

Richard Erdman nie żyje - to kolejna bardzo smutna wiadomość dla fanów serialu "Beverly Hills 90210", którzy w ostatnich trzech tygodniach pożegnali jeszcze dwóch aktorów z produkcji. Richard Erdman miał 93 lata.

Richard Erdman zmarł 16 marca w swoim domu. W serialu "Beverly Hills 90210" wcielał się w pomniejszą rolę majora Rufusa B. Pinfeathersa. Fani zapamiętają go jednak głównie z roli w serialu "Community".

Richard Erdman nie żyje

Richard Erdman od wielu lat cierpiał na demencję starczą. Dwa tygodnie temu doznał obrażeń po upadku. Zmarł w sobotę, 16 marca.

Zadebiutował w 1944 roku, kiedy zagrał w filmie "Mr. Skeffington". Od tego czasu regularnie odgrywał role drugoplanowe, dubbingował filmy animowane, pojawiał się w radiu. Do jedno najbardziej znanych występów należą rola w filmie "Stalag 17" i serialu "Community". Erdman grał role drugoplanowe, które rzadko trafiały na główną listę płac, ale za to zapadały w pamięć widza.

Aktora żegnają przyjaciele z planów filmowych, z którymi miał okazję pracować, m.in. Ken Jeong z serialu "Community". Zamieścił na Twitterze żartobliwe urywki z serialu z Erdmanem, który grał tam mocno starszego studenta:

Kolejna śmierć aktora z serialu "Beverly Hills 90210"

Richard Erdman jest już trzecim zmarłym w ostatnim czasie aktorem, który związany był z serialem "Beverly Hills 90210". Na początku marca informowaliśmy o śmierci Luke'a Perry'ego, zaledwie półtora tygodnia później zmarł Jed Allan.

Więcej o: