Dominika Tajner wyprowadziła się od Michała Wiśniewskiego. "Spotkania stały się niezręczne". Wiemy, kto jej pomagał, a to nie uciszy plotek

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski definitywnie się rozstali. Czwarta żona piosenkarza właśnie wyprowadziła się z ich posiadłości. Mogła liczyć na wsparcie Wojciecha Jeschke.

Informacja o rozwodzie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej dla wielu osób była sporym zaskoczeniem. Kiedy wydawało się, że lider Ich Troje wreszcie się ustatkował, on niespodziewanie zdecydował się na kolejny rozwód. W mediach spekuluje się, że powodem tej decyzji miał być udział Dominiki w "Tańcu z Gwiazdami" oraz fakt, że Michał "dostawał ataków furii", patrząc na swoją żonę w objęciach Wojciecha Jeschke. Jedno jest pewne: Tajner zaczyna właśnie nowe życie.

Dominika Tajner-Wiśniewska wyprowadziła się od Michała Wiśniewskiego

Napięcie między małżonkami jest na tyle duże, że Dominika postanowiła wyprowadzić się od Michała. Jak dowiedział się "Fakt", Tajner opuściła ich podwarszawską willę w ubiegłą niedzielę.

W niedzielę przez większość dnia pakowała i wywoziła swoje rzeczy. Dom przywoływał za dużo wspomnień, poza tym spotkania z Michałem w willi stały się niezręczne – powiedział informator tabloidu.


Co ciekawe, w przeprowadzce mieli jej pomagać Wojciech Jeschke i jego brat Jacek. A to właśnie o nich miał być zazdrosny Michał Wiśniewski. Warto dodać, że choć Dominika odpadła już z "Tańca z Gwiazdami", pojawiła się w studio i kibicowała swojemu tanecznemu partnerowi. A to zrodziło dodatkowe plotki. Ostatecznie w rozmowie z "Party" zdementowała medialne doniesienia na temat rzekomego romansu.

Wojtek ma cudowną dziewczynę. Chciałam coś powiedzieć, ale nie powiem tego. Nie, nie ma żadnych romansów. Ani z Wojtkiem, ani z Jackiem - wyznała.

AD

Więcej o:
Komentarze (31)
Dominika Tajner wyprowadziła się od Michała Wiśniewskiego. "Spotkania stały się niezręczne". Wiemy, kto jej pomagał, a to nie uciszy plotek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 42 razy 40

  nie zostawilabym mu domu,nigdy,tym bardziej,ze to ona uratowala go przed bezdomnoscia

 • Gość: M

  Oceniono 32 razy 32

  Wiśniewski to tchórz, skoro tak rozegrał całą sprawę. Z perspektywy czasu, będzie zadowolona, że się rozeszli.

 • redstag

  Oceniono 27 razy 27

  Pewnie piąta też będzie mocno zdziwiona rozwodem, hahaha

 • Gość: una

  Oceniono 22 razy 20

  Wyprowadziła się z własnego domu, za który zapłaciła swoją kasą ! To kolejne świadectwo jakim prymitywem jest Wiśniewski. Czego oczekiwać od człowieka pochodząceko z patologii. On był porzucany jako dziecko przez własnych rodziców, potem przez ciotkę , zatem zakorzenione ma we łbie ,że porzuca się ot tak bliskie osoby. Ten człowiek nie powinien wychodzić przez lata z gabinetu psychoterapeuty.

 • Gość: jamnik

  Oceniono 18 razy 16

  Pani Dominiko, bardzo dobra decyzja. ale niech Pani nie ucieka tylko odejdzie. to jest bardzo duża róznica

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  Ten koleś ma ewidentnie coś nie teges pod czapką. Znowu skończył się okres gwarancji na żonę to trzeba wymienić na nową XD

 • Gość: Dora

  Oceniono 19 razy 13

  Raczej chodzi o pewną młodą kobietę...

 • Gość: aneme

  Oceniono 13 razy 11

  przeciez on nic nie ma bo jest bankrutem

 • Gość: Wtf ?

  Oceniono 14 razy 10

  Skoro odpadli jako para taneczna ( Dominika+Wojtek) to jakim cudem miała wspierać i kibicować Wojtkowi siedząc na publiczności. Kto u was pracuje ? Niezle dzbany

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX