Janusz Dzięcioł ostro o nowym głosie Wielkiego Brata. Komentarz Marcina Prokopa jeszcze dziwniejszy

Janusz Dzięcioł, zwycięzca pierwszej edycji programu "Big Brother", gościł ostatnio na kanapach "Dzień dobry TVN". Mężczyzna przyznał, że nie podoba mu się obecny głos Wielkiego Brata.

"Big Brother". Ruszyła najnowsza edycja popularnego reality-show. Na widzów i uczestników czekała duża niespodzianka. W poprzednich sezonach Wielki Brat miał niski i męski głos. Tym razem przez 90 dni przemawiać będzie kobieta.

"Big Brother". Wielki Brat to kobieta

Janusz Dzięcioł, zwycięzca pierwszej edycji show, który dzień po inauguracji nowego sezonu gościł w studiu "Dzień dobry TVN", nie do końca pochwala tę decyzję stacji. 

Ja nie chciałbym, żeby to źle zabrzmiało, z całym szacunkiem oczywiście, ale ja wolałbym jednak tamten głos. Ja jestem do niego przyzwyczajony, mam do tamtego głosu wiele sympatii i jakoś dziwnie mi brzmi "Wielki Brat" z ust kobiety - mówił Janusz Dzięcioł.
Co nie znaczy oczywiście, że to nie będzie lepsze. Być może wielu ludzi będzie sądziło, że od Jarka [Jarosław Ostaszkiewicz, pierwszy głos "BB" - przyp. red.] pani prowadzi to lepiej - dodał. 

Nagle wtrącił się Marcin Prokop

Ale potem może się okazać nagle, że ta "Wielka siostra" jest Wielkim Bratem. Żyjemy w ciekawych czasach, to wiesz... różne rzeczy się zdarzają  - powiedział Marcin Prokop. 

W związku z tym, że głos należy do córki Krystyny Czubówny, Agnieszka Czubówny-Barjasz, komentarz Prokopa wydaje nam się być co najmniej nie na miejscu. A wy co o tym myślicie?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>>

Więcej o:
Komentarze (25)
Janusz Dzięcioł ostro o nowym głosie Wielkiego Brata. Komentarz Marcina Prokopa jeszcze dziwniejszy
Zaloguj się
 • traszka777

  Oceniono 25 razy 25

  "Janusz Dzięcioł OSTRO o nowym głosie": "z całym szacunkiem oczywiście, ale ja wolałbym jednak tamten głos".
  Ale Janusz pojechał, co MM?

 • Gość: dfgd

  Oceniono 21 razy 21

  kapitan Nostromo a uczestnicy to jakieś korpocyborgi poza kilkoma wyjątkami. KOleś ściągający gacie i wystawiający do kamery to już jest upadek kompletny i natym ta edycja się skończyła. Chamstwu, prostactwu, grubiaństwu trzeba powiedzieć w końcu NIE. Ciekawe co KRRiTV bo jeśli to zostanie bez reakcji to już bedzie kompletny upadek kultury w tym kraju. Ja nie mam nic przeciwko tego typu programów póki nie sa przekraczane granice chamstwa i prostactwa mającego zły wpływ na młodych ludzi.

 • Gość: mela

  Oceniono 17 razy 13

  tvn popiera i reklamuje patologie

 • Gość: Dora

  Oceniono 20 razy 12

  Kolejne wygodnie ustawione dziecko w showbizie TVN

 • Gość: pol

  Oceniono 12 razy 8

  głos brzmi jak z syntezatora mowy, być może to kwestia modulacji głosu, ale efekt jest tak bezosobowy, komputerowy, że słabo się tego słucha.

 • Gość: GENDER

  Oceniono 16 razy 8

  Głos GENDER a nie Wielkiego Brata

 • Gość: Mona

  Oceniono 13 razy 7

  Prokop ma rację i popieram go w 100%. W takich właśnie czasach żyjemy że nie wiadomo kto jest kim. Jego komentarz jak najbardziej na miejscu

 • barrels

  Oceniono 12 razy 6

  Przecież to jakiś syntezator mowy następca ivony

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX