Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą. Ogłosili to oficjalnie. Podziękował fanom: Dostrzegaliście więcej niż my

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są razem. Na profilu na Facebooku pisarza pojawiło się ich wspólne zdjęcie i wpis, w którym potwierdził ich związek.

Od jakiegoś czasu fani twórczości Remigiusza Mroza i Katarzyny Bondy domyślali się, że coś ich łączy. Większość myślała, że pracują przy wspólnej książce, jednak część dostrzegała, że mają się ku sobie. Pisarz właśnie potwierdził, że ci drudzy mieli rację i "widzieli więcej niż oni".

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są razem

Mróz dodał na swój profil na Facebooku zdjęcie, na którym patrzą sobie czule w oczy. Dołączony wpis zaczął od słów:

Ze względu na to, że od jakiegoś czasu krążyły plotki o wspólnej książce, formalnie ten post ma służyć ich zdementowaniu, nieformalnie zaś... - zaczął.

Zwrócił się przy okazji do fanów, których wspólnie pozdrowili i podziękowali za każde miłe słowo, jakie zostawili pod ich adresem. Nie ukrywa, że jest pod wrażeniem tego, że już dawno dostrzegli, że jest między nimi chemia, choć oni sami nie byli tego świadomi:

Dziękujemy za każde dobre słowo pod wspólnymi zdjęciami, każdy komentarz po wspólnych spotkaniach i inne miłe akcenty (tudzież za shipowanie, a jakże!). Starczy rzec, że wiedzieliście jeszcze przed nami i dostrzegaliście więcej niż my - dodał.

Zdementował przy okazji plotki o tym, że piszą wspólnie książkę. Zapowiedział jednak, że niedługo pojawi się powieść Bondy, ale na jego pozycję trzeba będzie jeszcze poczekać, gdyż "zwyczajowo się obija i prokrastynuje" oraz "trochę przeszkadza Kasi w robocie".

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz - nowa para

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo gratulacji od zachwyconych fanów. Internauci uważają też, że jest to "chyba najlepszy związek wszech czasów pod kątem pióra i życia prywatnego". Wśród komentujących znalazła się także Katarzyna Bonda. Zakochani pokazali, że nie wstydzą się publicznie zwracać do siebie z czułością:

Wariat!!!!!!! - napisała.

Na co on odpisał:

Ale Twój własny.

Wpis Katarzyny Bondy i Remigiusza MrozaWpis Katarzyny Bondy i Remigiusza Mroza Screen z Facebook.com/ remigiusz.mroz

Mróz przyznał też, że przy Kasi "ma ochotę na same happy endy".

Wpis Remigiusza MrozaWpis Remigiusza Mroza Screen z Facebook.com/ remigiusz.mroz

Bonda i Mróz

Remigiusz Mróz jest jednym z najpopularniejszych pisarzy w Polsce. Na swoim koncie ma wiele bestsellerów. Jego seria z Joanną Chyłką doczekała się ekranizacji i została wyemitowana przez TVN. Wykupiono także prawa do ekranizacji innych serii autora - z komisarzem Forstem i cyklu "W kręgach władzy". Katarzyna Bonda również ma wiele sukcesów. W 2007 zadebiutowała powieścią kryminalną Sprawa Niny Frank, która zdobyła uznanie i została nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru. Za to powieść "Okularnik" zdobyła tytuł Bestsellera Empiku 2015 w kategorii literatura polska. Choć pisarka jest starsza od swojego partnera o 10 lat, nie przeszkadza im to w stworzeniu udanego związku.

Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej zaskakujących wiadomości w ostatnim czasie. Serdecznie gratulujemy i trzymamy za nich kciuki!

AW

Więcej o:
Komentarze (76)
Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą. Ogłosili to oficjalnie. Podziękował fanom: Dostrzegaliście więcej niż my
Zaloguj się
 • atr8

  Oceniono 86 razy 80

  Strach pomyśleć, jakie arcydzieła literatury mogą wspólnie stworzyć.

 • Gość: Elo

  Oceniono 100 razy 44

  Pasują do siebie, dwoje grafomanów piszących na akord książki o niczym. Powieści, które powinny kosztować 9.99zl na poczcie, albo na półce w Kauflandzie.

 • Gość: Betti

  Oceniono 36 razy 32

  No i bardzo dobrze powodzenia

 • Gość: Andre

  Oceniono 35 razy 23

  Ładna z nich para. Życzę im powodzenia.

 • jotemka0602

  Oceniono 18 razy 18

  rEMIK A KIEDY TY SIĘ ROZWIODLEŚ?

 • Gość: lk

  Oceniono 34 razy 16

  I dobrze, grafomanów trzeba zebrać razem, niech się kiszą we własnym sosie.

 • Gość: go

  Oceniono 21 razy 15

  ośmiolatkowie na fejsie. rodzice powinni zabrać im komputery i posłać wcześniej do (osobnych) łóżek.

 • Gość: nie moja bajka

  Oceniono 20 razy 12

  Zapoznałam się z twórczością jednego i drugiego, ale jakoś mnie nie zachwyciła, nie wciągnęła i nie czekam na więcej :-/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX