Krupińska zarzuciła jury faworyzowanie innej pary. Internauci też uważają, że jeden z duetów jest oceniany nieuczciwie

Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio pożegnały się w sobotę z programem "Dance, dance, dance". Ale internauci uważają, że to nie one powinny odpaść.

W "Dance, dance, dance" nie brakuje dużych emocji. Po sobotnim odcinku widzowie byli oburzeni na Idę, która oceniła taniec Kasi i Emila na 5,5. Z kolei wypowiedź Pauliny Krupińskiej, która odpadając powiedziała, że "w odcinku wcale nie był oceniany taniec" i zasugerowała, że powinna odpaść inna para, podzieliła fanów programu.

Jedni zgadzają się z Pauliną i uważają, że dziewczyny odpadły niezasłużenie, inni twierdzą, że miss nie potrafi pogodzić się z przegraną. Ale w komentarzach na Instagramie pojawiło się wiele głosów twierdzących, że owszem, jedna z par jest faworyzowana przez jury. Według internautów Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak nie zasługują na tak wysokie noty.

Jestem pełna podziwu dla Ciebie, Klaudia, bo jak dla mnie zasłużyłaś na x10 od sędziów (...). Nagła ślepota po występie Maślaka, bo to był kiepski występ, a oceny z gwiazd - napisała jedna z fanek.
Nie rozumiem ocen, które dostał Rafał. Według mnie był sztywny i ten jego taniec wyglądał jak nieudolna zumba. Nie rozumiem ocenienia go, tańczył słabo, w porównaniu do Halejcio to dwa inne poziomy tańca - dodała inna.
Niesprawiedliwe jest to, że Kasia i Emil dostają najcięższe choreografie, a oceniani są nisko - gdzie taniec Marceliny i Rafała był tak samo oceniony, a choreografia miliard razy łatwiejsza!
Ida zapomina o sprawiedliwości, oceniając występ duetu swojej koleżanki... To nie jest profesjonalne, aby przymykać oko i nie komentować widocznych błędów, u tych, których się zna i lubi, jak duet Marcelina-Rafał, a w przypadku innych uczestników już być obiektywnym.

Komentarzy o tym, że występ Maślaka nie zasłużył na tak dobre opinie jest dużo, podobnie jak wypominania najsurowszej członkini jury, Idzie Nowakowskiej, że koleguje się z Marceliną.

A co Wy o tym myślicie?

JM

Więcej o:
Komentarze (37)
Krupińska odchodząc zarzuciła jury, że powinna odpaść inna para. Internauci też uważają, że jeden z duetów jest faworyzowany
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gtt

  Oceniono 63 razy 47

  Chodakowska nie moze przeżyć jeśli nie może kogoś zdominować, jeśli inni nie biorą się na jej serduszka , słodzenie i fałszywe słówka, Krupinska od razu ją wyczuła i w zamian dostała szpilę na temat urody , Chodakowska się przeliczyła bo myślała ze to jakas miękka faja miss a tu się okazło ze Krupinska nie da sobie w kaszę dmuchać , zaczęła się bronić a chodakowska co? histeria, jak to ofiara z niej i jakie przemocy doznała, bo nie mogła się porzadzic biedaczka , Krupińska wspieram Cię !!!

 • Gość: Moki

  Oceniono 51 razy 37

  o co chodzi z tym, ze miss nie potrafi się pogodzić z przegraną? - Paulina stanęła w obronie swojej koleżanki, bo trzeba przyznać, że Klaudia zatańczyła świetnie!!! Czy w tego typu programach nie można mieć własnego zdania???

 • Gość: xx

  Oceniono 38 razy 36

  niestety tak było w ostatnim odcinku. Stąd rozczarowanie Pauliny, którą za szczerość spotkała fala fejtu. Teraz jak emocje opadły nagle okazuje się, że więcej osób to zauważyło.

 • Gość: from

  Oceniono 36 razy 34

  trafiła kosa na kamień, Choda jak zwykle chciała zrobić swoje porządki , Krupińska pokazała opór to dostała szpilę bo Choda myślała ,ze jak powie jakiejś miss, że jest leniwa to ta się co najwyżej popłacze a miss okazała się twardą babką i zaczęła pyskować- no to chodakowska w histerię ,że doznała przemocy i jest ofiarą , bo Krupinska nie chciała grac w jej grę tak grzecznie jak miss MArcelina

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 31 razy 29

  Jest w tym racja, bo Maślak zatańczył kiepsko próbując nadrobić tępą miną i przystojną twarzą. Oceny z kosmosu wzięte.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 28 razy 22

  Marcelina i Rafał byli zdecydowanie najsłabsi pomimo bardzo łatwej choreografi. Znowu nieuczciwosc komisji.

 • Gość: Ula

  Oceniono 18 razy 14

  Marcelina i Rafał są faworyzowani łatwa choreografia i zbyt wysokie noty zgadzam się z innymi

 • Gość: Zosia

  Oceniono 15 razy 11

  Tak ocenianie jest niesprawiedliwe wziac stopien trudnosci tanca Kasi i Emila a Marceliny i Rafala /stali i bujali sie tylko/ to dzien a noc i jak ich tance porownywac i wielka tancerka Ida deklamuje swoje zastrzezenia -WIELKA NIESPRAWIEDLIWOSC

 • krzysztof.kapis

  Oceniono 15 razy 9

  Krupińska ma jaja i ...o to właśnie chodzi....dzis ten naród jest wykastrowany tolerując choćby taką władzę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX