"Big Brother". Woźniak-Starak zażartowała na wizji. Jędrzejak chyba jednak nie zrozumiał jej dowcipu

"Big Brother". W niedzielę ruszyła kolejna edycja popularnego show. Odcinek na żywo prowadzili Agnieszka Woźniak-Starak i Bartek Jędrzejak. W pewnym momencie dziennikarz nie zrozumiał słów koleżanki.

Najnowsza edycja programu "Big Brother" nieco różni się od tych, które widzieliśmy w przeszłości. Wielki Brat jest kobietą, zmienili się też prowadzący. Odcinki na żywo prowadzą Agnieszka Woźniak-Starak i Bartek Jędrzejak, pogodynek znany z "Dzień Dobry TVN". Oprócz nich mogliśmy zobaczyć Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera.

Zobacz: "Big Brother". TVN ukrył fakt, że jeden z uczestników to aktor z ich produkcji. Widzowie oburzeni

"Big Brother". Prowadzący nie dogadali się do końca

'Big Brother''Big Brother' Screen z TVN/ 'Big Brother'

Poznaliśmy też uczestników. To zbiór różnych osobowości. TVN mocno podkreślał, kim są. Tak więc możemy oglądać m.in. wegankę Justynę Żak, boksera Igora Jakubowskiego i "wplatającą angielskie słówka do wypowiedzi" Magdę Wójcik. Pojawił się także pochodzący z Ukrainy Oleh Riaheńczew. 20-latek szczerze mówił o tym, że marzy o karierze aktorskiej. Po jego wyznaniu Woźniak-Starak zwróciła się do Jędrzejaka:

Wiesz, tak sobie pomyślałam. Znam przynajmniej jednego producenta filmowego, który będzie oglądał ten program, bo nie zostawię mu innego wyboru. Więc pewnie zobaczy - mówiła ze śmiechem.

Dziennikarka miała na myśli swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który na swoim koncie ma wiele sukcesów. Był producentem takich filmów jak m.in. "Bogowie", "Zimna Wojna" czy "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Jednak prowadzący najwidoczniej nie zrozumiał jej dowcipu. Spojrzał na nią, jednak nic nie odpowiedział na jej wypowiedź:

Pewnie, niby nic. Idę do domu Wielkiego Brata, żeby się dobrze bawić, ale lubię być pierwszy i wygrywać - kontynuował swoją myśl, ignorując żart Woźniak-Starak.

'Big Brother''Big Brother' Screen z TVN/ 'Big Brother'

Najwidoczniej jeszcze nie złapali wspólnego "flow". Jak oceniacie tę parę prowadzących? Podobało Wam się, jak prowadzili show?

AW

Więcej o:
Komentarze (30)
"Big Brother". Woźniak-Starak zażartowała na wizji. Jędrzejak chyba jednak nie zrozumiał jej dowcipu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: BB - porażka

  Oceniono 17 razy 17

  Kogo ta Ohme wybrała na uczestników? Czym sie kierowała??? Beznadziejny wybor.. Sami młodzi którzy marzą o jednym - wylansowac sie za wszelką cenę

 • kemotkemot

  Oceniono 16 razy 14

  zenada

 • Gość: angie

  Oceniono 10 razy 10

  Strasznie kiepscy prowadzący...Starakowa dretwa, Chajzer nachalny, a Ohme.....to już ostatni psycholog do którego bym poszła....

 • Gość: Paula

  Oceniono 12 razy 10

  Kiepscy prowadzący. Widziałabym w tej roli Manuele. Ma wigor, jest taka prawdziwa, zabawna. Nie co sztywna Woźniak starak. Ogólnie nie będę oglądać tego ustawionego big brothera

 • Gość: FranceGall

  Oceniono 9 razy 9

  Same blachary i gogusiowate cipeusze. Bez krztyny inteligencji. Patologią i lans są wszelką cenę czyli to, co TVN lubi najbardziej.

 • Gość: Ożeżty

  Oceniono 8 razy 8

  Pyszny dowcip! Publika szaleje! Aż się posikaliśmy ze szwagrem ze śmiechu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX