Sonia Bohosiewicz staje w obronie Rosati i mówi o innych ofiarach przemocy w show-biznesie. "Już mi się nie chce cicho siedzieć"

Sonia Bohosiewicz zajęła jasne stanowisko w sprawie głośnego wywiadu Weroniki Rosati. Aktorka stanęła w obronie swojej koleżanki po fachu. Wcześniej ujawniła, że sprawców przemocy domowej jest w polskim show-biznesie o wiele więcej.

Weronika Rosati udzieliła wywiadu dla magazynu "Wysokie Obcasy", w którym przyznała, że rozstała się ze swoim partnerem i ojcem jej dziecka, bo ten znęcał się nad nią zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Po stronie Weroniki stanęło mnóstwo gwiazd, a wśród nich znalazła się m.in. Sonia Bohosiewicz, która opublikowała na swoim Instagramie mocny wpis.

Sonia Bohosiewicz broni Weroniki Rosati

Bohosiewicz jasno przyznała, że "zło trzeba piętnować" i głośno o nim mówić. Nawiązała także do niedawnych słów Ilony Łepkowskiej, która uznała oświadczenie byłego partnera Rosati za w pełni wiarygodne. Sonia w kontrze wyznała:

A cóż to ma za znaczenie, jak pani Łepkowska postrzega Weronikę? Nawet gdybym miała o niej nie średnie, ale jak najgorsze zdanie, to co to ma za znaczenie w sytuacji przemocy?

Później padły równie mocne słowa. 

Przestańmy gadać o tym, jak żyła wcześniej Weronika i czy komuś się podoba, jak żyła. (...) Już mam po kokardę tego, że pijana dziewczyna to dziwka, a pijany facet to przesłodki łobuziak. Tego, że zarabiam nadal 2/3 stawki moich aktorskich kolegów. Tego, że mam pochliptać z koleżanką nad jej siniakiem pod okiem, pocieszyć, pożyczyć pudru, ale nadal siedzieć cicho. Już mi się cicho nie chce siedzieć.

Wpis spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem innych gwiazd. Ze słowami Soni zgodziły się m.in. Aleksandra Domańska, Karolina Korwin-Piotrowska, Julia Kamińska czy Maja Ostaszewska. 

Oprawców w polskim show-biznesie jest więcej

To jednak nie wszystko. W tym miejscu warto również wspomnieć ostatnie słowa Soni Bohosiewicz, które wstrząsnęły opinią publiczną. Aktorka w Dzień Kobiet zamieściła również na swoim Instagramie wpis, w którym szczerze przyznała, że w polskim show-biznesie nie brakuje znanych i cenionych nazwisk sprawców przemocy domowej. 

Temperatura podniosła się do poziomu wrzenia i nagle posypały się nazwiska. Nazwiska tych, którzy bili, wystawiali na kilka godzin zimą na balkon, przykuli do kaloryfera na kilka dni czy też regularnie dawali w łeb przez kilkanaście lat. Nazwiska były czasem nawet popularne, znane i lubiane - napisała wówczas Bohosiewcz.

Sonia zaproponowała nawet, by wspólnie stworzyć listę nazwisk mężczyzn, którzy odważyli się podnieść rękę na kobietę. Sprawa jest więc naprawdę poważna. Czy będzie miała swoją kontynuację?

DH

Więcej o:
Komentarze (193)
Sonia Bohosiewicz staje w obronie Rosati i mówi o innych ofiarach przemocy w show-biznesie. "Już mi się nie chce cicho siedzieć"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Uy

  Oceniono 114 razy 84

  Bardzo dobrze. Przemoc to przemoc, nie ma znaczenia czy kobieta chętniej chodzi do łóżka z różnymi facetami czy mniej chętnie i z nie tak wieloma. Co za chory świat żeby to kobieta była piętnowana za to że głośno mówi o przemocy. Trzeba krzyczeć o pomoc i w 4 literach mieć wszystkich tych którzy będą gadać po kątach, dogadywać, wyśmiewać i nie dowierzac.

 • Gość: Gatka

  Oceniono 62 razy 40

  No super myślenie - w końcu ktoś włączył inteligencję i nie boi się jej użyć!

 • Gość: Ewa

  Oceniono 52 razy 34

  Kogo interesuje reputacja Rosati?facet jak ma kilka kobiet to kogut i wszyscy się zachwycają,A kobieta ,która ma kilku mężczyzn to puszczalska UPS sorry reputację ma kiepską...

 • Gość: asha

  Oceniono 41 razy 29

  Przemoc i agresja, w wydaniu damskim czy męskim są niedopuszczalne. To nie ofiara jest winna, że jest bita. Dość zrzucania odpowiedzialności ze sprawcy na osobę pokrzywdzoną. Natomiast lincz medialny to nie jest droga do sprawiedliwości, lecz sąd. Ofiarę należy wspierać, a nie w mediach dawać upust swoim frustracjom. To nic nie da, a trywializuje poważny problem.

 • bokaj

  Oceniono 28 razy 20

  I dobrze . Trafione.
  Czemu Bohosiewicz się wcina? - Bo sprawa tego warta. I nie ma nic dorzeczy, jak oceniacie jej aktorskie umiejętności (dla obrońców bijących facetów w tej sytuacji to będzie już na zawsze "słaba, lub co najwyżej średnia aktorka" - kompletnie nie kumam jakie to ma znaczenie!

  Koniec z solidarnością sprawców, chroniących się osiągnięciami - prawda, może i wybitnymi! - w zawodowej dziedzinie.
  Na świecie pełno tzw. ukrytych psychopatów, przekonanych, że jeśli jest się rekordzistą niekwestionowanym w jakiejś konkurencji, to można więcej w stosunku do słabszych.
  otóż NIE MOŻNA!!!

  I to trzeba w te zdolne psychopatyczne łby wbić raz na zawsze!

 • Gość: jaaaaaaaaaaaa

  Oceniono 30 razy 18

  Brawo Sonia !!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX