Komentarze (115)
Grabowski wystraszył się hejtu na Pavlović? Jego komentarz do tańca Żyły był wyważony. Iwona jednak się "nie szczypała". "Przerażasz mnie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: oj

  Oceniono 2 razy 2

  co to za dziwny argument broniący Żyłę "to tylko program rozrywkowy" ...? to dla was rozrywka nie musi być na poziomie? i tak piszecie jakby to dla uczestników miała być rozrywka ? im PŁACĄ za sprawianie NAM widzom przyjemności ,rozrywka ma być dla nas !!

 • Gość: Kitaki

  Oceniono 2 razy 2

  W tym całym cyrku żal mi tylko Barańskiego. Facet ma przechlapane, a musi udawać, że wszystko jest w porządku.

 • Gość: oburzony

  Oceniono 3 razy 1

  Jury powinno przejść przez rozmowy kwalifikacyjne na podstawie których by wybrano osoby z odpowiednimi predyspozycjami do oceniania uczestników w programie rozrywkowym. A tak to jest klapa, totalna klapa. Takie jury to potrafi rozłozyć cały program.Nie wolno tak niszczyć zaproszonych uczestników a zwłaszcza tych najsłabiej sobie radzących często z powodu stresu. Oni takich jeszcze dobijają!

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 3 razy 1

  Uważam że niepotrzebnie tak ostro p. Pavlović "pojechała" po Justynie w pierwszym odcinku.Zaważyło to na jej psychice i efekty tego oglądamy. Skoro na treningach idzie świetnie (po co mieliby kłamać) a podczas występu przed jurorami traci głowę znaczy że ma do nich uraz...Tak nie powinno być ażeby mieć taki lęk przed jury w programie który jest zabawą. Uważam że w takim składzie jury nie powinno pracować ponieważ jest "toksyczne". Pan Malitowski, p. Tyszkiewicz to klasa ludzie i zawsze znaleźli ciepłe słowo dla uczestników a tutaj od pierwszych słów Justyna obrywała, została psychicznie zniszczona i ośmieszona. Tak nie powinno być. Czasami dobre słowo na wyrost potrafi zdziałać cuda - p.Pavlović... Uważam że psycholog powinien zająć się tym jury!

 • Gość: Aniuni

  Oceniono 1 raz 1

  Proste zostawia Panią Żyłkę i oglondalnosc jest wysoka mam nadzieje ze 1 miejsce dla niej

 • Gość: późno piszemy o zamknięte

  Oceniono 9 razy 1

  Czy p.Grabowski pokazał by lepszą jakość tańca,wtedy byłby upoważniony do takiej krytyki.On amator tańca i Justyna nie zawodowiec

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 0

  Pani Justyna potrafi zatańczyć dobrze. Widziałam nagrania z treningów i dość dobrze jej szło. Niestety podczas odcinków na żywo zjada ją trema. Dajmy jej szansę na którą każdy zasługuje. Komentarze w kierunku pani Justyny są nie stosowne. Pewnie każdy z nas na zaproszenie TzG wziołby udział jeśli by mu zapłacono. Tu nie ma się co dziwić. Chce spróbować swoich sił w czymś nowym i tyletyle. Trzymam za nią kciuki. Tyle mówi się o nienawiści po ostatnich wydarzeniach. My ludzie nadal tego nie możemy zrozumieć. To jest wstyd. Jeśli mamy coś lub kogoś skrytykować powinniśmy zrobić to z kulturą.

 • Gość: memory

  Oceniono 2 razy 0

  Justynko, nie daj się staruchom, sflaczałym,bez osobistej inteligencji.Ty jesteś młoda i uczysz się i dobrze i wara od Ciebie.Ferdek jest kiepski a babsko nieuleczalnie chora na Twoją młodość i urodę.Justyś rób swoje.

 • hamlet1111

  Oceniono 4 razy 0

  Pan Kiepski to porażka. W tym programie powinna być przynajmniej jeden juror który podnosi na duchu Ale czego się spodziewać po facecie który gra w serialu dla prymitywów o żłopaniu piwa oraz zostawił chorą żonę na pastwę losu. Nie powinno się promować takich indywidułuw w telewizji.

 • Gość: ratunku

  Oceniono 2 razy 0

  >> Tomasz Barański zaczął bronić Justynę Żyłę.
  Jeśli pozwalacie pisać dzieciom, to chociaż korzystajcie z korekty...
  Kogo bronił? Justyny Żyły!

 • Gość: Pepe

  Oceniono 2 razy 0

  Piknie tancuje. Śliczna jak nie Wim kto. Noski zgrabne. Mo. I ten turniej wygro. Hej.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 0

  Ja rozumiem jurorów, którzy znają się na tej robocie, ale na litość boska jak ktoś taki jak Grabowski może mieć pojęcie o tańcu, chciałabym zobaczyć Pana w tańcu, serio

 • 1moco2

  Oceniono 2 razy 0

  Pan Grabowski tą fraszką: "Justyna Żyła, uważaj, abyś w następnym odcinku nie była była..." powiedział tylko tyle, żeby starała się lepiej tańczyć, by w następnym odcinku nie zostać byłą uczestniczką TzG. Jakim tumanem trzeba być, by tego nie rozumieć?

 • yuraathor

  Oceniono 2 razy 0

  >nie szczypała się<
  Nie pipała w szczypę było by jeszcze bardziej klikalne, zapewniam

 • Gość: Ania

  Oceniono 2 razy 0

  Daj sobie spokój bo kaleczysz okrutnie, ja w gipsie bym to lepiej zatańczyła,idź gotuj obiady a taniec zostaw innym

 • Gość: asd

  Oceniono 2 razy 0

  Jesli wie ze niepotrafi tanczyc to po co sie zgodzila na udzial.

 • Gość: MUZYK...

  Oceniono 2 razy 0

  Justyna Żyła by w tańcu beznadziejna kto ją tam wystawił ,,,,Żałosna pani Pawłowicz miała słuszną racją ona się nadaje do przedszkola ,,,,,,LUB DO SESJI ROZBIERANEJ DLA DOMU STARCÓW NA ROZWESELENIE SENIORÓW....

 • Gość: Fan Tanca Z Gwiazdami

  Oceniono 2 razy 0

  Jestem zaskoczony ze pani Zyla pozostal jeszcze w programie.to raczej glosy oddane na pana Tomasza a nie na nią...
  Poza tym co to z niej za gwiazda?przepraszam gwiazda czego?bo chyba nikt nie zna odpowiedzi...
  Jurorzy oceniają co widzą.
  Ja sie zgadzam z jurorami.
  Pani Zyle dziękujemy...za...(dokonczenie zdania dowolne).

 • Gość: Ruda

  Oceniono 2 razy 0

  Z całym szacunkiem dla Pani Justyny ale Pani Iwona ma rację. Taniec jest dla Pani Iwony czymś super ważnym bo poświęciła temu całe swoje życie. Nie jest tzw. ekspertem od wszystkiego tylko na prawdę się na tym zna. A tutaj przyszła do programu osoba, która robi sobie chyba jakieś jaja z tańca. I wiadomo, że bierze za to pieniądze. Owszem jest to program rozrywkowy ale taniec Pani Justyny jest kpieniem z Pani Iwony. Zamiast po prostu honorowo zrezygnować skoro zauważyła że się nie nadaje do tego, to Ona bezczelnie nadal bierze w tym udział. Ja na miejscu Pani Iwony krytykowalabym ją w taki sam sposób. Bo Pani Iwona nie krytykuje jej urody czy intelektu, tylko to co Justyna reprezentuje na parkiecie. Czyli zero umiejętności.

 • Jarek Jarmi

  Oceniono 6 razy 0

  Trzeba wysylsc sms na Justynę żeby Pavlovic szlak trafiał i gola jej rosła - filozofka -przecientna tancerka która nic nie osigła.

 • Gość: Taniec

  Oceniono 4 razy 0

  A pani pavlovic co sobą reprezentuje? Dla mnie jej taniec to dno. A o jej wypowiedziach nie będę sie wypowiadać, nie ma o czym.

 • Gość: Teresa

  Oceniono 6 razy 0

  Pan Grabowski...nie nadaje się do tego typu programu. ..ABSOLUTNIE!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  "Krytykować można z klasą" tak napisal internauta, a ja pytam co to znaczy?Czy to program o krytykowaniu. Żenujące zachowanie Pawlowicz i Grabowskiego udowadnia, że konieczny jest program nad którym PIS realizuje kampanię wyborczą i który wzbudza tyle kontrowersji. . Okazuje się, że jest potrzebny, reagowanie na przemoc fizyczną i słowną jest niezbędne. trzeba w Polsce zlikwidować chamstwo męski szowinizm. Poniżanie kobiet nazywanie blondyksmi , tolerowanie przemocy męskiej jest nieludzkie. Dziecko nie może być bite , żona nie może być bita w rodzinie trzeba propagować szacunek. Dlatego Pawłowicz jest agresywna, bo chyba była bita.Grabowski też jak widać z uśmiechem na ustach kpi sobie z kobiety. Badania pokazują że " "Bita małpa bije najmocniej."zapytamy psychologa? Może uczciwie odpowie.

 • Gość: JoLo

  Oceniono 7 razy -1

  Mambo, ile Ty się uczyłas tanczyc zanim wylazłaś na parkiet? Co, po tygodniu laury zbierałaś??? Ktoś Cię baaardzo skrzywdził, że teraz poniżasz innych. ZŁA KOBIETA Z CIEBIE.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy -1

  Grabowski totalnie nie nadaje się do tego programu.Nie wiem kto to tam umieścił.Niedosc że nie ma pojęcia o tańcu to jeszcze jest chamski i gborowaty.Pawlowicz jest ekspertem żeby zjadla na tańcu więc jej krytykę inaczej się znosi.Wywalcie Grabowskiego i dajcie kogoś kto się zna

 • Gość: błe

  Oceniono 1 raz -1

  co za bzdury ,jakie wystraszył

 • Gość: Roma

  Oceniono 3 razy -1

  No cóż tym razem muszę się zgodzić z jury. Czas by Pani Żyła odeszła z własnej woli z programu. Przykre ale jest totalnym antytalentem tanecznym. I teksty Baranskiego to pieprzenie bo nie chce stracić kasy. Żenada przez takie beztalencie odpadają fajni ludzie bo część narodu durna chce się nadawać tym upadkiem ludzkiej godności....

 • Gość: kiki

  Oceniono 5 razy -1

  Pawlovic nie krytykuje osoby a jej pseudo taniec. I niestety ma racje: tamczy nie do rytmu, wisi na partnerze, w ruchu wyglada jakby kto jej po 10 kg zawiesil na kazdej nodze. Musi to przyjac na klate i wiecej trenowac. A moze po prostu nie ma ucha i talentu do tanca za grosz. nie mozna krytykowac sedziego jesli sie samemu siebie nie oceni.

 • Gość: Jerzy

  Oceniono 3 razy -1

  Dno tego programu pokazują i jury jak i niektórzy zaproszeni do tańca .

 • Gość: Ceper

  Oceniono 11 razy -1

  Żyła to dziewucha spod tater... Pasuje jej doić łowce, robić łoscypki, łorać pole jak kuń zdechnie... To syćko łona łumie robić... Ala łod tańca niech się cyma z daleka.. Hej...

 • Gość: tancerz

  Oceniono 21 razy -1

  No to kiedy wreszcie odpadnie ta niedojda taneczna....

 • Gość: Dana

  Oceniono 17 razy -1

  Grabowski jest ostatnią osobą, która ma prawo krytykować kogokolwiek.

 • Gość: egon

  Oceniono 2 razy -2

  ta cała pavlovic jest tak samo Pie. rdol...nieta ja ta zyla, obie maja sieczke we lbie

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 4 razy -2

  Pavlović to jeszcze zrozumiem że jest w jury ale Ferdek z jakiej to niby racji

 • griswold79

  Oceniono 20 razy -2

  Pavlovic jest prywatnie uprzedzona do Żyły. Nawet tego ukryc. Nie potrafi.

 • Gość: myczek

  Oceniono 6 razy -6

  Opiniami tej babochłopa typa bez figury i zasad a nie wiadomo czy nacji polskiej nie można się przejmować

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX