Królowa Elżbieta II ma białaczkę? Świadczyć mają o tym jej... dłonie. Zagraniczne media mają też na to dowody

Królowa Elżbieta II jest śmiertelnie chora? Po spotkaniu z królową Ranią media rozpisują się o tym, że ma białaczkę. Świadczyć mają o tym jej posiniaczone dłonie.

Już od jakiegoś czasu Brytyjczycy z troską obserwują królową Elżbietę II. Na początku marca na zdjęciach z wizyty w pałacu pary królewskiej z Jordanii od razu w oczy rzucał się wielki siniak na dłoni monarchini. Teraz pojawiły się informacje, że królowa jest śmiertelnie chora!

Królowa Elżbieta II ma białaczkę?

Co więcej, siniaki z jej dłoni nie zniknęły. Także podczas niedawnego spotkania z królową Ranią są bardzo widoczne. Przez to media zaczęły się interesować, o co chodzi. Tygodnik "National Enquirer" donosi, że monarchini ma cierpieć na białaczkę. Jak na razie pałac nie odniósł się do tych informacji, co jeszcze bardziej podkręca atmosferę. Media donoszą też, że królowa Elżbieta II była też w szpitalu. Reporterzy mieli ją przyłapać w drodze do specjalistycznej placówki.

Pałacowi lekarze kazali w pospiechu przewieźć ją do King Edward VII’s Hospital, gdzie wykonano badania krwi i potwierdzono białaczkę - podaje tabloid.

Królowa Elżbieta II w JordaniiKrólowa Elżbieta II w Jordanii EAST NEWS

Myślimy, że są to jednak wyssane z palca plotki, a krwiaki i siniaki bardzo często pojawiają się na dłoniach starszych osób. Powodów może być kilka, od uderzenia po problemy z krążeniem. Poza tym królowa tryska humorem i nie wygląda, jakby była chora. Mamy więc nadzieję, że naprawdę nie dzieje się nic poważnego.

AW

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
Komentarze (19)
Królowa Elżbieta II ma białaczkę? Świadczyć mają o tym jej... dłonie. Zagraniczne media mają też na to dowody
Zaloguj się
 • bakaliamix

  Oceniono 16 razy 16

  A jakie ma mieć dłonie kobieta koło setki. Na pewno przyjmuje kroplówki na wzmocnienie, aby tak dobrze funkcjonować mając tyle lat.

 • bezpieczna123

  Oceniono 16 razy 16

  Kolejna wiadomosc typu Nic sie nie stalo ale napiszemy o tym i tak i damy sensacyjne tytul. W brytyjskiej rodzinie krolewskiej nie bylo nigdy raka. Co jak co ale o zdrowie to oni dbaja obsesyjnie. Nawet w podroze zabieraja wlasne jedzenie z wlasnej organicznej farmy, wszystko ma byc idealnie czyste od chemii itd. Krolowa ma 92 lata...no to jakie ma miec rece?

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Im człowiek starszy tym bardziej kruche naczynia krwionośne i po prostu same pękają, moja sp. babcia w podobnym wieku też miała takie siniaki i nie miała białaczki, tak wygląda starość

 • Gość: Jednorożka

  Oceniono 7 razy 7

  Mój ojciec , 84 lata , też ma takie dłonie . Choruje na serce. A mnie wczoraj po sprzątaniu wyskoczyła identyczna plama .

 • Gość: Ola

  Oceniono 5 razy 5

  ładnie jej w pomarańczowym, piękny kapelusz

 • Gość: Daria

  Oceniono 5 razy 5

  Prędzej ma sraczkę, niż białaczkę

 • Gość: ??

  Oceniono 3 razy 3

  Królowa Elżbieta jest zahartowani w boju. To silna kobieta. Księżniczka Anna jak zwykle sama niewymuszona elegancja. Napewno też nosi chustki na głowę i również jeździ konno. Przykład idzie z góry.

 • Gość: Menus

  Oceniono 2 razy 2

  Pracując w domu opieki natknęłam się na tego typu ręce. Skóra osoby starszej robi się jak przysłowiowy papier. Skóra jest narażona na uszkodzenia i siniaki same z siebie. Niestety wiek robi swoje. Ogólnie co do kroplówek raczej podłączane są z żył przedramienia ni chyba ze u królowej cienko z żyłkami i musieli podłączyć kroplówkę z dłoni.

 • Gość: Dorota

  Oceniono 2 razy 2

  Kazdy czlowiek sie rodzi i umiera tylko to jest sprawiedliwe i dotyczy wszystkich,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX