Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska udawali, że się kochają? Ich małżeństwo już od roku było fikcją

Michałowi Wiśniewskiemu i Dominice Tajner-Wiśniewskiej nie układało się od dawna. Znajomi małżonków komentują ich rozstanie.

Kilka dni temu Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała swoich fanów na Facebooku, że jej mąż, Michał Wiśniewski, złożył papiery rozwodowe. Dla wielu było to szokiem, gdyż niedawno para zapewniała w opublikowanym na Instagramie nagraniu, że między nią wszystko jest w porządku. Jak widać, chcieli po prostu uciszyć plotki o kryzysie w ich związku.

Zobacz: Michał Wiśniewski i Dominika Tajner rozwodzą się. Tydzień temu na tym nagraniu wyśmiewali plotki o kryzysie. Teraz nabiera nowego znaczenia

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska. Dlaczego się rozstali?

Dominika Tajner-Wiśniewska, Michał WiśniewskiDominika Tajner-Wiśniewska, Michał Wiśniewski KAPIF.pl

"Super Express" dotarł do znajomych pary, którzy opowiedzieli o kulisach rozwodu Wiśniewskich. Jeden z nich wyznał, że musieli mieć poważny powód, by zdecydować się na rozstanie. Dodał też, że od dawna udawali szczęśliwe małżeństwo.

Tam wydarzyło się coś poważnego. Ale jak to w małżeństwie, każdy myślał, że się dogadają, że im przejdzie. Źle między nimi było od dłuższego czasu, a ostatni rok to jedno wielkie udawanie związku - dodał informator tabloidu.

Być może doszli do wniosku, że niepotrzebny jest im medialny szum i rozstanie. Przypomnijmy, że Dominika pojawiła się w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" i być może nie chciała stresować się rozstaniem przed udziałem w show.  Poza tym miała przyjąć propozycję Polsatu, by pokazać się mężowi z innej strony. Liczyła, że gdy on zobaczy ją na parkiecie, ich uczucie rozpali na nowo. Teraz jednak, gdy odpadła z rywalizacji, mogą załatwić swoje sprawy rodzinne.

Nie ukrywała, że między nimi jest źle. Nieraz o tym mówiła w kulisach show. Ale myślała, że jak Michał zobaczy ją w innej odsłonie, to uczucie odżyje. Chciała, aby się o nią trochę postarał, poczuł odrobinę zazdrosny. Miała nadzieję, że wyjdzie jej to na dobre, że pozew zostanie wycofany - wyznał inny znajomy.

Dominika Tajner-WiśniewskaDominika Tajner-Wiśniewska screen Instagram.com/thelovebrzozowski

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo ich małżeństwo przejdzie do historii. Dominika chyba już straciła nadzieję na to, że uda im się porozumieć, gdyż zmieniła nawet status na Facebooku. Poinformowała swoich fanów, że jest "wolna". Żałujecie, że im nie wyszło?

AW

Więcej o:
Komentarze (39)
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się. Poznaliśmy kulisy ich rozstania
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kama

  Oceniono 23 razy 23

  To czemu miała sluzyc ta jej szopka z totalnym zaskoczeniem, bo nie bardzo rozumiem.

 • ksywa

  Oceniono 13 razy 13

  Aha, czyli już nagle inna wersja? Żadne zaskoczenie, bo "od roku małżeństwo było fikcją"? Tjaaa... Troszkę wam się odmieniło.

 • Gość: K.Z.

  Oceniono 12 razy 12

  ja się może nie znam, ale wg mnie udział w Tańcu z gwiazdami to nie jest - chyba - jakis szczególnie dobry sposób na przezwyciężenie kryzysu w związku. no chyba że się uznaje, że juz pozamiatane i trzeba na nowo... jak to się mówi... aha, mam: odkryć swoją kobiecość ;-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Nic straconego dzieci nie ma z nim.! I to całe szczęście!

 • Gość: Fdc

  Oceniono 6 razy 4

  Taniec z gwiazdami. Spęd porzuconych żon.

 • wlodzimierz.krzysztofik

  Oceniono 4 razy 4

  Ale z kim ożeni się Wiśniewski, skoro nie ma Ich Troje?

 • Gość: fdfa

  Oceniono 8 razy 4

  OCZYWIŚCIE żałujemy jak normalni ludzie że im nie wyszło miejmy nadzieję że pozostaną w ciepłych relacjach

 • Gość: fafik

  Oceniono 3 razy 3

  Dobrze, ze go pogonila!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX