Pamiętacie Honey Boo Boo, gwiazdę programu "Mała piękność"? 13-latka zjawiła się na salonach. Ale ona wyrosła

Honey Boo Boo szybko stała się jedną z bardziej znanych dziecięcych gwiazd. Sławę przyniósł jej program "Mała piękność". A jak dzisiaj wygląda?

Alana Thompson, znana bardziej jako Honey Boo Boo, zyskała popularność dzięki dziecięcym konkursom piękności, które były pokazywane w programie "Mała piękność" na antenie TLC. Program szybko zyskał wielu przeciwników. Wszystko dlatego, że kilkuletnie dziewczynki występowały w nim w niecodziennych kreacjach i mocnych makijażach.

Honey Boo Boo zdobyła sympatię widzów i w końcu doczekała się własnego reality show."Here Comes Honey Boo Boo". Program opowiadał o życiu Alany i jej bliskich.

Honey Boo Boo - jak dzisiaj wygląda?

Thompson pojawiła się na imprezie z okazji premiery 12. sezonu programu "Panny młode z piekła rodem". Honey zaprezentowała się w czarnej sukience w kwiaty, do której dobrała sandałki na koturnie. 13-latka zdecydowała się też na makijaż.

Honey Boo Boo na salonach ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Młoda gwiazdka dumnie pozowała fotoreporterom, a z jej twarzy nie znikał uśmiech. Widać, że lubi być w centrum zainteresowania, a na czerwonym dywanie czuje się jak ryba w wodzie. Ewidentnie ma zadatki na bycie wielką gwiazdą!

Bardzo się zmieniła?

KS

Więcej o:
Komentarze (57)
Pamiętacie Honey Boo Boo, gwiazdę programu "Mała piękność"? 13-latka zjawiła się na salonach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Stara wiedzma

  Oceniono 94 razy 90

  Chyba mam inna definicję piękności ...

 • Gość: Eva L

  Oceniono 77 razy 73

  To jest cos strasznego. Te dziecko nie jest ładne. Te dziecko jest chorobliwie otyle. Nie powinno sie wmawiac ze to w porządku, ze to zdrowe ani promowac tego jako cos normalnego.

 • Gość: 54332

  Oceniono 48 razy 48

  Matka zrobiła sobie operację pomniejszenia żołądka i operacje plastyczne to dla córki na dietetyka nie starczyło.

 • Gość: Gość

  Oceniono 36 razy 36

  Kolejne skrzywdzone dziecko, przez mamusię pragnącą sławy i pieniędzy oraz chory toksyczny świat wokół.

 • Gość: Mat

  Oceniono 37 razy 35

  Idealny dowód na to, że wbrew wpajanej śpiewki dzieci bywają, często, brzydkie. Uprzedzając odkrywcze odpowiedzi: nie. Ja akurat tak nie wyglądałem.

 • Gość: ewunia

  Oceniono 31 razy 29

  nawet nie wiem jak to skomentować, kto jej wmówił że jest pięknością? ja rozumiem że dziecko nic nie może za swój wygląd i należy je kochać niezależnie od tego ale robić jej taką krzywdę i wmawiać coś innego niż widzą wszyscy to już gruba przesada, a najbardziej do tego przyczyniła się jej mamusia. której bardziej chodziło na sławie i pieniądzach niż szczęściu własnego dziecka

 • Gość: Natalia

  Oceniono 27 razy 25

  13 latka aż tak otyła? Jak można tak skrzywdzić swoje dziecko. Nie dość że zapewne nie ma łatwego życia wśród równieśników, to do tego dochodzą problemy zdrowotne. Na rodziców aż tak otyłych dzieci powinny być nakładane kary albo nadzór specjalistów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX