Wpis Dominiki Tajner o rozwodzie komentuje Jarek Jakimowicz. "Z tego co wiem, Ty już dawno powinnaś to zrobić"

Dominika Tajner-Wiśniewska potwierdziła, że rozwodzi się z Michałem Wiśniewskim. Jej wpis na Facebooku skomentował Jarosław Jakimowicz.

Rozstanie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej było dla wielu osób sporym zaskoczeniem. Mimo plotek o kryzysie w ich małżeństwie para regularnie zaprzeczała medialnym doniesieniom. Ostatecznie Dominika opublikowała na Facebooku wpis, w którym potwierdziła, że rozwodzi się z liderem Ich Troje. Sprawę skomentował Jarosław Jakimowicz.

Jarosław Jakimowicz komentuje rozwód Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego

Żona Michała Wiśniewskiego informację o rozpadzie jej małżeństwa opublikowała na Facebooku. Dominika Tajner-Wiśniewska napisała wprost, że jej maż złożył pozew rozwodowy. Wśród wielu komentarzy pod wpisem pojawiła się też wypowiedź Jarosława Jakimowicza.

Gwiazdor "Młodych wilków" zasugerował, że kobieta powinna się rozwieść już znacznie wcześniej.

Przepraszam, że to napisze, ale z tego co wiem Ty już dawno powinnaś to zrobić. Nie będę wydawać się w szczegóły i nie piszę tego na złość - napisał Jakimowicz.

Jarosław Jakimowicz komentuje rozwód Dominiki Tajner-WiśniewskiejJarosław Jakimowicz komentuje rozwód Dominiki Tajner-Wiśniewskiej Facebook

Co ciekawe, chwilę później post został skasowany.

Dominika Tajner komentuje swój rozwód

Na początku sporo osób zastanawiało się, czy post jest prawdziwy. Jednak ostatecznie Dominika Tajner-Wiśniewska odniosła się do niego i potwierdziła, że jest w trakcie rozwodu.

Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce... - powiedziała portalowi Plejada.pl.

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewscy byli małżeństwem od 2012 roku.

AD

Więcej o:
Komentarze (48)
Wpis Dominiki Tajner o rozwodzie komentuje Jarek Jakimowicz. "Z tego co wiem, Ty już dawno powinnaś to zrobić"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Mat

  Oceniono 47 razy 37

  Pewnie pan Jakimowicz ma rację. Losy pana Wiśniewskiego pokazują, że odbiega bardziej niż nieco od normy

 • smith81

  Oceniono 31 razy 27

  ciekawy jestem ile jeszcze znajdzie się naiwnych panienek, które dadzą się znowu omamić jego bajkowym opowieściom, mimo że wszyscy publicznie wiedzą że Wiśniewski to facet który nie jest w stanie stworzyć żadnego udanego związku a już tym bardziej rodziny. trzeba być nie lada desperatką żeby wiązać się z taką zaburzoną osobowością. no chyba że ktoś sam lubi sobie niszczyć i komplikować życie.

 • wpm1

  Oceniono 30 razy 24

  Najlepsze jest to, że to nie koniec dokonań czerwonowłosego na tym polu. On na tym nie skończy, a gdyby było można za każdym razem brałby ślub kościelny.

 • Gość: Kaja

  Oceniono 19 razy 17

  Mężczyzna który nie szanuje i zdradzi jedną kobietę to zrobi to samo następnej. Odstępstwa od tej reguły są bardzo rzadkie.

 • Gość: podrywaczka

  Oceniono 22 razy 16

  I która i jaka dziewczyna (kobieta) jeszcze leci na tego farbowanego (nie napiszę lisa, bo to była
  by obraza dla lisa). A co ta panna Tajner się spodziewała, że tylko "only you" ? Hehehe strasznie jesteście głupie.

 • 34 bezel

  Oceniono 14 razy 14

  Michał złożył pozew rozwodowy po wielu miesiącach przemyśleń ale w międzyczasie wystąpił w programie Polsatu, gdzie "przenosił się w czasie" co kilka lat i za każdym razem mówił jak kocha żonę i chce się przy niej zestarzeć. Swoją drogą to już druga para z tego programu, która się rozstała. Kto następny?

 • Gość: norma

  Oceniono 13 razy 13

  Chęć rozwodu u pana Wiśniewskiego jest wprost proporcjonalna do wzrostu popularności żony.

 • szoferek1

  Oceniono 15 razy 13

  Dominika,nie ma co płakać teraz, trzeba było się dwa razy zastanowić przed związkiem z szajbusem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX