Dominika Tajner-Wiśniewska wyjawia szokujące kulisy rozstania. "Możliwe, że Michał złożył pozew w ubiegłym roku"

Michał Wiśniewski wniósł pozew o rozwód. Taką informacją podzieliła się żona wokalisty, Dominika Tajner-Wiśniewska. Teraz światło dzienne ujrzały nowe fakty. Możliwe, że Wiśniewski papiery rozwodowe złożył jeszcze w ubiegłym roku.

We wtorek z samego rana polskie media obiegła szokująca dla wielu wiadomość. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewskarozwodzą się. Za pośrednictwem Facebooka poinformowała o tym sama żona lidera grupy Ich Troje. Już chwilę później w mediach pojawił się oficjalny komentarz Dominiki, w którym ta wyznała, że "jest to dla niej szalenie trudna sytuacja". Teraz w rozmowie z "Faktem" Tajner pokusiła się o kolejne wyznanie. 

Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód już rok temu?

Okazuje się, że Dominika Tajner-Wiśniewska nie kryła zdziwienia, gdy dowiedziała się o decyzji Michała. Co więcej, jak dodała, możliwe, że Michał pozew o rozwód złożył już w ubiegłym roku. 

Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku - wyznała w rozmowie z "Faktem".

Sprawa wygląda więc na bardzo skomplikowaną. Pikanterii dodaje fakt, że jeszcze zaledwie tydzień temu Michał i Dominika nagrywali wspólnie transmisję na żywo, gdzie zaprzeczyli wszelkim doniesieniom mediów na temat ich rzekomego kryzysu. No cóż, okazuje się jednak, że w każdej plotce jest ziarno prawdy. W tym przypadku to powiedzenie sprawdziło się nadzwyczaj trafnie. 

Michał Wiśniewski nie zabrał jeszcze głosu w tej sprawie, jednak my bardzo liczymy na jego komentarz. Jak myślicie, czy się wkrótce doczekamy?

DH

Więcej o:
Komentarze (167)
Dominika Tajner-Wiśniewska wyjawia szokujące kulisy rozstania. "Możliwe, że Michał złożył pozew w ubiegłym roku"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Mela

  Oceniono 128 razy 122

  Chory facet, jeśli tak zrobil, a potem udawal, ze jest w porządku.
  Lepiej dla niej, ze się rozwiodą, on nie jest jej wart

 • Gość: Xxx

  Oceniono 90 razy 88

  To były alkoholik, tak? Tacy jak on są niestabilni emocjonalnie, reagują jak dzieci, kiedy coś im się nie podoba. Niedobra żona nie była posłuszna to zabrał zabawki i poszedł do swojej piaskownicy.

 • Gość: żydson_to_ziomek

  Oceniono 85 razy 81

  Na bank ten tchórz złozył w ub roku bo wiadomo było, że od tego roku wydłuża się procedura rozwodowa.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 80 razy 80

  Co ta dziewczyna w nim widziala ?! Zmarnowal jej kilka lat tylko

 • Gość: Neta

  Oceniono 72 razy 70

  Kolejna żona która chciała siè spełniac ,a nie tylko" Być żoną Wiśniewskiego"-zrobiła wbrew woli to poszła w odstawke

 • Gość: Popopopopopopotega

  Oceniono 69 razy 69

  Przyczyną jest jego psychoza

 • Van der Seck

  Oceniono 59 razy 53

  Wykorzystal zawodowo jako managera, zeby ogarnela jego dlugi, prywatnie zarazil jakims swinstwem, a na koniec kopnal w d...
  I chwala Bogu, Pani Dominiko, ze kopnal - niepotrzebny Pani taki smiec. Smieci sie wyrzuca - ten wyrzucil sie sam. I dobrze. Prosze sie trzymac, (lepsze) zycie wlasnie puka cicho do Pani drzwi.

 • Gość: pewniak

  Oceniono 49 razy 49

  Gościu zawsze robił szum wokół własnej osoby, teraz jest zazdrosny o popularność Dominiki.

 • Gość: Ola

  Oceniono 51 razy 49

  Biedny chory człowiek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX