Anna Lewandowska wybrała się z Klarą na spacer. Uwagę przykuwają ich stylizacje. Są niemal identyczne. "Jak siostry"

Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie zdjęcie ze swoją córką Klarą. Dziewczyny wybrały się na spacer, a Ania zadbała o to, by wyglądały niczym siostry, bo ich stylizacje są niemal identyczne.

Anna Lewandowska należy do niekwestionowanych królowych polskiego Instagrama. Profil żony Roberta Lewandowskiego obserwuje już ponad 2,2 mln użytkowników tej platformy. To rekordowa liczba. Od czasu do czasu zdarza się, że Lewandowska podzieli się w sieci zdjęciem swojej prawie 2-letniej już córki Klary. Niestety, do tej pory Ania i Robert nie zdecydowali się pokazać jej twarzy, jednak mimo to każde kolejne zdjęcie z małą Klarą w tle budzi ogromne. I tak też stało się tym razem głównie za sprawą stylizacji zarówno Lewandowskiej, jak i jej córki. 

Anna Lewandowska z Klarą w podobnych stylizacjach

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z Klarą w niemal identycznych stylizacjach. Obie postawiły na czerwoną kurtkę, dżinsowe spodnie oraz również czerwone buty. Wygląda to świetnie. Fani Lewandowskiej w jednej chwili zasypali ją masą słów zachwytu. 

Piękne dziewczyny, a kurteczka Klary jest super.
Wyglądacie jak siostry. 
Jaka mama, taka córcia. Pięknie wyglądacie - czytamy.

Internauci dostrzegli również, że Klara rośnie jak na drożdżach. I rzeczywiście, naprawdę nie wiemy, kiedy ona tak wyrosła. 

Co więcej, Anna Lewandowska pod zdjęciem opublikowała też chwytający za serce wpis. 

Bez Ciebie nie idę. Niesamowite, ile taka mała istota potrafi wnieść wspaniałych zmian w życie dorosłych ludzi. Nauczyła nas spokoju, jeszcze większej miłości do drugiego człowieka, mnie - osobę w gorącej wodzie kąpanej, uczy cierpliwości, a do tego jeszcze większej pokory, wdzięczności za każde nawet najmniejsze rzeczy i chwile. Też to znacie, kiedy po wielu obowiązkach i nieprzespanej nocy widzicie już z samego rana radosną buźkę Waszej pociechy i wszystko, co złe przemija? Moja mała nauczycielko życia - dziękuję, że jesteś! Dzielmy się tym co dobre - napisała.

Patrząc na zdjęcia Ani z córką jesteśmy przekonani, że jest między nimi niezwykła wieź. Coś pięknego. 

DH

Więcej o:
Komentarze (92)
Anna Lewandowska wybrała się z Klarą na spacer. Uwagę przykuwają ich stylizacje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gola

  Oceniono 48 razy 36

  Wystawianie swoich dzieci do zbierania lajków i ocieplania wizerunku powinno być tak samo traktowane jak wysyłanie dzieci żeby żebrały.

 • Gość: gosc

  Oceniono 37 razy 27

  Znow kupczenie wlasnym dzieckiem.

 • Gość: Joanna

  Oceniono 29 razy 23

  Jasne! Tylko Lewandowska ma śliczną córeczkę. Tylko Lewandowska tak bardzo kocha swoje dziecko. Tylko Lewandowska tak ślicznie ubiera swoje dziecko! Nikt inny tylko Lewandowska! Ludzie pamiętajcie się ! Każda matka kocha swoje dziecko i każda matkę łączy niesamowitą więź ze swoim dzieckiem! Dziękuję!

 • Gość: 33211

  Oceniono 26 razy 20

  O ja p i e r d o l e niesamowite

 • dank-a11

  Oceniono 24 razy 18

  Wybraly sie na spacer: przed okno.

 • Gość: Wiki

  Oceniono 20 razy 14

  Wazeliniarze Lewych są takie chore na umyśle jak ich idole Żeby pisać np ze Lewandowska z córką wyglądają jak siostry haha Chyba po plecach poznają Ja z mężem założymy takie same kurtki i też będziemy jak siostry ? Fani lukruja kadza tym Lewusom az się zygac chce. Już na dziecku zarabiają zanim się urodziło Zrobi na głowie kucyk już wielka sensację Lewo robią a fani sikaja po nogach z zachwytu pisząc ze cudna fryzurka Piszą bzdury ze Lewusy dbają o prywatność. Powinni zrobić wystawę i dni Kiedy można podziwiać fryzurę i plecy małej Lewandowskiej i za to pobierać kasę bo onina wszystkim zarabiają Nawet na dziecku

 • Gość: Jacierpiedole

  Oceniono 9 razy 7

  "Klara rośnie jak na drożdżarzach" - podstępna kryptoreklama drożdźarzy, Tylko co to jest i gdzie to kupić?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX