Meghan Markle bardzo dba o księcia Harry'ego. Codziennie mu gotuje i daje mu lekcje aktorstwa

Meghan Markle w brytyjskich mediach raczej nie ma pozytywnego wizerunku. Tymczasem prawda jest ponoć zupełnie inna. Meghan wciąż lubi gotować, sama dba o swoją fryzurę i makijaż, oraz znajduje czas na lekcje aktorstwa dla swojego męża.

Meghan Markle w zaawansowanej ciąży stara się wypełniać swoje obowiązki, ale wciąż spada na nią krytyka. Tymczasem, jak przekonują znajomi księżnej, jest ona bardzo ciepłą osobą, a jej wizerunek, jaki znamy z mediów, nijak ma się do rzeczywistości.

Meghan Markle sama gotuje dla męża i uczy Harry'ego aktorstwa

Okazuje się, że Meghan Markle jeszcze zanim została księżną, bardzo lubiła gotować. Znajomi Meghan podkreślają, że gotowanie zawsze było dla niej wyrazem troski o innych. Kiedy weszła do rodziny królewskiej, nie zdecydowała się na zatrudnienie kucharza czy gosposi - wciąż sama przygotowuje posiłki dla Harry'ego.

Co więcej pomaga Harry'emu w przezwyciężeniu tremy przed wystąpieniami publicznymi. Jako aktorka zdradza mu sekrety swojego fachu. Dzięki temu książę Harry jest o wiele bardziej zrelaksowany i pewny siebie.

Książę bardzo stresował się przed wystąpieniami na scenie. Wystarczy teraz na niego spojrzeć, żeby zauważyć, że ma o wiele więcej luzu - mówią przyjaciele książęcej pary.

Meghan pomaga Harry'emu pisać przemówienia, ćwiczy z nim mowę ciała i uczy, jak utrzymywać zainteresowanie publiczności.

Meghan Markle żyje bardzo "normalnym" życiem

Choć jest księżną i ma obowiązki związane ze swoim tytułem, Meghan Markle stara się ponoć utrzymywac w swoim domu przynajmniej częściową normalność. Prócz gotowania, które ewidentnie musi jej sprawiać radość, księżna sama dba o siebie.

Przyjaciele, wypowiadający się dla brytyjskich mediów informują, że Meghan "sama dba o swoje włosy i makijaż". Ponoć standardem jest zatrudnianie od takich spraw specjalnych asystentek, zaś Meghan jest tutaj chlubnym wyjątkiem.

Więcej o:
Komentarze (24)
Meghan Markle bardzo dba o księcia Harry'ego. Codziennie mu gotuje i daje mu lekcje aktorstwa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: A

  Oceniono 30 razy 22

  Ktoś wam pogroził pozwem, że napisaliście coś miłego o Meghan? :)

 • Gość: Martha Vincent

  Oceniono 25 razy 13

  Nie potraficie nic ciekawego napisać,Meghan skończyła 3 fakultety ,zna kilka języków obcych,w wy tylko piszecie banały,koszmar

 • Gość: glupek

  Oceniono 14 razy 12

  To się wyjaśniło, czemu Harry tak jest za nią, przypuszczam, że lepiej gotuje od tych kucharzy zakichany z dworu

 • Gość: sceptyk

  Oceniono 10 razy 8

  Na głównej tytuł okrojony do "Meghan Markle bardzo dba o księcia Harry'ego. Codziennie mu gotuje i daje".
  Na pewno przez przypadek :)

 • Gość: 6d

  Oceniono 10 razy 4

  co za news... ja tez codziennie gotuje mojemu mezowi ... nawet piore jego skarpety i gacie, a ksieciem nie jest 😉...

 • Gość: fre

  Oceniono 16 razy 2

  Gotować - posmarować chleb avokado? Harry to myślę nigdy nie miał problemów z publicznością a poza tym nie sądzę, żeby ona była taką mega aktorką, żeby mu lekcje dawać. Jak macie coś napisać to może o jej akcjach charytatywnych, walce o innych itd a nie takie bzdury.

 • Gość: Losie

  Oceniono 24 razy 2

  Sama dba o włosy. Sama gotuję. Matko jakie ona ma ciężkie życie. Dobrze ze ja mam lżej. Dziękuję losowi.

 • Gość: NIKA

  Oceniono 5 razy 1

  sama dba bo wszystkie asystentki uciekły od tego babsztyla

 • Gość: ktoś

  Oceniono 7 razy 1

  <<pomaga Harry'emu w przezwyciężeniu tremy przed wystąpieniami publicznymi... Dzięki temu książę Harry jest o wiele bardziej zrelaksowany i pewny siebie.>> Dobre, chyba jest dokładnie odwrotnie. Kiedyś Harry był wyluzowany, uśmiechnięty, a teraz mina marsowa, spięty jakby kij połknął.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX