Fryderyki 2019. Mołek próbowała ratować wpadkę. Na scenę spontanicznie wbiegł Zalewski i zaczął z nią tańczyć

Fryderyki 2019 zostały rozdanie. Gala z okazji 25-lecia była transmitowana przez TVN. Relacja została skrytykowana przez internautów. Wszystko przez pominięcie kilku kategorii. Nie zabrakło też kilku wpadek.

25. jubileuszowa gala wręczenia Fryderyków odbyła się w sobotę w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wydarzenie po raz pierwszy było transmitowane przez TVN. Choć zostało przygotowane z prawdziwą pompą, stacji nie udało się ustrzec od wpadek. Również relacja pozostawia wiele do życzenia.

Fryderyki 2019 w ogniu krytyki internautów

Choć transmisja odbywała się na żywo, na 22 kategorie aż 14 Fryderyków rozdano poza wizją. Dotyczyło to m.in. kategorii związanych z muzyką metalową i hip hopem. Nie umknęło to widzom, którzy w komentarzach nie kryli oburzenia.

Jak to się stało, że wyróżnienia najpopularniejszego gatunku muzycznego w Polsce zostały rozdane w przerwie na reklamy???
Serio? Robią galę i wręczają nagrody w czasie reklam? A podobno miało to być święto muzyki.

Wpadka na finał gali uratowana przez Krzysztofa Zalewskiego

Główną prowadzącą gali była Magda Mołek. Co jakiś czas wspierał ją Rafał Pacześ. Popularny standuper silił się na błyskotliwe żarty, czasem nawet wyśmiewał gwiazdy. Dostało się m.in. Edycie Górniak i Magdzie Gessler. Niestety, zabrakło w nich lekkości i naturalności.

ZOBACZ TEŻ: Plejada największych gwiazd na gali Fryderyki 2019. Nykiel przyszła o kulach, a Kukulska zaskoczyła oryginalną kreacją

Na wielki finał zaplanowany był występ Artura Rojka z zespołem Śląsk. Kiedy prowadząca zapowiedziała ich występ, na scenie na kilkanaście sekund zapadła cisza. Okazało się, że usunięcie usterki wymaga kilku minut. Mołek prowadziła ratować sytuację, ale dało się wyczuć nerwową atmosferę. W pewnym momencie spytała publiczności, czy ktoś z nią zatańczy.

Niespodziewanie na scenę wbiegł Krzysztof Zalewski, który zaczął improwizować. Przejął też mikrofon i zabawiał publikę. Trzeba przyznać, że wyszło mu to niezwykle naturalnie.

Oglądaliście galę? Jakie macie spostrzeżenia?

AD

Więcej o:
Komentarze (103)
Fryderyki 2019. Wstydliwa wpadka na finał gali nie przeszła bez echa. Mołek próbowała wybrnąć z sytuacji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: E.

  Oceniono 74 razy 50

  Molekdala ciała. Pomyliła imię wspolprowadzacego, podała błędna informację o liczbie Fryderykiw jakie otrzymała Reni Jusis (powiedziała że Reni była podwójną laureatką na co Reni odpowiedziała że potrójną). Pomyliła tez imię córki lidera zespołu Armia i imię jednego z laureatów Fryderyka. Gdy przygotowania do występu Rojka nie były ukończone to kompletnie nie wiedziała co że sobą zrobić. Pomijam że miała kiepski makijaż i fatalna fryzurę. Nie wiem czy to wina jej czy organizatora, ale wyszło nieprofesjonalnie.
  Do redakcji Plotka:sami popelniacie błędy. Rojek wystąpił z zespołem Śląsk a nie Mazowsze

 • Gość: Koka

  Oceniono 62 razy 48

  Oglądałam Fryderyki i niestety wyglądały bardzo sztucznie. Występ Pani Magdaleny profesjonalny, ale niezwykle sztywny i pompatyczny. Pomyłka w imieniu kolegi współprowadzącego świadczy niestety o dużej ignorancji. Pan Pacześ próbował ratować sytuację, ale Pani Magdalena zupełnie Go nie rozumiała, świadczy to o tym, ze nawet minimalnie nie zainteresowała się z kim występuje. Zamiast duetu była wyniosła prowadząca, która zupełnie nie umiała współpracować. Bardzo sztywna i sztuczna atmosfera.

 • Gość: Alex

  Oceniono 55 razy 47

  Pani Mołek nie pierwszy raz pokazała, że wszystko jej wolno. To, że Pani Nosowska, która ma dystans do siebie i zażartowała ze swojej wagi nie oznacza, że pani Mołek ma prawo "błyskotliwie" komentować jej wygląd. Już wcześniej zdarzyła się sytuacja, w której pani Mołek uznała, że wolno jej być niemiłą dla zaproszonego gościa, którego wyraźnie nie darzy sympatią: niegrzeczny komentarz na temat wąsów Dawida Podsiadło w DDTVN. Nie wiem, na jakiej podstawie robi się z niej gwiazdę. Jest sztuczna i niesympatyczna. Fryderyki pokazały spectrum braku profesjonalizmu łącznie z panem, który nie wiedział, w jakiej kategorii wręcza nagrodę

 • Gość: Gość

  Oceniono 71 razy 39

  Mołek kładzie wszystkie programy, w których występuje. Już dawno popsuła DDTVN swoją sztywną o pompatyczną postawą. Taka przebrzmiała gwiazda. Zero entuzjazmu!

 • wyksztalciuch.jeden

  Oceniono 39 razy 35

  "Dostało się m.in. Edycie Górniak i Magdzie Gessler. Niestety, zabrakło w nich lekkości i naturalności." Niech zgadnę: Gessler zabrakło lekkości a Górniak - naturalności.

 • Gość: zosia

  Oceniono 28 razy 26

  Szanownego Pana lub Panią redaktor uświadamiam -zespół ŚLĄSK!!!!!!!!.Widzę ,że najważniejszy jest profesjonalizm przygotowanie do pracy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 23

  Niby Gala przygotowana z pompa a wypadła bardzo sztywnie. Nigdy do prowadzenia takiej gali z Panią Molek. Sztywna, sztuczna. Cała impreza nudna i nieciekawa. Chcemy naśladować zagraniczne imprezy ale dużo nam brakuje.

 • Gość: ja

  Oceniono 27 razy 23

  Nie z zespołem Mazowsze, tylko Śląsk.

 • Gość: pompacała

  Oceniono 24 razy 22

  Pani Mołek ? Nie rozumiem,że jeszcze ma jakieś "wzięcie". Jest beznadziejna, smętna, żadnej
  pomysłowości i swobody, a na dodatek ten ubiór... to upiór, zwlaszcza buty - dla kaleki, coś
  ohydnego. Kto ją tak ubrał ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX