Meghan Markle przez przypadek zdradziła płeć dziecka? "Rośnie we mnie feministka". Po chwili zaczęła się tłumaczyć

Meghan Markle spotkała się z feministkami z okazji Światowego Dnia Kobiet. W trakcie rozmowy wyznała, że "rośnie w niej mała feministka". Czy w ten sposób zdradziła płeć swojego dziecka?

Poród dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego zbliża się wielkimi krokami. Ludzie z całego świata od miesięcy zastanawiają się, czy urodzi się chłopczyk czy dziewczynka i jakie imię otrzyma pociecha książęcej pary.

Jakiś czas temu Meghan poleciała do Nowego Jorku, aby wraz z przyjaciółkami zorganizować baby shower. Niedługo później do sieci wyciekło nagranie z imprezy, na którym zarejestrowano mnóstwo różowych dodatków. Internauci od razu zaczęli spekulować, że Meghan i Harry oczekują dziewczynki.

Meghan przez przypadek zdradziła płeć dziecka?

Księżna spotkała się z feministkami z okazji Dnia Kobiet. W trakcie rozmowy kobiety zasypywały Meghan pytaniami. Nie zabrakło tych dotyczących ciąży. Jedna z pań zapytała Markle o to, jak czuje się z coraz większym brzuszkiem. Odpowiedź księżnej daje do myślenia.

Bardzo dobrze. To zabawne, bo właśnie żartowałam kilka tygodni temu, gdy zobaczyłam film dokumentalny na Netflixie o feministkach, i jedną z rzeczy, które powiedziały podczas ciąży było: „Czuję, że rośnie we mnie feministka”

Po chwili dodała jednak, że chodziło jej o to, że niezależnie od płci, będzie uczyła swoję pociechę tego, czym jest równouprawnienie.

Myślicie, że Meghan się przejęzyczyła? A może zrobiła to specjalnie?

KS

Więcej o:
Komentarze (57)
Meghan Markle przez przypadek zdradziła płeć dziecka? "Rośnie we mnie feministka"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gosc007

  Oceniono 13 razy 9

  Z igły widły, w polskim rzeczowniki mają rodzaj, w angielskim nie...

 • Gość: Maria Anna

  Oceniono 7 razy 5

  piękna para życzę im szczęścia

 • Gość: Qet

  Oceniono 8 razy 4

  Do szkoły wracać, angielskiego się uczyć.

 • Gość: ja

  Oceniono 6 razy 4

  Powiedziała: feminst. Nie znaczy to: feministka. Uczcie się języków, to będziecie należeć do cywilizacji :)

 • Gość: goscx

  Oceniono 7 razy 3

  Jak się urodzi dziewczynka, to Karol już zupełnie oszaleje.
  On bardzo cierpiał, ze miał tak słaby kontakt z dziećmi z Williama (jak jeszcze było ich dwoje), bo prawie cały czas spędzały z rodzicami Kate, którzy tez o wszystkim decydowali, a Karol ich prawie wcale nie widywał.
  Konsekwencją tego było sprawienie, aby rodzice Kate jak najrzadziej widywali dzieci. Nie zaprasza ich już na rodzinne imprezy, co nie umknęło czujnym dziennikarzom. Ci wypatrywali Middletonów podczas wyścigów w Ascot, uroczystej urodzinowej mszy w londyńskiej katedrze czy tradycyjnego pokazu koni. Nigdzie ich nie było. Nie zaprasza ich też do siebie na rodzinne spotkania z Williamem i jego rodziną, co wcześniej miało miejsce.
  Teraz będzie mógl sobie podziakować do woli, a jak to będzie dziewczynka, to bedzie miał pełnię szczęścia, bo nawet jak Harry sie urodził, to był rozczarowany, ze znowu chłopiec.

 • Gość: ania

  0

  Jeśli chcecie faktycznie dowiedzieć się prawdziwych rzeczy o Meghan i Harrym to idźcie na bloga ksieznasussex.blogspot. com , bo pisze go dziewczyna która wie więcej od polskich dziennikarzy i sama rozmawiała z meghan i księciem

 • Gość: ania

  0

  Jeśli chcecie faktycznie dowiedzieć się prawdziwych rzeczy o Meghan i Harrym to idźcie na bloga ksieznasussex.blogspot.com , bo pisze go dziewczyna która wie więcej od polskich dziennikarzy i sama rozmawiała z meghan i księciem

 • Gość: Aga

  Oceniono 2 razy 0

  Już dawno mówili, że będą blizniacy. Tylko nie pamiętam czy 2 dziewczynki czy parka.

 • Gość: Zoja

  Oceniono 4 razy 0

  Widzę po brzuszku będzie dziewczynka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX