Ojcem chrzestnym dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego zostanie prawdziwy ojciec Harry'ego? I nie będzie to Karol...

Meghan Markle i książę Harry lada moment zostaną rodzicami. Tymczasem brytyjskie media tworzą niezliczone teorie spiskowe. Tym razem przewidują, że ojcem chrzestnym malucha zostanie ojciec Harry'ego. Jednak nie chodzi o księcia Karola.

Meghan Markle jest już w końcówce ciąży i niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko. W rodzinie królewskiej chrzest malucha jest oczywistością, dlatego wszyscy zastanawiają się, kto dokładnie zostanie chrzestnym dziecka. Książę Harry ogłosił, że jednym z ojców chrzestnych jego potomka zostanie Mark Dyer. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w mediach uważa się go za PRAWDZIWEGO ojca Harry'ego.

Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry'ego. Kim jest Mark Dyer?

To jedna z tych bardziej oderwanych od rzeczywistości plotek, w którą im dłużej się wczytujesz, tym bardziej przecierasz oczy ze zdumienia. Mark Dyer jest w pobliżu rodziny królewskiej od lat, a swego czasu był szczególnie blisko księżnej Diany. Na tyle blisko, że spekulowano o ich romansie.

Mark Dyer został zatrudniony jako współpracownik księcia Karola już po narodzinach księcia Harry'ego. Jednak uderzające podobieństwo obu panów - zwłaszcza dzisiaj - podsyca plotki o tym, kto naprawdę jest ojcem księcia Harry'ego i czemu nie jest to książę Karol.

Mark Dyer był przy Harrym we wszystkich przełomowych momentach. Towarzyszył mu w czasie pogrzebu księżnej Diany. Bronił Harry'ego, kiedy ten przyznał się do palenia marihuany. Sam też popalał (papierosy) z księciem, pomagał mu założyć fundację charytatywną w Senegalu, przecierał szlaki dyplomatyczne dla Harry'ego, wykorzystując swoją sieć kontaktów. Media często potrzebują znacznie mniejszych "dowodów" na to, że coś musi być na rzeczy.

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego - kto zostanie chrzestnymi?

Zwyczajowo w rodzinie królewskiej młodzi rodzice wybierają cały zastęp rodziców chrzestnych dla swojego dziecka. Nie inaczej będzie w przypadku dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Harry najpewniej wybierze osoby bardzo blisko związane z dworem królewskim lub spokrewnione z nim. Większą swobodę w tej kwestii ma Meghan Markle. Ona może kierować się wyłącznie sympatią, nie zaś więzami rodzinnymi.

Na chrzestnych - prócz Marka Dyera - wybrani zostaną najpewniej: Amal i George Clooney, Serena Williams, Priyanka Chopra, księżniczka Eugenia. Tradycja nakazuje, żeby dziecko miało od pięciu do ośmiu rodziców chrzestnych.

Więcej o:
Komentarze (43)
Ojcem chrzestnym dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego zostanie prawdziwy ojciec Harry'ego? I nie będzie to Karol...
Zaloguj się
 • Gość: mix

  Oceniono 41 razy 35

  Jezu, ciągle ten sam odgrzewany kotlet. Wystarczy być rudym i 30 lat temu dać się sfotografować z Dianą Spencer, a na bank jest się ojcem Harrego. Najpierw James Hewitt, teraz Mark Dyer, kto następny? Tak się jakoś dziwnie składa, że Harry jest również podobny do własnego wuja, rudego brata Diany, Charlesa. Czego to dowodzi?

 • Gość: POLA

  Oceniono 39 razy 31

  Harry wygląda jak Karol te same głęboko osadzone oczy, rudy po rodzinie Diany.

 • Gość: Gisc

  Oceniono 23 razy 19

  Jest taki sam jak Karol tylko ladniejszy

 • lusjola

  Oceniono 23 razy 7

  Bardzo podobni, wcale się nie dziwię Dianie przecież Karol miał cały czas Kamilę...A Harry wyrósł na wspaniałego mądrego młodzieńca.

 • muzoman

  Oceniono 6 razy 6

  Kapelusze, sukienki, fryzury, miłostki, intrygi, torebki, buciki i takie różne duperele to codzienność z życia rodziny królewskiej.

 • Gość: Danusia

  Oceniono 9 razy 5

  Jak długo można słuchać tych bzdetow plociuchu.???? Obraża z niezyjaca matkę księcia, która nie może się bronić. Marny z Ciebie redaktorzyny. NIE widziałeś, nie byłeś pod materacem.???? WIĘC nie szkaluj ludzi?????

 • Gość: Danusia

  Oceniono 10 razy 4

  Jak długo będziecie pisać te bzdety????? Już naprawdę jest obrzydliwy ten paszkwil. Wycierasz sobie gębę pismaku prywatnym życiem osoby niezyjacej, która nie może się bronić przed takimi plociuchami jak Ty marny redaktorzyny!!!!!!

 • Gość: Ludek

  Oceniono 5 razy 3

  Co za bzdury. Harry staje się z wiekiem coraz bardziej podobny do Karola, a rudy jest ze strony matki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX