Okładka "VIVY!" z Przetakiewicz wygląda bardzo znajomo. Niemal identyczną sesję zdjęciową miała zagraniczna gwiazda. Przypadek?

Podoba Wam się nowa okładka "VIVY!" z Joanną Przetakiewicz? Nam tak i wszystko byłoby ok, gdyby nie wyglądała tak bardzo znajomo.

Joanna Przetakiewicz została okładkową gwiazdą nowej "VIVY!". W sesji autorstwa Mateusza Stankiewicza pozuje w tiulowej, rozłożystej sukni w kolorze ostrego różu. Wygląda świetnie i pomysł ten jest - trzeba przyznać - bardzo efektowny. Szkoda tylko, że niezbyt oryginalny. Okładka z szefową La Manii wygląda bowiem bardzo znajomo. W listopadzie 2018 roku, więc zaledwie kilka miesięcy temu, w bardzo podobnej sesji wzięła udział Julia Roberts dla amerykańskiego "Harper's Bazaar". Zobaczcie sami:

Joanna Przetakiewicz / Julia RobertsJoanna Przetakiewicz / Julia Roberts VIVA! / Harper's Bazaar

Całkiem niedawno internauci zwrócili uwagę, że również ostatnia okładka "VIVY!" z Anną Muchą jest mocno inspirowana sesją Jennifer Lopez dla magazynu "Billboard". 

Anna Mucha, Jennifer LopezAnna Mucha, Jennifer Lopez VIVA! / Billboard

Co o tym sądzicie? Myślicie, że to przypadek? Zwykły zbieg okoliczności? Czy raczej świadoma inspiracja?

WJ

Więcej o:
Komentarze (20)
Okładka "VIVY!" z Przetakiewicz wygląda bardzo znajomo. Niemal identyczną sesję zdjęciową miała zagraniczna gwiazda. Przypadek?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kemotkemot

  Oceniono 20 razy 18

  przy Julii Roberts ta polska gwiazda wyglada jak kopciuch. Rozumiem ze caly wywiad z Pania Przetakiewicz bedzie na temat tego z jakimi gwiazdami robila sobie selfi i kogo ona tam w Londynie nie zna

 • Gość: kk

  Oceniono 12 razy 12

  Jak sie zatrudnia same pociotki, żony, siostry i kochanki, ktorzy głownie zajmują się pilowaniem stołow, za to mają bezwymiarowy brak talentu i kreacji, to trza zrzynać gdzie sie da.A nawet tego nie potrafią zrobić, bo gotowa i rozkraczona Przetakiewicz, nijak ma się do swietnego zdjęcia z Roberts. Poza nieudolnym powieleniem, nie ma tu nic.
  Mam wrażenie, ze nie mamy już mediów i medialnych gwiazdek, tylko hurtownię materiałów budowlanych i tylko pustaki przekładają az jednej pólki na drugą.

 • Gość: Fe

  Oceniono 9 razy 9

  Polska podróba to cwana poprawiana wielokrotnie mitomanka o wybujałym ego i miernym intelekcie. Niech dalej siedzi na klopie w różo- tiulach i nie zawraca ludziom gitary.

 • Gość: A

  Oceniono 9 razy 9

  W sumie to smutne i dla p.Przetakiewicz i dla p.Muchy, miało być super, a wyszło....po polsku. Ot, swojski plagiacik foto.

 • Gość: Sara

  Oceniono 7 razy 7

  Różnica taka, że Julia Roberts nogi ma złączone, a Pani Przetakiewicz siedzi rozkraczona.

 • Gość: Dora

  Oceniono 6 razy 6

  Vivę powinno się pozwać za kopiowanie. Może wówczas zatrudnią kogoś kreatywnego.

 • Gość: ww

  Oceniono 6 razy 6

  Robert świetne ujęcia, fajna kompozycja, a Przetakiwicz na każdym tylko nogi rozkłada:)))

 • Gość: A.

  Oceniono 6 razy 6

  Żenua.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX