Isabel gorzko o swoim stanie zdrowia: Cała ręka jest jak złamana gałąź drzewa. Wytłumaczyła też, dlaczego zawsze ma odsłonięte ramię

Isabel Marcinkiewicz

Isabel Marcinkiewicz (EAST NEWS)

Isabel Marcinkiewicz znowu się rozkręca. Tym razem na jej profilu na Facebooku pojawił się wpis, w którym obszernie opisała swój, dość kiepski, stan zdrowia.

Od kilku lat jesteśmy świadkami publicznego prania brudów byłych małżonków: Isabel i Kazimierza Marcinkiewicza. Głównie słyszymy o tym, że były mąż nie płaci alimentów i ignoruje wyrok sądu, przez co kobieta nie ma środków do życia. Przez jakiś czas był spokój, jednak kilka dni temu były premier wydał na Facebooku oświadczenie, w którym nazwał Isabel "stalkerką". Pisaliśmy o tym TUTAJ. I się zaczęło.

Isabel Marcinkiewicz o chorobach

Kazimierz Marcinkiewicz, Izabela MarcinkiewiczKazimierz Marcinkiewicz, Izabela Marcinkiewicz Okładka magazynu 'VIVA!'

Na jej reakcję nie musieliśmy długo czekać i już kilka godzin później na jej profilu pojawiła się odpowiedź. Uznała, że "Kaz" "świetnie robi z siebie ofiarę". Zastanawiała się też, czemu jej były mąż nie poszedł do sądu, skoro czuje zagrożenie z jej strony. Na koniec zapowiedziała też, że skieruje sprawę do odpowiednich organów. Całość możecie przeczytacie TUTAJ.

Teraz dodała kolejny wpis. Tym razem skupiła się na sobie i opisała całą listę chorób, na jakie cierpi. Głównym tematem była jej ręka, gdyż jak wiadomo od jakiegoś czasu jej znakiem charakterystycznym jest orteza. Jak wyznała, od dziecka ma problemy z kończynami i niedowład kończyny górnej. Przyznała też, że dolegliwości odczuwa znacznie mocniej niż zdrowi ludzie:

W moim przypadku, praktycznie cała ręka wraz z dłonią jest spastyczna - wisi, jest w pełni nieruchoma, to jakby porównać ją do złamanej gałęzi zdrowego drzewa.(...) Dlatego też noszę ortezę, która dźwiga - "utrzymuje" oraz amortyzuje ją. Ciężar ręki obciąża i nadwyręża ciało, nogi, kolana (które też są "do wymiany") - mam generalnie zdeformowaną posturę i chód, także jako skutek wcześniejszych dolegliwości fizycznych - wyznała.

Od pięciu lat Isabel chodzi też z odsłoniętym lewym ramieniem. Na pewno wielu z nas zastanawiało, dlaczego i o co chodzi. Teraz była żona "Kaza" rozwiązała tę zagadkę. Z jej wyznań na Facebooku dowiadujemy się, że przyczyną jest przeczulica, przez co najmniejszy dotyk odczuwa jako silny ból:

Poza tym cierpię na trudną w leczeniu przeczulicę, która powoduje ból nieadekwatny do rzeczywistego bodźca, tak więc najmniejszy dotyk odbieram jako ból - stąd brak okrycia! Chłód stanowi ulgę, stąd zima jest moim sprzymierzeńcem. Lato nie - wtedy panicznie szukam cienia - dodała.

Isabel MarcinkiewiczIsabel Marcinkiewicz EAST NEWS

Jednak to nie wszystko. Marcinkiewicz cierpi też na depresję, przez co ciągle bierze leki. Utrudnia jej to normalne funkcjonowanie i "nie jest w stanie się sama ubrać ani umyć". Jak zapewnia, "jakoś pokonuje każdy kolejny dzień" i przyzwyczaiła się do choroby. Nie ukrywa też, że ma plany na przyszłość, również związane z karierą pisarską.

Niestety, treść wpisu jest już niedostępna. Jednak jak wiadomo, w internecie nic nie ginie.

AW

56 kobiet na Dzień Kobiet. Znasz je wszystkie?
1/56"Żelazna dama" to:
Zobacz także
Komentarze (153)
Isabel gorzko o swoim stanie zdrowia: Cała ręka jest jak złamana gałąź drzewa. Wytłumaczyła też, dlaczego zawsze ma odsłonięte ramię
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mor

  Oceniono 165 razy 149

  tłuściutka ta "spastyczna ręka z przeczulicą" !!! powinna mieć już zaniki mięśni, a jak widać jej "nieużywane" mięśnie mają się całkiem dobrze !!! wygląda na to, że dobrze symuluje i oszukuje wszystkich !!! robi kino na cały kraj !!! jakoś inni z podobnym urazem nie chodzą półnadzy po mieście - tylko ona !!! SYMULANTKA !!!

 • Gość: Ja

  Oceniono 123 razy 111

  Żałosna leniwa d*pa ze zrytym beretem. Nawet kłamać nie potrafi pasożyt społeczny :/

 • Gość: salcia

  Oceniono 106 razy 98

  sama mam przeczulicę w rejonach karku i ramion i goła nie chodzę !!! mam dzieci i pracę na pełen etat więc da się to wszystko ładnie połączyć !!! a że CIĄGLE boli ? no cóż, takie jest życie!!! a jak ktoś chce robić 'kino bambino' , to niech pamięta, że są tacy, którzy mają podobnie i mogą zweryfikować kłamstwa i udawanie

 • anbale

  Oceniono 103 razy 97

  Taa, a na świecie nie ma rehabilitantów, lekarstw i środków przeciwbólowych...To głęboko zaburzona kobieta, bezradna wobec życia która sobie wymyśliła, że nie będzie się z zyciem konfrontować tylko funkcjonować na czyjś koszt wzbudzając litość, robiąc wokół siebie aurę ofiary wszystkich i wszystkiego, czystą i niewinną jak kryształ górski. Nie wiem czy kiedykolwiek uda jej się z tego wyjść bo jest kompletnie bezkrytyczna wobec siebie. Tragiczna postać w sumie, trzeba mieć naprawdę pecha żeby na kogoś takiego się nadziać...

 • Gość: Sara

  Oceniono 93 razy 83

  Te jej gorzkie żale są niewiarygodne.Żeby w ten sposób się ubierać trzeba być nieźle wygimnastykowanym. W tym stanie i z tym bólem jest to dość trudne.

 • Gość: Gość

  Oceniono 85 razy 79

  NIE WIERZĘ TEMU PUSTAKOWI ANI ZA GROSZ...DO ROBOTY, NIEROBIE...CWANA BESTIA...

 • efkat16

  Oceniono 73 razy 67

  Reka Jak zlamana galaz a mozg Jak rozjechana zaba

 • beamas1053

  Oceniono 70 razy 66

  Mam wrażenie, że to jest osoba zaburzona psychicznie. Panicznie bojąca się o swoją przyszłość-utrzymanie się. Hipochondria do leczenia. Leki uspokajające i terapia to konieczność w jej sytuacji. Ale widać, że woli żerować na Kaziu. Przeczulica też jest do leczenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX