Isabel gorzko o swoim stanie zdrowia: Cała ręka jest jak złamana gałąź drzewa. Wytłumaczyła też, dlaczego zawsze ma odsłonięte ramię

Isabel Marcinkiewicz znowu się rozkręca. Tym razem na jej profilu na Facebooku pojawił się wpis, w którym obszernie opisała swój, dość kiepski, stan zdrowia.

Od kilku lat jesteśmy świadkami publicznego prania brudów byłych małżonków: Isabel i Kazimierza Marcinkiewicza. Głównie słyszymy o tym, że były mąż nie płaci alimentów i ignoruje wyrok sądu, przez co kobieta nie ma środków do życia. Przez jakiś czas był spokój, jednak kilka dni temu były premier wydał na Facebooku oświadczenie, w którym nazwał Isabel "stalkerką". Pisaliśmy o tym TUTAJ. I się zaczęło.

Isabel Marcinkiewicz o chorobach

Kazimierz Marcinkiewicz, Izabela MarcinkiewiczKazimierz Marcinkiewicz, Izabela Marcinkiewicz Okładka magazynu 'VIVA!'

Na jej reakcję nie musieliśmy długo czekać i już kilka godzin później na jej profilu pojawiła się odpowiedź. Uznała, że "Kaz" "świetnie robi z siebie ofiarę". Zastanawiała się też, czemu jej były mąż nie poszedł do sądu, skoro czuje zagrożenie z jej strony. Na koniec zapowiedziała też, że skieruje sprawę do odpowiednich organów. Całość możecie przeczytacie TUTAJ.

Teraz dodała kolejny wpis. Tym razem skupiła się na sobie i opisała całą listę chorób, na jakie cierpi. Głównym tematem była jej ręka, gdyż jak wiadomo od jakiegoś czasu jej znakiem charakterystycznym jest orteza. Jak wyznała, od dziecka ma problemy z kończynami i niedowład kończyny górnej. Przyznała też, że dolegliwości odczuwa znacznie mocniej niż zdrowi ludzie:

W moim przypadku, praktycznie cała ręka wraz z dłonią jest spastyczna - wisi, jest w pełni nieruchoma, to jakby porównać ją do złamanej gałęzi zdrowego drzewa.(...) Dlatego też noszę ortezę, która dźwiga - "utrzymuje" oraz amortyzuje ją. Ciężar ręki obciąża i nadwyręża ciało, nogi, kolana (które też są "do wymiany") - mam generalnie zdeformowaną posturę i chód, także jako skutek wcześniejszych dolegliwości fizycznych - wyznała.

Od pięciu lat Isabel chodzi też z odsłoniętym lewym ramieniem. Na pewno wielu z nas zastanawiało, dlaczego i o co chodzi. Teraz była żona "Kaza" rozwiązała tę zagadkę. Z jej wyznań na Facebooku dowiadujemy się, że przyczyną jest przeczulica, przez co najmniejszy dotyk odczuwa jako silny ból:

Poza tym cierpię na trudną w leczeniu przeczulicę, która powoduje ból nieadekwatny do rzeczywistego bodźca, tak więc najmniejszy dotyk odbieram jako ból - stąd brak okrycia! Chłód stanowi ulgę, stąd zima jest moim sprzymierzeńcem. Lato nie - wtedy panicznie szukam cienia - dodała.

Isabel MarcinkiewiczIsabel Marcinkiewicz EAST NEWS

Jednak to nie wszystko. Marcinkiewicz cierpi też na depresję, przez co ciągle bierze leki. Utrudnia jej to normalne funkcjonowanie i "nie jest w stanie się sama ubrać ani umyć". Jak zapewnia, "jakoś pokonuje każdy kolejny dzień" i przyzwyczaiła się do choroby. Nie ukrywa też, że ma plany na przyszłość, również związane z karierą pisarską.

Niestety, treść wpisu jest już niedostępna. Jednak jak wiadomo, w internecie nic nie ginie.

AW

Więcej o:
Komentarze (124)
Isabel Marcinkiewicz gorzko o swoim stanie zdrowia: Cała ręka jest jak złamana gałąź drzewa. Wytłumaczyła też, dlaczego zawsze ma odsłonięte ramię
Zaloguj się
 • Gość: mor

  Oceniono 171 razy 153

  tłuściutka ta "spastyczna ręka z przeczulicą" !!! powinna mieć już zaniki mięśni, a jak widać jej "nieużywane" mięśnie mają się całkiem dobrze !!! wygląda na to, że dobrze symuluje i oszukuje wszystkich !!! robi kino na cały kraj !!! jakoś inni z podobnym urazem nie chodzą półnadzy po mieście - tylko ona !!! SYMULANTKA !!!

 • Gość: salcia

  Oceniono 113 razy 103

  sama mam przeczulicę w rejonach karku i ramion i goła nie chodzę !!! mam dzieci i pracę na pełen etat więc da się to wszystko ładnie połączyć !!! a że CIĄGLE boli ? no cóż, takie jest życie!!! a jak ktoś chce robić 'kino bambino' , to niech pamięta, że są tacy, którzy mają podobnie i mogą zweryfikować kłamstwa i udawanie

 • anbale

  Oceniono 108 razy 100

  Taa, a na świecie nie ma rehabilitantów, lekarstw i środków przeciwbólowych...To głęboko zaburzona kobieta, bezradna wobec życia która sobie wymyśliła, że nie będzie się z zyciem konfrontować tylko funkcjonować na czyjś koszt wzbudzając litość, robiąc wokół siebie aurę ofiary wszystkich i wszystkiego, czystą i niewinną jak kryształ górski. Nie wiem czy kiedykolwiek uda jej się z tego wyjść bo jest kompletnie bezkrytyczna wobec siebie. Tragiczna postać w sumie, trzeba mieć naprawdę pecha żeby na kogoś takiego się nadziać...

 • Gość: Sara

  Oceniono 95 razy 83

  Te jej gorzkie żale są niewiarygodne.Żeby w ten sposób się ubierać trzeba być nieźle wygimnastykowanym. W tym stanie i z tym bólem jest to dość trudne.

 • beamas1053

  Oceniono 75 razy 69

  Mam wrażenie, że to jest osoba zaburzona psychicznie. Panicznie bojąca się o swoją przyszłość-utrzymanie się. Hipochondria do leczenia. Leki uspokajające i terapia to konieczność w jej sytuacji. Ale widać, że woli żerować na Kaziu. Przeczulica też jest do leczenia.

 • efkat16

  Oceniono 77 razy 69

  Reka Jak zlamana galaz a mozg Jak rozjechana zaba

 • sskrytykrytyk

  Oceniono 67 razy 63

  Do tańca z gwiazdami niech idzie będzie miała idealną ramę! :D

 • Gość: Lili

  Oceniono 66 razy 58

  Czemu wpisu już nie ma?? Czemu usunęła? Mam wrażenie ze ona juz tak do "konca życia" bedzie chorować...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX