Franciszek Pieczka traci słuch. Czy aktor wróci do serialu "Ranczo"? Szanse są bardzo małe

Franciszek Pieczka - jeden z ulubionych aktorów Polaków - przeżywa ciężkie chwile. Aktor traci słuch, co oznacza, że jego dalsze występy w serialu "Ranczo" mogą być dla niego ogromnym wyzwaniem.

Franciszek Pieczka nie planuje przejść na emeryturę pomimo sędziwego już wieku. Aktor wciąż jest czynny zawodowo, ale teraz musi zmierzyć się z zupełnie nową sytuacją. Pieczka traci słuch.

Franciszek Pieczka traci słuch

Franciszek Pieczka ma 91 lat i jest wciąż bardzo aktywny zawodowo. Niestety, jego dalsze występy w telewizji stają pod znakiem zapytania - aktor traci słuch i wedle informacji "Super Expressu", utrata jest już niemalże stuprocentowa.

Tymczasem w tym roku mają ruszyć zdjęcia do kolejnych odcinków serialu "Ranczo", gdzie Franciszek Pieczka wcielał się w Stanisława Japycza.

Ranczo. Franciszek Pieczka odejdzie z serialu?

Producenci zapewniają, że Franciszek Pieczka - jeśli tylko stan jego zdrowia mu na to pozwoli - zawsze ma dla siebie miejsce w serialu. Rola Stanisław Japycza była dla niego rolą i tak drugoplanową, ponadto zdarzało się już wcześniej, że w serialach grywali wiekowi aktorzy, którzy zmagali się z różnymi dolegliwościami charakterystycznymi dla swoich lat.

Mamy nadzieję, że i Franciszek Pieczka pokona przeciwności i zobaczymy go jeszcze w serialu. "Ranczo" bez niego to już nie ta sama produkcja!

Więcej o:
Komentarze (25)
Franciszek Pieczka traci słuch. Czy aktor wróci do serialu "Ranczo"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • antybandzior

  Oceniono 62 razy 58

  To jeden z ostatnich prawdziwych AKTORÓW! Zdrowia, zdrowia Panie Franciszku, chociaż w tym wieku jest to już towar mocno deficytowy, ale kto jak nie Pan!

 • starveling

  Oceniono 39 razy 37

  Utrata słuchu to żadna u F. Pieczki nowość - Mistrz o tym mówi od kilku lat, również w kontekście swojej scenicznej aktywności. Ale to przecież jest MISTRZ!!!

 • gkf1

  Oceniono 27 razy 25

  Panu Franciszkowi zdrowia życzę.
  A serialowi - świętego spokoju. Wystarczy.

 • krynolinka

  Oceniono 26 razy 24

  Oddam własne uszy!!

 • Zawisza Brązowy

  Oceniono 23 razy 23

  Świetny aktor i człowiek!! Panie Franciszku przysłowiowego stuletniego życia i zdrowia i niech pan jeszcze długo długo będzie widoczny tak na scenach teatralnych jak i srebrnym ekranie!!

 • Gość: Mazowszanka

  Oceniono 19 razy 19

  Zawsze mu się nisko klaniam, gdy spotykam go na zakupach. Bez niego ranczo to nie ranczo

 • eclipse23

  Oceniono 16 razy 16

  franek is the best

 • Jan Nowak

  Oceniono 20 razy 10

  Gustlik ma już swoje lata i czas niestety nieubłaganie mija.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX