Agata Kulesza się rozwodzi. W trudnych chwilach pomaga jej ponoć znana wokalistka

Jak podaje "Na żywo", Agata Kulesza rozwodzi się z Marcinem Figurskim. Do tej pory odbyły się dwie rozprawy, a na kwiecień wyznaczono kolejną. Jak podkreśla tygodnik, aktorkę wspiera przyjaciółka z dzieciństwa, Kasia Nosowska.

Agata Kulesza nieczęsto dzieli się swoim życiem prywatnym. Rzadko kiedy udziela wywiadów, a tym bardziej nie widujemy jej na warszawskich salonach. Z mężem, Marcinem Figurskim, uchodzili jednak w środowisku za idealną parę.

Marcin imponuje mi wiedzą, jest bardzo fajnym gościem. To jeden z najlepszych ludzi, jakich w życiu spotkałam - mówiła niegdyś Kulesza.

Tym bardziej wiadomości o rozwodzie wydają się być zaskakujące. 

Agata Kulesza rozwodzi się z Marcinem Figurskim?

Jak informuje tygodnik "Na Żywo", problemy w związku małżonków zaczęły się, gdy kariera aktorki ruszyła do przodu.

Z czasem jednak nadmiar obowiązków sprawił, że coraz trudniej było im się spotkać. Zdarzało się im nawet oddzielnie wyjeżdżać na wakacje. Coraz rzadziej spędzane razem chwile już tak nie cieszyły, uśmiech ustąpił miejsca łzom, pojawiły się kłótnie, bolesne słowa, których Agata nie umiała wymazać z pamięci... - czytamy w "Na Żywo".

Jak dodaje magazyn, Kulesza złożyła pozew o rozwód z orzeczeniem o winie Marcina Figurskiego. Jednak ten odpowiedział jej tym samym, wskazując z kolei winę aktorki. Małżonkowie nie mieszkają już ponoć razem. 

Odkąd wyprowadził się z ich mieszkania na warszawskim Mokotowie i zamieszkał w ich domu w Czerwińsku nad Wisłą, nie widują się ani nie rozmawiają ze sobą. Aktorka, by zagłuszyć ból, rzuciła się w wir pracy - donosi tygodnik. 

W trudnych chwilach pomaga jej przyjaciółka, Kasia Nosowska.

Artystka dobrze rozumie emocje, które targają Agatą i stara się ją wspierać - czytamy w "Na Żywo".

Agata Kulesza i Marcin Figurski

Agata Kulesza i operator filmowy Marcin Figurski są małżeństwem od 2006 roku. Przed ślubem byli parą przez 10 lat, a owocem ich związku jest córka Marianna.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o:
Komentarze (26)
Agata Kulesza się rozwodzi. W trudnych chwilach pomaga jej ponoć znana wokalistka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gkgc

  Oceniono 59 razy 43

  Agata Kulesza to wspaniała aktorka i kobieta. Życzę szczęścia

 • Gość: Julia

  Oceniono 39 razy 27

  Pani Agato siły!

 • Gość: icek

  Oceniono 20 razy 20

  To ich osobisty dramat. I po co to jeszcze wywlekać ? Radochę to komuś to sprawia ? Osobiści bardzo współczuję obojgu. Życie jest cholernie brutalne.

 • aga_pomaga

  Oceniono 35 razy 19

  nie Pani pierwsza i nie ostatnia. Rozwód trochę boli, mocno szarpie nerwy i czasami budżet, ale finalnie okazuje się że było warto. Z czasem relacja pomiędzy byłymi partnerami się rozjaśnia i właściwie jest super!

 • Gość: szowin

  Oceniono 59 razy 11

  1. Jak zwykle seksistowski artykuł: to ONA jest pokrzywdzona, JĄ wspiera przyjaciółka, opinia publiczna jest za NIĄ. On (jak zwykle) jest tym ZŁYM. Diabli wiedzą jaka jest prawda. Ale wyroku już zapadł. 2. Skoro wiedzą, że kiedyś natłok obowiązków, szybciej rozwijająca się kariera jednej z osób, częste wyjazdy, etc. spowodują "wygaśnięcie miłości", to po co wcześniej te pierdy i zachwyty?! Wywiad i sesję zdjęciową w Gali czy Vivie też mieli? Co za niedojrzałość emocjonalna. Coraz częściej widzę, że nie ma związku NA DOBRE I NA ZŁE..... 3. Zawsze się dziwiłem rozwodami z orzeczeniem o winie. Takie rzucanie się piaskiem w piaskownicy. Nie można kulturalnie, z klasą i na poziomie? Zwłaszcza, że jakieś tam wykształcenie mają i w świecie bywali .... 4. Szkoda dziecka, kiedy "dzieci" się rozwodzą ....

 • Gość: bq

  Oceniono 9 razy 9

  ej brukowa wyborcza... nie wstyd wam? chwalicie się zamknięciem weekendu, kiedy zamkniecie plotka?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 9 razy 3

  To może raczej Figurski z nią się rozwodzi?
  Jak jest w istocie?

 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 2 razy 2

  Zabawa, zabawa...

 • Gość: .

  Oceniono 4 razy 2

  A kto się teraz nie rozwodzi? Sądy zawalone pozwami. Mija 5 lub trochę więcej lat od momentu zapoznania i zaczynają się schody, bo uczucie zaczyna przemijać. Ludzie atrakcyjni mają najgorzej, bo na każdym kroku pokusy: w pracy, w internecie itd. Takie czasy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX