Książę Harry zaprosił Meghan Markle na scenę. Takiej reakcji publiczności chyba nikt się nie spodziewał. Tłum oszalał

Książę Harry w minioną środę wygłosił przemówienie na scenie Wembley Arena w Londynie podczas WE Day. W pewnym momencie zaprosił do siebie swoją żonę, Meghan Markle. Na ten widok tłum zgromadzonych w jednej chwili oszalał z radości

Już dosłownie za kilka tygodni Meghan Markle oraz książę Harry powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Na ten dzień z pewnością czekają tysiące, jak nie miliony, fanów królewskiego rodu Windsorów. Co jednak najciekawsze, choć Meghan jest już w zaawansowanej ciąży, to nadal nie rezygnuje z książęcych obowiązków. W minioną środę towarzyszyła Harry'emu podczas WE Day, czyli spotkania młodych liderów.

Książę Harry zaprosił Meghan Markle na scenę, a tłum oszalał

By wysłuchać przemówienia księcia Harry'ego, w londyńskiej Wembley Arena zgromadziło się ponad 12 tysięcy osób, głównie dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. W trakcie swojego wystąpienia książę zachęcał młodych Brytyjczyków do czynnej działalności na rzecz dobra i pozytywnych zmian społecznych. 

Ku zaskoczeniu chyba wszystkich w pewnym momencie Harry postanowił zaprosić do siebie swoją ciężarną małżonkę, Meghan Markle, która znajdowała się tuż obok sceny. Co więcej, zrobił to w niezwykle uroczy sposób.

Teraz spróbuję wyciągnąć moją żonę na scenę - wyznał Harry, podając Meghan rękę.

Tłum natychmiast oszalał z radości. Nikt chyba nie spodziewał się aż takiej reakcji ze strony publiczności. Po minie Meghan można wnioskować, że ona również. Księżna Sussex przytuliła się do męża na scenie i pomachała do wiwatującej pod sceną młodzieży. Sama głosu jednak nie zabrała, a mimo to trzeba przyznać, że już sam widok Meghan i Harry'ego, tulących się na scenie, był zarówno zaskakujący, jak i po prostu piękny. 

Meghan często przypomina mi, abym skupiał się na miłości, a nie na nienawiści - dodał książę, czym ponownie wywołał aplauz wśród publiczności.

Na szczęście ten jakże uroczy moment został uchwycony przez kamery i teraz możemy wam go pokazać. Czy Harry swoim zachowaniem skradł wasze serce? 

DH

Więcej o:
Komentarze (26)
Książę Harry zaprosił Meghan Markle na scenę. Takiej reakcji publiczności chyba nikt się nie spodziewał.Tłum oszalał
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: :)

  Oceniono 25 razy 17

  Ale przecież nikt jej nie lubi, a Brytyjczycy wręcz ją nienawidzą... zapytajcie osobnika zostawiającego komentarze o ksywce gosc, która powtarza to przy każdej okazji ;)

 • Gość: Lola

  Oceniono 26 razy 14

  A ja tam od lubię bardziej niż W&K, są bardziej naturalni i mają więcej ludzkich odruchów ☺ A nie cały czas spięte duuupy, bo co ludzie powiedzą 😂 Oni przynajmniej mają odwagę choćby w dresach lub w adidasach wyjść, a nie wiecznie wszystko przypudrowane i ulizane na pokaz. A te wszystkie ploty wyssane z palca (bo ktoś wrzuci fotę wyrwaną z kontekstu, da chwytliwy tytuł i leci burza ... Tak naprawdę o nic). Dajcie im żyć, nikt nie karze nikomu oglądać ich zdjęć, jak za nimi nie przepada. Chyba, że czasu Wam na takie pierdy nie jest szkoda😎

 • Gość: Ania

  Oceniono 10 razy 10

  Są super i widać, że się bardzo kochają. Życzę im szczęścia

 • Gość: mar

  Oceniono 9 razy 9

  Facet wspierający swoją kobietą, nie wstydzący sie uczuć. Piękne i wcale nie tak często spotykane.
  Przyjemnie się na nich patrzy. Nie widzę tu miejsca ani powodu do krytyki i ujadania, chyba ze ktoś tak sobie poprawia samopoczucie.

 • Gość: Jednorożka

  Oceniono 17 razy 7

  Piękne.

 • Gość: rudy Harry

  Oceniono 8 razy 6

  Rudy Harry zaprosił Meghan księżną Sussex na scenę, co dziwne nie jest, bo to jego ślubna żona

 • Gość: de

  Oceniono 5 razy 5

  zaszczujecie ja na smierc

 • Gość: Gu

  Oceniono 4 razy 4

  Odczepcie sie od niej ciagle piszecie zle rzeczy na jej temat nie znajac jej to super dziewczyna

 • Gość: Olivka

  Oceniono 4 razy 4

  fajnie widzieć, jak zmienił się..prowadził hulaszczy tryb życia a teraz jest romantycznym mężem. oby stare demony nie wróciły, życzę im szczęścia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX