Komentarze (289)
Izabela Marcinkiewicz oburzona oświadczeniem Marcinkiewicza. Już mu odpowiedziała. "Świetnie robi z siebie ofiarę"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • japka_putina

  Oceniono 16 razy 16

  Ciekaw jestem, czy kiedykolwiek w przyszłości jakiś inny idiota zechce mieć coś wspólnego z tą kobietą.

 • Gość: dzidu

  Oceniono 17 razy 15

  weź się darmozjadzie i leniu za pracę.... kolejna cwaniara...

 • Gość: Marcin

  Oceniono 18 razy 14

  Abstrahując od powodów ich rozstania i tego jakimi są ludźmi .Jak można w sile wieku żądać od byłego męża 5000 zł alimentów po bardzo krótkim okresie małżeństwa i to w świetle obowiązującego prawa?Nie chcę tu bronić Marcinkiewicza, bo uważam , że zachował się bardzo podle względem byłej żony i rodziny,ale to jest inny temat. Uważam, że jakaś forma intercyzy winna być obowiązkowa , a wypłacanie alimentów na byłego małżonka (ale nie na dzieci) powinno obowiązywać w ściśle określonych przypadkach.Często takie alimenty , to okazja , żeby dopiec byłemu/byłej , okazja do zemsty i do niszczenia życia drugiej stronie.Mnie by było wstyd publicznie pokazywać światu jak ja sobie nie radzę, jaki jestem biedny..Czy pierwsza żona byłego premiera latała po mediach , a wydaje mi się , że ona tak naprawdę cierpiała ..?

 • louisianne

  Oceniono 17 razy 13

  Tez uważam, ze to co ta pani robi to stalking i prześladowanie. Obawiam się, ze to już jakieś zaburzenia psychiczne a pan Marcinkiewicz ma 100% racji, ze gdyby sytuacja była odwrotna i to on by się tak zachowywał, to na pewno byłoby to uznane za prześladowanie. Na dodatek uważam, ze pani Olchowicz nie należą się żadne alimenty. Twierdzi, ze miała wypadek bo była w złym stanie psychicznym z powodu sytuacji rodzinnej. Skoro wsiadła do auta w tak kiepskim stanie, to powinna zostać oskarżona o stwarzanie zagrożenia na drodze, powinna mieć odebrane prawo jazdy i zasądzony porządny mandat, a nie - alimenty. Nie jestem lekarzem, ale pomagam ludziom na zwolnieniach chorobowych w ramach projektu charytatywnego i zastanawiam się na ile zasadne medycznie jest noszenie takiego ustrojstwa przez tyle miesięcy? Miałam klientkę z poważnymi problemami z barkiem i ścięgnami po wypadku przy pracy i jej wręcz zabroniono nosić jakichkolwiek podpór.
  Poza tym w związku z moim projektem charytatywnym denerwuje mnie, ze pani Olchowicz przekonuje, ze nie jest w stanie utrzymać się z renty i na nic jej nie starcza, dlatego należy się jej 5 tysięcy miesięcznie od byłego męża. Ja pomagam ludziom, którzy musza utrzymać się z renty i nikt im wielotysięcznych prezentów nie robi. Często są to osoby, które np. samotnie wychowują dzieci i musza żyć z renty. Wstyd pani Olchowicz.

 • gj61

  Oceniono 13 razy 13

  Kobieto, weź się do roboty!!! Nie wypaliły biznesiki z kosmetykami? Alimenty są dla tych którym, pogorszyła się sytuacja bytowa, ale ROBIĄ wszystko w kierunku jej zmiany. U Ciebie, dziewojo jedyną zmianą jest to, że jesteś coraz grubsza.

 • dodosdontquack

  Oceniono 15 razy 13

  Nie przepadam za Marcinkiewiczem, ale z jakiej racji mloda zdrowa cwaniara przez tyle lat mialaby doic z faceta tyle kasy?

 • Gość: emma

  Oceniono 14 razy 12

  kobieta wariatka , ale dziwię si marcinkiewiczowi, dlaczego pozwala sie przez tyle lat upokarzać w tak okrutny sposob przez babsztyla , z która byl parę lat. Mnie zostawił mąż po 35 l dla młodej kobiety , i są d nie przyznał mi żadnej płatności od męza. nie dostaje żadnych alimentow i buduję zycie na nowo pracując na prawie 2 etatach. * g w biurze, i mam 2 mieszkania do sprzątania tygodniowo . Dlatego chcialabym zapytac , jakie inne prawa stosuje sąd do P. izabeli ? Czy ma jakieś znajomości, przekupionych bieglych ? nie wiem, ja idę swoją drogą i jestem dumna ...

 • Gość: pusia.pl

  Oceniono 12 razy 12

  Kobieto jesteś żałosna. Myślałaś, że ten starszy mądry Pan nie pozna się na Tobie? Przecież to było oczywiste, że przejrzy na oczy i zobaczy z kim się związał. Daj mu spokój, bo nic więcej nie zyskasz, poza ośmieszeniem się!!!

 • mirek-dub

  Oceniono 14 razy 12

  Dobrze, ze nie biodro sobie uszkodzila. Wyobrazacie to sobie: odsloniety kawal schaba w tym miejscu - obrzydliwe!

 • poorpoora

  Oceniono 11 razy 11

  K..wy sie dyma a nie z nimi zeni

 • Gość: Beata

  Oceniono 11 razy 11

  K9bieto Ty nie potrafisz pogodzić się z tym że on Cię już niechce przestań się już ośmieszać znajdź jakiegoś faceta zdejmij ten głupi temblak czy co to jest za gowno i żyj dla samej siebie ot tak po prostu

 • Gość: M

  Oceniono 13 razy 11

  Myślała że chwyciła Pana Boga za nogi już ułożyła sobie plan na eleganckie luksusowe a przede wszystkim darmowe życie ale plan nie wypalił a innego pomysłu na siebie nie ma do pracy też zero chęci smutny żywot Izabell

 • gragos

  Oceniono 13 razy 11

  Marcinkiewicz nie jest gościem z mojej bajki, ale kiedy widzę, co wyprawia jego była żona, po ludzku mi chłopa szkoda. Isabel dla równowagi powinna założyć sobie drugi temblak i zawiesić na nim swoją pustą głowę. Swoją drogą zastanawiam się, ile było już rocznic paradowania z obnażonym ramieniem tej inwalidki umysłowej.

 • Gość: piasecki

  Oceniono 19 razy 11

  isabell.. isabell.. , masz szczęscie że to tylko marcinkiewicz .... , bo prawdziwy polak katolik z PISu tak by ći gębę obił że do ryja przez miesiąc nic byś włożyć nie mogła ........

 • y.woodoo

  Oceniono 13 razy 11

  Sukcesy zyciowe Isabelle:
  -pierdy w lozku
  -lodziki Kaziowi
  -codzienna dostepnosc doopci dla Kazia
  -tipsiki

  Czas podbic caly swiat. Proponuje klub Go-Go z rurami. Na poczatek stolica pyrowszczyzny.

 • america_n_beauty

  Oceniono 10 razy 10

  Każdemu bzykowi na boku powinien towarzyszyć zdjęcie Isabelle:) gwarantuje że każdy facet zawiąże na supeł fujarkę

 • elenem

  Oceniono 10 razy 10

  Ofiare to robi z siebie Isabel.
  A może by tak przestać kłamać w sądzie droga pani manipulantko i zamiast szkalować byłego męża w necie to lepiej żeby się pani zabrała do Uczciwej PRACY?!
  Czas najwyższy przestać żerować na byłym mężu !
  Wszystko ma swoje granice.
  Wstyd... żeby młoda kobieta robiła z siebie... flanelkę.

 • Gość: Janusz62

  Oceniono 10 razy 10

  Pani Izabellu proponuję teraz nawiazac stosunki z Panem Marszałkiem prof. dr hab. Stefanem Niesiołowskim.

 • Gość: aga

  Oceniono 12 razy 10

  to nie b.mąż spowodował wypadek tylko sama przez głupotę ,naucz się jeżdzić kobieto,nisko upadła niżej nie można,,,

 • invest_pl

  Oceniono 10 razy 10

  Instant Karma przydarzyła się Kaziowi. Kaz dostał się na salony tylnym wejściem i takie są tego skutki. Żeby wejść prze drzwi główne potrzeba się czegoś nauczyć, coś sobą reprezentować i nabrać trochę mądrości życiowej. Gdyby Kaz znał francuskie przysłowie: "Lepiej dać się pięknie zgilotynować niż źle ożenić" albo rosyjskie "Gdie rabotayesh tam nie yebiosh" albo żeby trzymał się 10 zasad moralności chrześcijańskiej z którą się tak obnosił lub żeby był po prostu porządnym człowiekiem, ojcem i mężem...
  ... nic takiego by mu się nie przydarzyło. A tak pozostanie pajacem chyba do śmierci.

 • mariovanpetersen

  Oceniono 10 razy 10

  Niech się PASOZYT wezmie do roboty !!!!

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 9 razy 9

  Excuse me, ale co kogokolwiek obchodzi jakaś maciora pacjentka i kretyn-oszołom :P Dlaczego robicie "celebrytów" z marginesu społecznego. W PL od lat rządzi margines, efekty są niestety jak widać, zero reform i zabawianie Ciemnego Luda obietnicami :P Normalności zero, a póxniej zdziwienie, że Polki chętniej rodzą na obczyźnie i pińćset nie działa albo baba, która w pińćset i zasiłkach dostaje 10tys. co miesiąc, nie pracuje, leży pijana z braćmi, a niepełnosprawne dzieci bawią się w szopie gdzie padające z głodu zwierzęta zjadają padlinę już padłych. Ona się nie zajmie zwierzętami bo to "męża są" a mąż ją bił i jest w więzieniu. Taka Bolandia. Wieś tańczy i śpiewa bo uwielbia disco polo. Nic oprócz piwa im nie potrzeba.

  Bardzo przykre te obrazki z Polski. A tu jeszcze tacy wątpliwi celebryci na łamach-jesteście gorsi od FAKTU-wiecie?

 • shawmut

  Oceniono 9 razy 9

  dwójka idiotów, jeśli kogoś mi żal, to dzieci i zostawionej przez Marcinkowskiego żony

 • Gość: qwert

  Oceniono 9 razy 9

  Żałośni ludzie. Oboje, choć ona ciut bardziej. Stary cap, zostawił żonę i dzieci, poleciał za młodszą, a z zawodu nauczyciel, polityk konserwatywny, kościół i te sprawy.... Czysta żałość.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 9 razy 9

  Kobieto idź do roboty.Przestań żebrać.Nawet dziecka z nim nie masz,a dupskiem orałaś i jeszcze kasę chcesz.Daj chłopu spokuj.Dymać się chciałaś to twoja sprawa.Jak można tak kogoś osaczać.Znajdź se robotę i zajmij się dziołcho czymś.Taka choroba jak ty masz to nie istnieje.Ja mam 30 szwów w lewej ręce ,a prawą w dwóch miejscach pękniętą nie do poskładania ,a muszę zapieprzać w gospodarstwie i nie żebrzę.

 • alderamin

  Oceniono 8 razy 8

  to jednak straszny głąb, takie babsko mógł sobie przygruchać tylko desperat.

 • Gość: ZZZ123

  Oceniono 8 razy 8

  Trzeba przyznać, że Marcinkiewicz dostał niezłą pokutę.
  Ale trzeba było nie lecieć na idiotkę tylko dlatego, że młoda i chętna.

 • Gość: Mika

  Oceniono 7 razy 7

  Ale z niej "pijawka". Mogl miec spokojna zone i rodzine to zachcialo sie mlodej "dupy" - to ma.

 • Gość: ogórek&dynia

  Oceniono 7 razy 7

  Dwa szczury gryzą się po d.u.p.a.c.h. Sczurzyca - z rusztowniem na łapie, leniwa i próżna, udawała artystkę, rozbiła rodzinę i na cudzym nieszczęściu zbudowała sobie pałac z łajna. Drugi szczur - nauczyciel fizyki z zadupia, bankier z City w Londynie, łysy ćwierćinteligent, ślizgacz i próżniak do potęgi dziesiątej, zdradził zonę, porzucił rodzinę (jeden z jego synów ciężko to odchorował), gawędziarz erotoman, bankrut moralny i finansowy. Drugie zero.
  I te dwa szczury na wizji kąsają się po odwłokach licząc że ktoś nad nimi zapłacze....Do śmietnika z tymi ogryzkami.

 • yaro1771

  Oceniono 7 razy 7

  no, ale trzeba przyznać, że jak się o nich czyta to można się pośmiać :-))))

 • gapcio2010

  Oceniono 7 razy 7

  Pusta pinda bez ambicji, ale pan Kazio sam sobie na to zasłużył, niestety....

 • Gość: lolrek

  Oceniono 9 razy 7

  typowa baba, większość bab żeruje na mężczyznach , totalne pasożytki. facet za dwa lata malżenstwa ma płacić teraz głupiej dziuni do konca życia po 10 tysiecy miesięcznie. żenada. Niech idzie baba na kase do biedronki. Bez twgo męża jest nikim. Nawet do nazwiska się przykleiła cały czas ma Marcnikiewcz.

 • Gość: wera

  Oceniono 7 razy 7

  pani izo sakd u pani tyle nienawisci i skad ma pani tyle czasu na przepychanki zamiat brac sie w garsc i isc do przodu , jest pani zgorzkniala nieszczesliwa kobieta i tak juz chyba pozostanie bo kto z kims takim chcialby ukladac swoje zycie , biedna kobieta !! leczyc sie trzeba czym predzej !!

 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 9 razy 7

  Szanowna Pani Izo, niech nie robi Pani ze swojego życia pozycji celebrytki. Żadnej prawdziwej celebrytce nie dorasta Pani do pięt. Brak jest pani klasy i wyznaczenia sobie celu w życiu. Osoby będące inwalidami nie z takimi dolegliwościami i pracują. A Pani swoim postępowaniem tylko publicznie się upokarza i zdaje się na publiczną chłostę. Kobieta z klasą w ten sposób nie walczy o swoją pozycję. Wstydź się Iza.

 • Oceniono 6 razy 6

  Ta Isabel już wie ile wyciągnąć od Kazia może!!, i tutaj nie będzie sentymentów musi mieć na fryzjera salon odnowy SPA silikony botoksy aby mieć spokojną głowę do pisania wierszów a nie zajmować się jakimś tam pracą, doskonale wie ile Kazio kisi szmalu i ile można z niego wyciągnąć!!

 • australopitek7

  Oceniono 6 razy 6

  Jest mocno zaburzona a chłopak się nie połapał w porę... Żal.

 • Gość: Ulala

  Oceniono 6 razy 6

  Pamiętam ich słynny występ w tvn, jak wyciągała zalotnie kopyto i kazała podziwiać swoje kozaczki. To było tak straszne, że do dzisiaj mi za nich wstyd.

 • Gość: pimpuś

  Oceniono 6 razy 6

  Kazik, daj jej 12 groszy.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 8 razy 6

  Jak to możliwe, że Kaziu na niej się nie poznał? Przecież w każdym wywiadzie, gdziekolwiek się pokazywała, wyglądała na niezrównoważoną psychicznie. Zamiast normalnej kulturalnej rozmowy zawsze atakowała prowadzącego. Była arogancka. Chciała zaistnieć, a nie potrafiła. A te jej biznesy? Ile kasy Kaza przewaliła w tej firmie kosmetycznej? Jakoś cisza z tym jej dyrektorowaniem. Żenująca, wulgarna baba! Brak pomysłu na życie. Z tego wniosek, że niewiele potrafi. Nawet współlokatora pogoniła. Pewnie myślała, że kawalera znalazła...

 • kirk01

  Oceniono 6 razy 6

  Przecież ona symuluje z tą ręką. Kłamstwo i aktorstwo wylewa jej sie z tej gęby.! Głupia Kaziu. Powinieneś iść za kare do kamedułów.

 • Gość: gosciu

  Oceniono 6 razy 6

  Do roboty i zarabiaj na siebie.

 • swieta-panienka

  Oceniono 6 razy 6

  Niestety Kazek ma rację. Powinien wytoczyć jej proces cywilny o straty wizerunkowe i wystąpić o zmniejszenie alimentów, że względu na uszczuplenie dochodów spowodowane aktywnością tej pani.

 • mer-llink

  Oceniono 6 razy 6

  Durna daje durnemu do wiwatu.
  I nic nam go nie żal.
  Jako premier PiSowski, a potem jako PiSowski komisarz Stolicy narobił i krajowi, i Polsce wiele gigantycznych szkód.
  Może to przez głupie łapki pani Isabell zła karma wraca do Pana Kazka?

 • coelka

  Oceniono 6 razy 6

  hehe to jest jeszcze lepsze niz ten cały Deep z ta swoją, która go zdradzała, zreszta te dwa przypadki ku przestrodze dla panów , którzy tez sami sobie winni

 • ete22ch

  Oceniono 5 razy 5

  Obrzydliwa baba. Pijawka. A "Kaz" kompletnie zgłupiał rzucając żonę dla "tego czegoś". Myślał chyba "drugą głową", bo nie mózgiem przecież...

 • asr1

  Oceniono 5 razy 5

  jak pójdzie siedzieć to na pewno zapłaci ha ha !! do pracy kobieto do pracy i przestań łazić z tym nagim ramieniem !!! tak kaziu kończą niewierni mężowie !!!

 • Gość: raff

  Oceniono 5 razy 5

  Nie żal mi tego klauna. Jak się chce napić piwa nie trzeba kupować browaru a jak już się kupi to trzeba zapłacić. Pójście za głosem rozporka w zaawansowanym wieku, to żenada świadcząca o braku rozumu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX