Żyła nie chciała Barańskiego, bo marzyła, by tańczyć z Terrazino? "Będzie bał się na mnie spojrzeć". A co na to Stefano? Tłumaczy

Justyna Żyła bierze udział w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Media donosiły, że wymarzonym partnerem byłej żony skoczka narciarskiego był Stefano Terrazzino. Jak jest naprawdę? U nas żartuje z całej sytuacji.

Udział Justyny Żyły w programie "Taniec z Gwiazdami" odbił się szerokim echem w polskich mediach. Po piątkowym występie jurorzy wobec byłej żony skoczka nie byli łaskawi. Widzowie są zgodni, że Iwona Pavlović i Andrzej Grabowski powinni przeprosić Justynę.

ZOBACZ TEŻ: Barański opublikował wymowny komentarz po brutalnej krytyce Żyły w "TzG". A co na to główna zainteresowana? Ona także wstawiła nowy post

Jednak zanim show jeszcze wystartowało, jej same uczestnictwo wzbudzało spore kontrowersje. Przede wszystkim przez medialne doniesienia o rzekomym konflikcie celebrytki z Agnieszką Radwańską. Panie miały ponoć rywalizować o tego samego tancerza, Stefano Terrazzino

Ostatecznie Justyna Żyła tańczy w parze z Tomaszem Barańskim, ale "Fakt" donosił, że nie była z tego powodu zadowolona, bo wolałaby jednak Stefano. Zapytaliśmy o to główną zainteresowaną na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu.

Wy już dajcie temu Stefano spokój. On, biedny, będzie bał się na mnie spojrzeć za niedługo, że ja chciałam z nim tańczyć - śmiała się Justyna Żyła w rozmowie z Plotkiem. 
Ja nie miałam w ogóle żadnego faworyta odnośnie tancerzy. Ktokolwiek by to nie był, byłabym zadowolona, że mogę po prostu uczyć się od profesjonalisty - dodała.

Na tym samym wydarzeniu spotkaliśmy także Stefano Terrazzino. Jak on zareagował na medialne doniesienia?

To raczej było, że ona gdzieś tam powiedziała, że "fajny jest Stefano, Maserak...". Myślę, że media tak to odebrały - skomentował całą sytuację Terrazzino.

Przyznał jednak, że to bardzo miłe. 

Ogólnie, jak ktoś mówi, że chciałby z Tobą tańczyć, to jest miłe oczywiście. Myślę, że jest to wynikiem tego, że daję 100% serca - dodał. 

A wy co o tym wszystkim myślicie? Gdybyście mieli szansę udziału w show, to kto byłby waszym wymarzonym partnerem?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>>

Więcej o:
Komentarze (18)
Żyła nie była zadowolona z Barańskiego, bo chciała tańczyć z Terrazino? U nas komentuje. "Będzie bał się na mnie spojrzeć"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: rob

  Oceniono 16 razy 14

  Dlaczego nie promujecie p.Joanny Mazur? Podbiła moje serce, wdziękiem, lekkością, czarem. Jestem nią zachwycony wręcz, a tu wszędzie Żyła...
  Innych uczestników też nie promujecie, to nie w porządku.

 • Gość: Zoja

  Oceniono 21 razy 11

  A kim jest ta dziewucha? Zrobiła dużo szumu wokół swojej osoby. Na siłę chce zaistnieć. Nikt jej nie potrzebuje. Przepraszać nie ma za co. Nie nadaje się do tańca i tyle. Niech pilnuje dzieci. Mam nadzieję że szybko odpadnie.

 • Gość: Agata

  Oceniono 14 razy 10

  To sami dziennikarze robią taki szum to oni są nienormalni.

 • Gość: Zzz

  Oceniono 8 razy 6

  Justysi dorosnij!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Największy szum robią media że aż huczy od plotek

 • Gość: Qwasu

  Oceniono 8 razy 4

  Tragedia, nic więcej. Kiedyś mówiło się ...babsztyl bez rozumu i godności... Zrobiła ogólnonarodowe bagno ze swojego małżeństwa - dzisiaj chce zbijać na tym kapitał. Żal mi Piotrka i dzieci. Tu, Taniec... -gwiazda? - chyba nieprzespanej nocy, tam epizod w teledyscu - Boże wybacz, jeszcze gdzie indziej program w TV. Świat zdurniał.

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 4

  Największa krzywdę zrobiła sobie sama swoją niewyparzoną gębą. W szołbiznesie trzeba przewidywać konsekwencje swoich wypowiedzi.

 • Gość: rety

  Oceniono 3 razy 3

  mogłaby się już nauczyć ze wszystkiego się nie komentuje, nie tłumaczy,po pierwsze to zarozumiałość myśleć ze wszystkich to obchodzi po drugie co wypowiedz to się bardziej pogrąża ,chyba impregnowana na naukę

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Jakiś błąd w systemie - nie daje się wcisnąć "łapka w dół"...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX