Justyna Żyła nie wytrzymała. Tomasz Barański wyjawił, że po surowych ocenach jury celebrytka się popłakała. "Było nam bardzo przykro"

"Taniec z gwiazdami". W pierwszym odcinku sporo kontrowersji wzbudził taniec Justyny Żyły, a w szczególności bardzo surowe oceny jury. Tomasz Barański wyjawił, że celebrytka tuż po występie popłakała się.

Za nami pierwszy odcinek nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Taneczne show Polsatu dopiero się zaczęło, a już wzbudza masę emocji. Wszystko za sprawą Justyny Żyły. Celebrytka, która swoje taneczne umiejętności szlifuje pod okiem Tomasza Barańskiego, kompletnie nie poradziła sobie na parkiecie. Jednak w tym przypadku to nie taniec, a bardzo surowe oceny jury sprawiły, że w sieci natychmiast wylała się pod ich adresem lawina krytyki. Dlaczego? Otóż zarówno Iwona Pavlović, jak i Andrzej Garbowski pokusili się o bardzo nieprzyjemne komentarze, nawiązując także do jej życia prywatnego. 

Justyna Żyła, uważaj, abyś w następnym odcinku nie była była... - wyrecytował Grabowski.

Teraz Tomasz Barański w rozmowie z portalem Jastrząb Post wyjawił, jak on podchodzi do tak ostrej krytyki jury. 

"Taniec z Gwiazdami". Justyna Żyła popłakała się po występie

Zdaniem Barańskiego, taniec Justyny nie zasługiwał na najniższą ocenę, czyli jedynkę. Co więcej wyznał także, że jego taneczna partnerka tuż po występie "uroniła łezkę".

Jurorzy niepotrzebnie tak skrytykowali. Nawet my pomiędzy sobą tancerzami rozmawialiśmy, że nie powinna dostać jedynki. Nie tańczy jakoś wybitnie, ale nie leżała przez ten miesiąc. (…) Po odcinku uroniła łezkę, przykro nam było bardzo, ale idziemy dalej. Justyna ma dużo dystansu wokół tego co się wokół niej dzieje – wyjawił w rozmowie z Jastrząb Post.

No cóż, ciekawe czy w następnym odcinku Justyna Żyła poradzi sobie trochę lepiej. A być może nawet i jury pokusi się o łaskawsze noty? 

A Waszym zdaniem, Justyna zasługiwała na taką ocenę, czy może była to już lekka przesada? 

DH

Więcej o:
Komentarze (86)
Justyna Żyła nie wytrzymała. Tomasz Barański wyjawił, że po surowych ocenach jury celebrytka się popłakała. "Było nam bardzo przykro"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: V8

  Oceniono 43 razy 25

  Kiedyś ludzie mówili: "Jak nie potrafisz, nie pchaj się na afisz." I nie ma problemów z krytyką.

 • kms2x

  Oceniono 46 razy 24

  Publiczność tez się chyba miała prawo popłakać.

 • Gość: jej

  Oceniono 54 razy 22

  a nam było przykro patrzeć na ten "taniec"! do garów, Justynko, nie bierz ludzi na litość

 • Gość: rzyła

  Oceniono 33 razy 21

  Jeśli ze zwykłej prostej dziewczyny w ciągu kilku miesięcy robi się "celebrytka" to nic dziwnego,ze nie daje sobie z tym rady.Trafiła do basenu z piraniami,a nie na halę z owieczkami...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 33 razy 19

  Po pierwsze jaka celebrytka ? Robicie juz kogos z nikogo ? Przeciez to jest nikt dla normalnych ludzi. Nikt nie potrafiacy nic i nie robiacy nic. Do zadnego programu nawet jej wziac nie powinni. Szkoda slow na dzisiejsze media i sztuczne promowanie na sile nikogo.

 • Gość: M.

  Oceniono 28 razy 18

  Nie ma co plakac tylko sie cieszyc, bo to wszystko misternie zaplanowana akcja PRowa. Wiedzieli, ze jak ja zjada na maxa, tk podbija ogladalnosc nastepnego odcinka, a dodatkowo ociepla wizerunek zylowej, bo ludzie z litosci beda slali na nia smsy i przestana juz ja hejtowac.

 • mare.com

  Oceniono 21 razy 15

  kulson jego mac.jaka z niej celebrytka?

 • Gość: astra

  Oceniono 21 razy 15

  Drogie DH (twórco tego beznadziejnego artykuliku) nie wiem, co szlifuje Justyna Żyła, ale NA PEWNO nie są to umiejętności taneczne. Żeby takie szlifować, to trzeba je mieć choć trochę, a ta pani ma tylko olbrzymie parcie na szkło.

 • Gość: N.

  Oceniono 16 razy 14

  CELEBRYTKA? Czy wyście dziennikarzyny już totalnie oc*ujeli !? Bądźmy poważni i nazywajmy rzeczy po imieniu! Czym zasłynęła Justyna Żyła, że nazywacie Ją celebrytką? Typowy szlauf grający dziećmi. Myślała, że co.... że jak publicznie zacznie opisywać swoją sytuację życiową to ludzie "zjedzą" Piotrka? Na szczescie ludzie w wiekszosci podeszli do tematu bardzo obiektywnie i nie pozwolili sobie wkładać do głów tych pseudo gierek Pani J. .... jak taka osoba płci żeńskiej może być stawiana w jednym programie z taką osobistoscią jaką jest Agnieszka Radwańska? WTF!? Ale cóż, widzę, że Dżasta ma obrońców jakby była biedną, pokrzywdzoną kobietką a jest totalnie na odwrót. Cyniczna, fałszywa baba, której się wydaje, że jest FAJNA, i ma rację, WYDAJE JEJ SIĘ.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX