Angelina Jolie i Brad Pitt wybierają się z dziećmi na wspólne wakacje. Dadzą sobie drugą szansę? "Spróbują wyjaśnić sobie wiele spraw"

Angelina Jolie i Brad Pitt wybierają się wspólnie na urlop - donoszą zagraniczne media. Wszystko wskazuje na to, że rozwodu jednak nie będzie.

Angelina Jolie i Brad Pitt kiedyś byli najgorętsza parą Hollywood. Od kilku lat media pisały o nich jedynie w kontekście ich burzliwego rozstania i wojny nie tylko podział majątku, ale przede wszystkim o opiekę nad dziećmi. Teraz wszystko wskazuje na to, że Angelina i Brad doszli do porozumienia. Są nawet szanse, że do siebie wrócą. 

Angelina Jolie i Brad Pitt zakopali topór wojenny

Angelina Jolie i Brad Pitt w końcu doszli do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi i podpisali porozumienie. Oznacza to, że małżeństwo nie będzie musiało spotykać się już na sali sądowej. 

To jednak nie wszystko. Jak podaje portal Radar Online, Jolie i Pitt niebawem wybiorą się bez dzieci na wspólny weekend z dala od głośnego i zatłoczonego Los Angeles. 

Teraz zamierzają spróbować zrelaksować się w zupełnie nowym otoczeniu poza Los Angeles, gdzie będą mieli zapewnioną prywatność i długi weekend, by spróbować wyjaśnić sobie wiele spraw - podaje tabloid. 

Choć dzieci zostaną w  Los Angeles pod opieką niani, to byli kochankowie podczas urlopu nie będą jednak sami.

Towarzyszyć im będą ich doradcy prawni. Jolie i Pitt będą mieli też oddzielne pokoje i zapewne w godzinach wieczornych będą trzymali się od siebie z daleka - donosi informator Radar Online. 

Myślicie, że niebawem Angelina i Brad wrócą do siebie na stałe? No cóż, w końcu nie bez przyczyny mówi się, że stara miłość nie rdzewieje. 

AG

Więcej o:
Komentarze (5)
Angelina Jolie i Brad Pitt do siebie wrócą? Jadą na wspólne wakacje. "Będą mieli zapewnioną prywatność"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • matylda1963

  Oceniono 7 razy 7

  zastanawiające czy osoba która wymyśla nagłówki czyta teksty do tych nagłówków, piszę bo to nie pierwszy raz że w tytule co innego niz w treści, no to jak panie nagłówkowy z dziećmi jadą czy bez dzieci?

 • Gość: Mira

  Oceniono 6 razy 2

  Trzymam za nich kciuki to dla mnie najpiekniejsza para 😀

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy 2

  Moja sąsiadka będzie zrozpaczona, ona lubi wiedzieć co się dzieje, kto z kim śpi i dlaczego, takie artykuły i podobne programy to sens jej życia.

 • Gość: Ulka

  Oceniono 1 raz 1

  Takie polewajstwo .Jadą z prawnikami na omówienie w spokoju spraw rozstania a "dziennikarze" plotkarze już zadają pytania kiedy się zejdą . Popukajcie Wy się czółka. Biedne te współczesne gwiazdy bo z każdej strony może taki gościu je zmasakrować albo tytułem ni w kij w oko albo treścią bez sensu.

 • Gość: 232

  0

  Większośc artystm trzeba leczyc bo mają problem ze soba ..mania osobowości.. oni gwiazdy od czego ?od pokazuchy takla doda na przyład i inni M jak miłośc .Jak psycholog analityk widze to nie przyjemni na nich patrzec nie ejstem fanka nikogo nie intersuja mnie tacy ale jestem fanka innych Tesly ,Junga i innych takich

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX