Joanna Kulig odchodzi z serialu "O mnie się nie martw". Aktorka pożegnała się z widzami na Instagramie

Joanna Kulig opublikowała na swoim Instagramie film, w którym pożegnała się z widzami serialu "O mnie się nie martw". Jej bohaterka została uśmiercona przez produkcję.

Joanna Kulig stawia na międzynarodową karierę. I nie ma w tym nic nadzwyczajnego, gdyż gwiazda po spektakularnym sukcesie "Zimnej wojny" może liczyć na sporo zagranicznych propozycji. To właśnie z tego względu aktorka zrezygnowała z gry na planie serialu "O mnie się nie martw", o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Joanna Kulig odchodzi z serialu "O mnie się nie martw"

Joanna Kulig opublikowała na swoim Instagramie krótkie wideo, w którym potwierdziła wieść o swoim odejściu. Nie obyło się również bez podziękowań pod adresem fanów serialu. 

Bardzo dziękuję za wspólne 9 sezonów „O mnie się nie martw”. Bardzo zżyłam się z Igą Małecką, do dziś wychodząc na zakupy, ludzie często witają mnie: „Cześć kochana Iguniu” […] Bardzo dziękuję, że byliście ze mną przez te 4 lata. Serial będzie kontynuowany dalej, bądźcie z nami, bo to wielki sukces - 10 sezon  - wyznała Joanna Kulig.

Po komentarzach pod filmem Joanny Kulig wnioskujemy, że fani serialu są bardzo zasmuceni tą informacją, jednakże mocno trzymają kciuki za kolejne sukcesy aktorki. 

Moja córka popłakała się, widząc nowy odcinek bez ciebie. Twoja postać była tam najlepsza. Powodzenia i dalszych sukcesów życzymy.
Pani Joanno, bez Pani ten serial stracił cały urok. Jest pogodny, zabawny, ale jednak smutny.
Będzie nam Pani brakowało. Niech się Pani szczęści - czytamy.

Postać Igi Małeckiej, w którą wcielała się Joanna Kulig, została ostatecznie uśmiercona przez produkcję serialu. Kobieta była świadkiem wypadku samochodowego, a w skutek chęci udzielenia pomocy sama utraciła życie. 

No cóż, oznacza to, że na powrót Joanny Kulig do serialu nie możemy już liczyć. Mamy jednak nadzieję, że Joasia będzie teraz podbijać Hollywood, a my ponownie będziemy mieli ogromne powody do dumy. 

DH

Więcej o:
Komentarze (52)
Joanna Kulig odchodzi z serialu "O mnie się nie martw". Aktorka pożegnała się z widzami na Instagramie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 12

  Joannie Kulig życzę sukcesów, ale bądźmy realistami, ona nie ma warunków na zrobienie kariery w Hollywood, tam nie liczy się talent, ale wygląd. Gdyby Joanna była Amerykaną i zaczynała karierę jako 20 latka grałaby dziewczyny z sąsiedztwa i uwielbialiby by ją, bo jest sympatyczna, ale od aktorek z eksportu wymaga się czegoś więcej. Diane Kruger, Marion Cotillard, Monica Bellucci, Penelope Cruz, wszystkie są piękne, zgrabne i wysokie. Ile ról Rosjanek może zagrać Kulig, bo z akcentem Amerykanki nie zagra. Życzę jej sukcesów w Europie, tam ma duże szanse na rozwój swojego talentu.

 • Gość: Pani Leokadia 83 lata

  Oceniono 17 razy 11

  Zgłosiłem tych bandytów z produkcji do Naszego Prokuratora Pana Zdzisława Ziobro. On obiecał zajac się tym priorytetowo!!!1 Śmierć za śmierć

 • Gość: taurus40

  Oceniono 12 razy 10

  Przecież już od dłuższego czasu nie było jej w serialu.

 • Gość: BBQ

  Oceniono 26 razy 8

  Wróci... jak woda sodowa opadnie...

 • Gość: Piotr

  Oceniono 21 razy 7

  Ten serial nie jest ciekawy i lekko głupowaty.

 • Gość: cvbxgfh

  Oceniono 5 razy 5

  5 włosów na głowie ale aktorka dobra

 • jestemjakijestem

  Oceniono 11 razy 5

  A za rok lub dwa będzie błagać i dobijać się pazurami z prośbą żeby ją wzieli do jakiegokolwiek serialu. Myśli że jak była 2 miesiące w Ameryce i że jeden jej film dostał 3 nominacje do oscara to już będzie światową gwiazdą. Nie żebym był jakimś zazdrośnikiem ale ile przed nią polskich aktorek próbowało podbić amerykę i gdzie teraz są?

 • SWK Margo

  Oceniono 10 razy 4

  Oj będzie bolało jak będzie spadała gwiazdka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX