Tomasz Wolny poprowadzi "Szansę na sukces"? Ma jednak mocną konkurencję. Znamy nazwiska

"Szansa na sukces". Portal Party.pl podał nazwiska trzech prezenterów, których TVP bierze pod uwagę, rozważając wybór nowego prowadzącego program.

W ostatnim czasie w polskiej telewizji trwa moda na reaktywację formatów sprzed lat. Przypomnijmy, że niedawno stacja TVN postanowiła przywrócić reality-show "Big Brother". Na podobny ruch zdecydowała się Telewizyjna Dwójka. Do ramówki po siedmiu latach nieobecności powraca "Szansa na sukces"!

"Szansa na sukces" wraca na antenę. Kto zostanie prowadzącym?

Program "Szansa na sukces" emitowany od 1993 roku do kwietnia 2012 roku był pierwszym muzycznym talent-show w polskiej telewizji, który swego czasu cieszył się sporą popularnością. To właśnie w "Szansie na sukces" wiele lat temu wystąpiły między innymi Justyna Steczkowska, Ewa Farna, Kasia Stankiewicz czy Joanna Kulig.  

Produkcja postanowiła zakończyć emisję programu w momencie, gdy z roli prowadzącego zrezygnował Wojciech Mann

Uważamy, że bez udziału Wojciecha Manna jako prowadzącego program traci rację bytu. Wszystkie zarejestrowane z nim odcinki zostaną wyemitowane zgodnie z planem na antenie Programu 2 - informowało wtedy kierownictwo TVP2.

Wygląda na to, że stacja zmieniła zdanie, gdyż niestety, ale w roli prowadzącego na pewno nie zobaczymy Wojciecha Manna. Znamy natomiast nazwiska trzech kandydatów, którzy walczą o to stanowisko. Jak donosi Party.pl, TVP bierze pod uwagę trzech prezenterów. 

Są to Damian Michałowski, związany wcześniej z Polsatem, Artur Orzech - dziennikarz muzyczny, znawca Eurowizji oraz Tomasz Wolny, prezenter, który w tym roku otrzymał swoją pierwszą "TeleKamerę" - czytamy w serwisie.

Trzeba przyznać, że wśród tej trójki największe szanse wydaje się mieć Tomasz Wolny, dla którego prestiżowa nagroda może być przepustką do wygrania castingu.

A wy, kogo widzielibyście w tej roli?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o:
Komentarze (52)
Tomasz Wolny poprowadzi "Szansę na sukces"? Ma jednak mocną konkurencję. Znamy nazwiska
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mrmarmark

  Oceniono 25 razy 21

  tylko ziemiec szansą na sukces! 😀

 • cleryka

  Oceniono 22 razy 16

  Ja głosuję za Jackiem Kurskim,gra trochę na gitarze,lubi śpiewać ballady i w ogóle jest taki milusiński i empatyczny,że ach i och.

 • Gość: k

  Oceniono 16 razy 14

  Heheheh, bez szans na sukces!
  Szansa na sukces, to Wojciech Mann, on był programem i prowadzącym w jednym.

 • lewy14100

  Oceniono 15 razy 13

  Moim zdaniem tylko Danka Holecka ewentualnie Pawłowicz.

 • prezes Szatni hotelowej

  Oceniono 10 razy 10

  Ja proponuję na prezentera jedną jedyną osobę a miałeś mi się wszystkie ale to wszystkie pozytywne cechy inteligencji urody spełnia Jeden człowiek a mianowicie Terlecki

 • topiramax

  Oceniono 12 razy 10

  Uważam, że Justyna Żyła nie powiedziała ostatniego słowa;)

 • swieta-panienka

  Oceniono 9 razy 7

  To nie będzie szansa na sukces. To będzie wyrób szansonasukcespodobny. Podobnie jak kiedyś istniały wyroby czekoladopodobne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX