Rozenek i Majdan na Balu Dobroczyności. Kreacja "Perfekcyjnej" wydawała się być wyjątkowo skromna. Spójrzcie jednak na jej tył

Małgorzata Rozenek z mężem Radosławem pojawili się na tegorocznym Balu Dobroczynności. Kreacja "Perfekcyjnej" odsłoniła jej umięśnione plecy.

W sobotę w warszawskim hotelu Sofitel odbył się 10. Bal Charytatywny Gwiazd Dobroczynności. Akademia Rozwoju Filantropii po raz kolejny nagrodziła najbardziej zaangażowane społecznie osoby ze świata kultury, mediów i show-biznesu. Na wydarzeniu nie zabrakło więc największych polskich gwiazd. M.in. pojawili się Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem, Radosławem Majdanem.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na Balu Dobroczynności 2019

"Perfekcyjna" na tę okazję wybrała skromną z pozoru kreację w odcieniu pastelowego błękitu. Zabudowana góra i długość sięgająca ziemi wydawała się nie podkreślać atutów gwiazdy. Najbardziej spektakularny okazał się jednak tył sukni, który odsłonił jej wyrzeźbione plecy.

Małgorzata Rozenek-Majdan na Balu Dobroczynności 2019. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Jak wam się podoba Rozenek w takim wydaniu?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o:
Komentarze (93)
Rozenek i Majdan na Balu Dobroczyności. Kreacja "Perfekcyjnej" wydawała się być wyjątkowo skromna. Spójrzcie jednak na jej tył
Zaloguj się
 • Gość: irma

  Oceniono 24 razy 16

  jej sukienka to ORYGINALNY PROJEKT, czy znów KOPIA ?!?!? tak tylko pytam... ;))

 • Gość: Ula

  Oceniono 21 razy 15

  Radosław wygląda na przerażonego ! Czyżby miał dość tego całego cyrku i noszenia garniturów ?!

 • Gość: Zrozpaczony

  Oceniono 11 razy 7

  Cud normalnie wydarzył się cud, poprzez swoją obecność na balu dobroczynności dzisiaj ku mojemu zdziwieniu nie wyskoczyła ze słoika ze śledziami w oleju

 • elenem

  Oceniono 6 razy 6

  Ta suknia wcale nie jest skromna. Dobry gatunkowo materiał, ładny kolor i bogato zdobiony pas. Z przodu układa się ładnie, z tyłu zaś ...wygląda dziwacznie.

  Ech te oczy Majdana, przeszywające i zimne jak szpilki. Nie lubię takich typów.

 • baska_w5

  Oceniono 10 razy 6

  Nazywanie Rozenkowej "perfekcyjną" to już zakrawa na jakąś obsesję. Ta kobieta ma imię i nazwisko a do perfekcyjności to jej baaaaaardzo daleko i to pod każdym względem. Dzidzia piernik.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX