Żyła miała romans z Barańskim i nie znosi Radwańskiej? To pytanie chyba jej się nie spodobało. "Nie wiem, kto wymyśla te brednie"

Justyna Żyła jest jedną z uczestniczek 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Niedawno media plotkowały o jej konflikcie z Agnieszką Radwańską. Celebrytka odniosła się do tych sensacji.

Pod koniec stycznia Stefano Terrazzino zapowiedział na swoim instagramowym profilu powrót do "Tańca z gwiazdami". Choć od początku plotkowano, że sympatyczny Włoch wystąpi w duecie z Agnieszką Radwańską, szybko pojawiły się spekulacje, że u jego boku możemy zobaczyć jednak Justynę Żyłę. Mówiono także o konflikcie między gwiazdami. Jaka jest prawda?

Justyna Żyła skonfliktowana z Agnieszką Radwańską?

Już w piątek, 1 marca, startuje 9. edycja "Tańca z gwiazdami". Znamy wszystkie duety tanecznego show. Ostatecznie potwierdziły się informacje, że Agnieszka Radwańska zatańczy ze Stefano Terrazzino. Natomiast Justyna Żyła wystąpi w duecie z Tomkiem Barańskim. Co w takim razie z ich rzekomym konfliktem?

Jeszcze niedawno w mediach pojawiały się informacje, że była żona Piotra Żyły ma sprawiać produkcji problemy. Celebrytka i blogerka robiła podobno wszystko, żeby zatańczyć ze Stefano. Między nią a byłą tenisistką miało dojść nawet do kłótni. Jaka jest prawda?

Nie było żadnego konfliktu, ja w ogóle nie wiem, kto wymyśla takie brednie. Tak samo jak mój rzekomy romans z Tomkiem i to, że nie chciałam z nim tańczyć - powiedziała Justyna Żyła w rozmowie z Plotkiem.

Pozostaje nam czekać na ich taneczną rywalizację. Będziecie oglądać "Taniec z gwiazdami"?

AD

Więcej o:
Komentarze (25)
Żyła miała romans z Barańskim i nie znosi Radwańskiej? To pytanie chyba jej się nie spodobało. "Nie wiem, kto wymyśla te brednie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: chichot

  Oceniono 4 razy 4

  jeszcze nie jedno usłyszy ,bo to własnie show biznes ja przeżuwa:))

 • Gość: art

  Oceniono 6 razy 4

  Dlaczego piszecie tylko o niej, ewentualnie o Isi Radwańskiej? Dlaczego nie przedstawiacie innych uczestników TzG? Może to i lepiej dla nich, wszyscy mają dość jej lansowania na największą gwiazdę i obrywa baty. Lans jej się podoba, krytyczne uwagi na pewno nie.

 • Gość: hodoca drobiu Heinrich H

  Oceniono 2 razy 2

  intelektualna pularda, była żonka intelektualnego kapłonka.

 • valla

  Oceniono 4 razy 2

  Paskudny nochal. I tyle w temacie

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  I po co wypisujecie plotki ,żeby zrazić ludzi do przygotowujących się do programu gwiazd ? Czy nie można choć raz pozytywnie i z humorem o uczestnikach Tańca ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX