Tak to się robi za granicą. Amerykańska beauty guru szuka asystentki. Jej wymagania to nic w porównaniu do oczekiwań polskich influencerek

Amerykańska beauty guru Lipsticknick chce zatrudnić osobistą asystentkę. Maffashion również szuka pomocnika, ale jej wymagania są o wiele większe.

Amerykańska beauty guru Nicole Faulkner, znana bardziej jako Lipsticknick, ma ponad 620 tysięcy obserwatorów na Instagramie i zajmuje stanowisko dyrektora artystycznego kosmetycznej marki Morphe. Na co dzień jest bardzo zapracowana i potrzebna jej osoba, która pomoże w organizacji spraw zawodowych. W mediach społecznościowych ogłosiła, że zatrudni asystentkę.

Cześć Instagramowi fani! Szukam osobistej asystentki. Wymagania: bycie bardzo zorganizowanym, minimum dwa lata doświadczenia jako recepcjonistka lub osobista asystentka, pozytywne usposobienie, łatwość w rozwiązywaniu problemów, pracowitość, rzetelność, bycie zmotywowanym do działania.

Jak się okazuje, Nicole Faulkner nie ma ogromnych oczekiwań. Jej prawa ręka musi posiadać te cechy, które powinien mieć każdy zaangażowany pracownik. Jednak nasze polskie influencerki mają o wiele bardziej wygórowane żądania. Maffashion również poszukuje asystenta, a lista jej wymagań wydaje się nie mieć końca...

ZOBACZ: Maffashion przefarbowała i przedłużyła włosy. Nie wszystkim się spodobały. "Wyglądasz jak Barbie". Szybko odpowiedziała

Wymarzony asystent musi m.in. mieszkać w Warszawie, mieć od 18 do 25 lat, znać język angielski i co najbardziej kontrowersyjne - być dyspozycyjny 24 godziny 7 dni w tygodniu! Dodatkowo posiadać prawo jazdy, a własny samochód byłby mile widziany.

A zakres obowiązków? To kolejna długa lista. Prawa ręka Julii Kuczyńskiej musi: nadzorować jej kalendarz, pomagać przy organizacji wyjazdów służbowych i w nich uczestniczyć, a jak wiemy, Maff bardzo często wyjeżdża zagranicę. Ponadto zadaniem asystenta będzie również organizacja sesji zdjęciowych, kontakt z markami i showroomami, towarzyszenie podczas pokazów mody i eventów, a gdyby tego było mało, powinien jeszcze być na bieżąco z najnowszymi trendami i robić reaserch w mediach społecznościowych w celu wyszukiwania inspiracji. WOW.

MaffashionMaffashion screen Instagram.com/maffashion_official

Zastanawiamy się tylko, kiedy taki asystent znajdzie czas na życie prywatne? Jak pokazuje przykład Lipsticknick, można szukać pracownika i wymagać od niego profesjonalizmu i zaangażowania, a nie całodobowej dyspozycyjności.

JP

Więcej o:
Komentarze (15)
Amerykańska beauty guru szuka asystentki. Jej wymagania to nic w porównaniu do oczekiwań Maffashion. Ona ma kosmiczne żądania
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ruda

  Oceniono 31 razy 31

  "Im większe zero tym bardziej nadęte"

 • Gość: Lol

  Oceniono 7 razy 7

  Żenujace.. za kogo to sie ma

 • Gość: x

  Oceniono 7 razy 7

  "praca na stanowisko" lol

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 5

  Jasne, 18 lat i studia oraz doświadczenie zawodowe, w przedszkolu trzeba było zaczynać ;-P

 • Gość: Zzz

  Oceniono 5 razy 5

  Im większe g..no, tym większe wymagania.

 • rumpa

  Oceniono 2 razy 2

  Chyba za bardzo się przejęła " diabłem ubierającym się u prady"". Tyle że do Anny wintour jej trochę brakuje. Ale ważne mieć ambicje :)

  kolega z nią pracował. Opinia nie nadaje się za bardzo do powtórzenia :))) miał natrętne skojarzenia z maglem.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Ale wiecie ile placi? Jesli 20000 to spoko ma sens

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX