Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska zamieszkali razem. Coraz poważniej myślą o wspólnej przyszłości

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska to jedna z najgorętszych par show-biznesu. Młodzi aktorzy podjęli właśnie ważną decyzję i zamieszkali ze sobą.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są parą od przeszło dwóch lat. Ich uczucie z każdym miesiącem przybiera na sile. Mimo dość młodego wieku aktorzy mają poważne plany na przyszłość. Ostatnio postanowili zamieszkać ze sobą.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska mieszkają razem

Do tej pory najbardziej medialną młodą parą show-biznesu byli Julia Wieniawa i Antek Królikowski. Odkąd aktorzy się rozstali, branża coraz śmielej patrzy na Zdrójkowskiego i Gąsiewską.

Czas pokaże, czy będą gwiazdami jednego czy dwóch sezonów, czy też znajdą sposób, by podtrzymać zainteresowanie sobą. Przed kamerami czują się jak ryby w wodzie. Nie zapominajmy, że są na ekranie od dziecka. Tylko od nich będzie zależało, czy swoje pięć minut wykorzystają lepiej niż Wieniawa i Królikowski - powiedział w rozmowie z "Party" Rafał Baran, specjalista z branży reklamowej.

Wiktoria i Adam są nierozłączni nie tylko w życiu prywatnym. Obecnie przygotowują się do programu "Dance, dance, dance", w którym będą tańczyć w jednej parze. Okazuje się też, że młode gwiazdy postanowiły także zamieszkać ze sobą. Obydwoje stwierdzili, że nie wyobrażają już sobie życie bez siebie. Naturalnym wyborem jest wspólne lokum.

Jak myślicie, ich związek przetrwa próbę czasu?

ADWięcej o:
Komentarze (17)
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska zamieszkali ze sobą. Coraz poważniej myślą o przyszłości
Zaloguj się
 • Gość: Gil

  Oceniono 3 razy 3

  No tak wielki czas w tym wieku myśleć o przyszłosci , dzieciach i w wieku 25 lat rozwód. We łbach im sie poprzewracało !!!

 • gesipipek65

  Oceniono 2 razy 2

  Dwa głaby

 • Gość: Xxx

  Oceniono 4 razy 2

  Miałam 19 lat kiedy wyszłam za mąż ,dziś mam 29 lat i nadal jestem szczęśliwą mężatką Wiedz myślę że każdy ma szansę czemu nie .

 • Gość: kcu

  Oceniono 1 raz 1

  pierwszy raz o tych ludziach słyszę...kim oni są,że aż GW o nich pisze? to ktoś ważny i istotny dla społeczeństwa?

 • Gość: Rom

  0

  Taaak, przetrwają, jak Królikowski i Wieniawa. Dzieci za szybko chca byc dorosłe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX