Telewizja Polska oceniła wygląd polskich reporterek na Oscarach. W "Wiadomościach" zachwycają się sukienkami swojej dziennikarki

TVP na Oscary 2019 wysłała swoją reporterkę, Zuzannę Falzmann. Jej zadaniem było zdawanie relacji z czerwonego dywanu. W "Wiadomościach" pojawił się materiał o tym, jak wyglądała.

TVP podobnie jak inne czołowe stacje w kraju wydelegowała na Oscary swoją reporterkę. Z ramienia Telewizji Polskiej po czerwonych dywanach przechadzała się Zuzanna Falzmann, wyróżniająca się na tle innych dziennikarzy odważnymi kreacjami i bardzo mocnym makijażem.

ZOBACZ: Oscary 2019. Gwiazda TVP zwróciła na siebie uwagę na czerwonym dywanie. Postawiła na bardzo mocny makijaż i odważną kreację

W głównym wydaniu "Wiadomości" z 25 lutego wyemitowano materiał, którego treścią był zachwyt nad wyglądem dziennikarki TVP. Autorzy reportażu twierdzą, że Falzmann dzięki pięknym stylizacjom została zauważona na Oscarach.

Według Reutersa Zuzanna Falzmann to "cudowna kobieta na czerwonym dywanie". Zagraniczne media to naszą dziennikarkę wyłowiły z tłumu gwiazd i to ją wypytywano o zachwycające kreacje - podają "Wiadomości". 

Zachwytom nie było końca. Podobno Gwiazda TVP już osiągnęła wizerunkowy sukces za oceanem.

Zazwyczaj na świeczniku są aktorzy i reżyserzy. W końcu to święto kina. Dziennikarzom niezwykle trudno jest się przebić. Jej się udało.

Może zaskakiwać fakt, że w "Wiadomościach", które z zasady prezentują lub powinny prezentować najważniejsze informacje z kraju i świata, zdecydowano się pokazać materiał o sukienkach dziennikarki TVP.

Miała przepiękne dwie sukienki. Jedna w kolorze koralowym, druga szafirowa. Obie dopasowane i podkreślające sylwetkę.

Nie omieszkano wspomnieć również o tym, jak prezentowały się na czerwonym dywanie reporterki innych stacji, czyli Kinga Rusin z TVN-u i Magdalena Sakowska z Polsatu.

Na czerwonym dywanie pojawiły się też dziennikarki TVN i Polsatu, ale to gwiazda Telewizji Polskiej zachwyciła świat.

Cały materiał o Zuzannie Falzmann możecie zobaczyć TUTAJ.

Nie uważacie, że trochę za wcześnie na wielkie słowa o światowej karierze?

JP

Więcej o:
Komentarze (118)
TVP oceniła wygląd polskich reporterek na Oscarach. W "Wiadomościach" zachwycają się sukienkami swojej reporterki, Zuzanny Falzmann
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: A.

  Oceniono 92 razy 66

  Boshe, ona wyglada jak z wesela w wiejskiej remizie... i ta kiecka, i ten makijaż...

 • Gość: pink no red

  Oceniono 78 razy 60

  To jakiś żart? Fatalne kreacje, buty wyglądające na bardzo tanie, o tandetnej biżuterii nie wspomnę. Kilogram sztucznych rzęs. Ani stylowe, ani eleganckie, raczej mocno zaściankowe. "Gwiazda dziennikarstwa" ???. Litości.

 • Gość: szczery

  Oceniono 36 razy 28

  Twarz tak zaszpachlowana tapetą, że wygląda jak eksponat z muzeum figur woskowych.

 • lila-lu

  Oceniono 33 razy 27

  Wszystko jedno z jakiej telewizji. Sukienki wygladaja jak z alibaba.com, tania podrabiana "elegancja", ani odrobiny szyku. A tona tapety na twarzy przypomina raczej lata 90., czyli niezbyt na topie. Wygladala raczej jak dziennikarka z jakiejs regionalnej rosyjskiej tv.

 • mala2424

  Oceniono 30 razy 24

  Kiecki koszmarnie kiczowate, jak ktoś trafnie określił - z wesela w remizie. Jeszce gorszy makijaż, te grube firany sztucznych rzęs. Naprawdę nie miał kto niuni doradzić?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX