Książę Harry "zażartował" z ciąży Meghan Markle. "To moje dziecko?". Miało być zabawnie, wyszło słabo...

Książę Harry zażartował publicznie z ciąży Meghan Markle. Młodszy syn księżnej Diany chciał być zabawny i zapytał, czy to na pewno on jest ojcem dziecka swojej ciężarnej żony.

Meghan Markle i książę Harry w ramach wizyty dyplomatycznej odwiedzili Maroko. To właśnie tam, podczas spotkania z przedstawicielami i nauczycielami jednej z organizacji wspierającej edukację kobiet, książę pokusił się o przedziwny żart. 

Książę Harry żartuje z ciąży Meghan Markle

Zaczęło się niewinnie. W trakcie wizyty jedna z nauczycielek zwróciła się bezpośrednio do Meghan i przyznała, że chciałaby pogratulować jej ciąży. Księżna jednak nie zdążyła podziękować za miłe słowa, bo do rozmowy włączył się Harry. 

Czekaj, jesteś w ciąży? - zapytał z uśmiechem.
Niespodzianka! - odpowiedziała rozbawiona księżna. 

Na tym suchar mógłby się zakończyć, ale niestety... książę brnął dalej. 

Czy to moje? - dopytywał, nie mogąc powstrzymać się od śmiechu. 

Nie spodziewaliśmy się, że książę Harry ma takie dziwne poczucie humoru. Żart według nas nie jest zabawny. Obawiamy się raczej, że dwuznaczne słowa księcia mogą przyczynić się do niesmacznych nagłówków w tabloidach, w których padnie pytanie o to, czy Meghan urodzi dziecko Harry'ego. 

A co wy o tym myślcie?

AG 

Więcej o:
Komentarze (45)
Książę Harry "zażartował" z ciąży Meghan Markle. "To moje dziecko?". Miało być zabawnie, wyszło słabo...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 35 razy 15

  Jak książę wreszcie zobaczy tego dzieciaka to się dopiero zdziwi.

 • Gość: MM

  Oceniono 20 razy 10

  Akurat to wyłapaliście, ale to jest żart "między słowami" dotyczący głupoty tabloidów, wszyscy wiemy co wypisują włącznie z wami, plotku. Swoją drogą mieli tyle wystąpień i spotkań w Maroku i tyle stylizacji, a wspomnieliście dosłownie i ułamku, dlaczego? Były piękne suknie i fajne udane spotkania i rozmowy, napiszcie o tym! Nie chcecie pewnie, bo za dobrze wypadła?

 • Gość: HAHAHA

  Oceniono 18 razy 8

  Myślimy, że książęca para nabija się z portali plotkarskich i brukowców wmawiających światu jakoby księżna Meghan nie była ciężarna. Ot co. Inteligentny żart, pełen ironii.

 • Gość: kasia

  Oceniono 19 razy 7

  Czepiacie się

 • Gość: T

  Oceniono 20 razy 6

  Bo jesteście amebami umysłowymi, które napędzają gó...tok. Wiecie po co ja to czytam? Żeby w przyszłości nie pisać jak Wy Drodzy Dziennikarze Plotka.

 • Gość: Ataga

  Oceniono 17 razy 5

  Przypominam że to tabloidy od małego dziecka pytały i pisały o Harrym czyim jest dzieckiem? Że to najpewniej nie dziecko Karola!? Nagłówki w stylu WHO is my dady? Nie ma się co dziwić .. miał dystans więc i dziś go ma. Cały czas się śmieje z was - reporterów 🤣

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 3

  Oczywiście, że wyszło zabawnie. Pokazał, że ma dystans do dęgo siebie i ze potrafi żartować ze wszystkiego. Nie ma tu nic niesmacznego. Jak zwykle czepiacie się.

 • Gość: Abra

  Oceniono 13 razy 3

  No cóż Ciekawe jak długo książę wytrzyma rygor małżeństwa w dużej mierze okaże się gdy przyjdzie na świat dziecko.
  Geny murzynskie jego żony mogą być mocno zaznaczone.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 3

  Dopiero sie zdziwi po porodzie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX