Robert Korzeniowski się rozwodzi. Alimenty mają być bardzo wysokie

Robert Korzeniowski niebawem rozwiedzie się z żoną. Chodziarz, według doniesień "Super Expressu", ustalił z Magdaleną Kłys-Korzeniowską szczegóły dotyczące podziału majątku, opieki nad 8-letnim synem Franciszkiem i alimentów. Te mają być naprawdę wysokie.

Robert Korzeniowski rozwodzi się z Magdaleną Kłys-Korzeniowską - donosi "Super Express". Sportowiec już jakiś czas temu wyprowadził się od żony i zaczął układać sobie życie z o 16 lat młodszą partnerką Justyną. O 34-latce zrobiło się głośno, kiedy została przyłapana z Korzeniowskim na czułościach, a później, gdy chodziarz zaczął zabierać ją na salony

Już wtedy mówiono o rozwodzie Roberta Korzeniowskiego z Magdaleną Kłys-Korzeniowską. Małżonkowie nie mogli jednak dogadać się w sprawie alimentów. Pani Magdalena żądała bowiem aż 10 tysięcy złotych miesięcznie. Mistrz olimpijski nie chciał zgodzić się na taką kwotę, teraz miał zmienić zdanie - podaje "SE".

Para doszła też do porumienienia w kwestii opieki nad synem i podziałem majątku. Podobno na sali sądowej nie chcą publicznie prać brudów, dlatego rozwód ma przebiegać bezproblemowo i szybko - czytamy w tabloidzie. 

Dlaczego Korzeniowski będzie płacił wysokie alimenty?

Skąd taka wysoka kwota? Otóż syn pary chodzi do prywatnej szkoły i uczęszcza na wiele dodatkowych zajęć. Jakiś czas temu "Super Express" donosił, że Korzeniowscy zatrudniali opiekunkę, która zajmowała się Franciszkiem, kiedy rodzice pracowali. Pani Magdalena domaga się także ponoć pomocy w utrzymaniu ich domu - kupili go razem rok temu, kiedy spłonęło ich mieszkanie. Dziennikarze tabloidu ustalili, że Korzeniowski miał zabrać z domu wiele cennych rzeczy.

AG 

Więcej o:
Komentarze (128)
Robert Korzeniowski się rozwodzi. Alimenty mają być bardzo wysokie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pedro.666

  Oceniono 95 razy 85

  Chodziła z chodziarzem
  Zaszła z chodziarzem
  Rozeszła się z chodziarzem
  Wiele z nim przeszła

 • marrob

  Oceniono 56 razy 36

  Kolejny który mysli chu....... A juz za jakiś rok, dwa przeczytamy jak to został, porzucony a partnerka domaga sie 10.000 zł miesięcznie. Dwa pytania. Czy to są normalni faceci? Czy są pozbawieni mózgu i rządzi nimi tylko członek?!

 • byann

  Oceniono 38 razy 28

  Stary koksiarz się podjarał.
  Nie poniewierajcie słowo salony. Tu bardziej pasują słowa stodoły albo remizy.

 • Gość: Doea

  Oceniono 74 razy 28

  Facet jest niepoważny. Najpierw przysięga. Potem beztrosko do innej, potem następnej, po drodze zrobi dzieci, ale to żaden problem, bo porzucona mu je wychowa, on zaś będzie dalej latał od baby do baby. To nie są wysokie alimenty. A on jest ła*dakiem i babiarzem.

 • Gość: foch

  Oceniono 32 razy 26

  z obrzydzeniem

 • zosiaferry1

  Oceniono 23 razy 23

  To będzie trzecia żona!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX