Oscary 2019. Charlize Theron postawiła na klasykę, ale pierwszy raz nie zachwyciła. Nowy kolor włosów to był zły wybór

Oscary 2019. Ilekroć Charlize Theron pojawia się na gali, trafia na listę najlepiej ubranych gwiazd. W tym roku nas nie zachwyciła.

Charlize Theron to klasyczna, posągowa piękność. Doskonale pamiętamy niemal każdą jej oscarową kreację na czele z tą, w której odebrała statuetkę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za film "Monster" w 2004 roku.

Charlize Theron 2004 r.Charlize Theron 2004 r. EAST NEWS

Po tegorocznej gali zapewne ponownie trafi na listę najlepiej ubranych gwiazd, jednak naszym zdaniem wyglądała mniej spektakularnie niż zazwyczaj.

OSCARY 2019. CHARLIZE THERON - ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Charlize Theron na tegorocznej gali Oscarów pojawiła się w skromnej, błękitnej kreacji od Diora oczywiście - marki, której od lat jest ambasadorką. Suknia była bardzo prosta: z długimi rękawami i golfem pod szyję. Aktorka odsłoniła jedynie plecy. Klasyczny fason sukni wzbogaciła biżuterią marki Bulgari. Wyglądała oczywiście ładnie i nie ma się do czego przyczepić, ale to ten rodzaj kreacji, o której nikt za moment nie będzie już pamiętał.

Sporym zaskoczeniem była fryzura aktorki, którą zobaczyliśmy w ciemnych, brązowych włosach. My jednak wolimy Charlize w blondzie, a Wam jak się podoba?

Oscary 2019 - pełna lista zwycięzców > > >

WJ

Charlize w brązowych włosach?
Więcej o:
Komentarze (5)
Oscary 2019. Charlize Theron postawiła na klasykę, ale pierwszy raz nie zachwyciła. Nowy kolor włosów to był zły wybór
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Fanfan Tulipan

  Oceniono 14 razy 10

  Wydaje mi się to absolutna rzecz gustu według mnie Charlize Theron wygląda świetnie!!

 • Gość: As

  Oceniono 5 razy 5

  Dajecie do porównywania zdjęcie sprzed 15 lat? Wtedy miała 28 lat, dziś 43 lata. Fakt, żadna różnica...

 • Gość: Ola

  Oceniono 2 razy 2

  fatalnie, sukienka jak jakaś sztywna zbroja wygląda z przodu, a te gołe plecy niczego nie ratują, bo ich po prostu nie widać,
  a kiedy stoi z boku, jest za duży kontrast, z jednej strony zabudowanie po szyję, a z drugiej strony totalna golizna, dziwnie to wygląda,
  fryzura najnudniejsza na świecie, gdyby miała swój naturalny blond, byłoby lepiej, ale te ciemne włosy ją przygasiły, a szkoda, bo jest piękna i jeszcze młoda, mogła olśniewać, ale nie wyszło

 • Gość: mgz

  0

  Twarz i włosy mogą być, ale figurę ma jak barczysty facet

 • Gość: koko

  0

  Nie wygląda źle, bo ma ładne rysy twarzy ale blond pięknie je podkreśla, natomiast ciemne kolory po prostu nie pasują do jej karnacji i naturalnej oprawy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX