Rozweselona Agnieszka Kaczorowska promuje na ściance szczotki do twarzy. Od ciążowego brzuszka uwagę odciągają jednak buty. Kiedyś uchodziły za kicz

Agnieszka Kaczorowska nawet w ciąży nie odpuszcza wizyt na ściankach. Gwiazda wybrała się niedawno do jednego z warszawskich centrum handlowych, by promować tam szczotki do twarzy. Zobaczcie, jak wyglądała.

Agnieszka Kaczorowska już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Przypomnijmy, że aktorka znana głównie z roli Bożenki z "Klanu" oraz jej mąż, Maciej Pela, tą jakże radosną nowiną podzielili się na Instagramie dokładnie w Sylwestra. Od tamtej pory Agnieszka dość ochoczo opowiada o swoich przemyśleniach związanych z nowym etapem życia. Rzadko w ostatnim czasie mogliśmy ją jednak widywać na warszawskich salonach. Aż do teraz. Gwiazda bowiem wybrała się do jednego z centrum handlowych, by promować tam... szczotki do twarzy. 

Ciężarna Agnieszka Kaczorowska pozuje na ściance

Kaczorowska pojawiła się na tym wydarzeniu w roli gościa, o czym sama poinformowała na InstaStory. Nie obyło się oczywiście bez wizyty na ściance. A jak prezentowała się Agnieszka? Miała na sobie dość luźną, zabudowaną w górnej części sukienkę, które odsłoniła zgrabne nogi aktorki. Zauważalny był także ciążowy brzuszek gwiazdy, jednak przez fakt, że kreacja była lekko przyduża, nie został on przez Agnieszkę w pełni wyeksponowany. Uwagę zwracają także buty, a są to białe, nigdyś uważane za definicję kiczu, białe botki na wysokiej szpilce. Odważne zestawienie. 

Z twarzy Kaczorowskiej nawet na chwilę nie schodził promienny uśmiech, po czym wnioskujemy, że ciąża bardzo jej służy. 

A jak wy oceniacie tę stylizację? 

DH

Więcej o:
Komentarze (34)
Rozweselona Agnieszka Kaczorowska promuje na ściance szczotki do twarzy. Od ciążowego brzuszka uwagę odciągają jednak buty. Kiedyś uchodziły za kicz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • a.k.traper

  Oceniono 10 razy 10

  Gdyby była w kapciach to ciąża byłaby bardziej widoczna? Tak w ogóle to chyba żadna rewelacja, że kobiety bywają w ciaży?

 • Gość: mn

  Oceniono 9 razy 7

  Przestańcie już z tymi brzuszkami. Sąsiadka ma brzuszek - wysłać wam zdjęcie? Pokazujecie młode kobiety, to naturalne, że zachodzą w ciążę, ale nieustanne pisanie o ich brzuszkach jest nudne.Może któraś jakąś książkę przeczytała, albo chciałaby film polecić, cokolwiek, ale nie te brzuszki nieszczęsne.

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 7

  Nie napisaliście, że starała się ukryć ciążę? Niesamowite. Ewoluujecie?

 • Gość: mania

  Oceniono 10 razy 6

  są klasyki na + i na -, do minusowych "klasyków" które zawsze będą passe są białe kozaczki !!! są niewybaczalnym obciachem !!!

 • Gość: Dariusz

  Oceniono 9 razy 5

  REWELACJA ! Piękna kobieta i śliczne białe botki.Pani Agnieszko pozdrawiam Panią serdecznie i zdrówka życzę.

 • Gość: asha

  Oceniono 4 razy 4

  Pozostając w waszej konwencji: BUCIKI odrwacały uwagę od brzuszka.

 • a-koneserka

  Oceniono 4 razy 2

  bikejka to bikejka i nic tego nie zmieni, nawet lansowanie mody na białe kozaczki, jednak nie każda kobieta je załozy i nie każdej one pasują, trzeba mieć określoną mentalność i tyle

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX