Agnieszka Kaczorowska pyta fanów o priorytety. Odezwał się jej mąż. Urocze?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela nie przepuszczają żadnej okazji, by publicznie okazać sobie uczucie. Tym razem mąż tancerki nie tylko ją skomplementował, ale też nazwał najważniejszą w życiu.

Agnieszka Kaczorowska niebawem zostanie mamą, a jej życie po narodzinach dziecka z pewnością gruntownie się zmieni. Nic więc dziwnego, że aktorka "Klanu" zastanawia się nad swoimi priorytetami i celami na przyszłość. O to samo zapytała na Instagramie swoich fanów. 

Co jest dla Ciebie najważniejsze na dzień dzisiejszy? Jakie są Twoje priorytety? Czego najbardziej pragniesz? - dopytywała tancerka. 

Pod zdjęciem pojawiło się całkiem sporo odpowiedzi. Post skomentował również mąż Kaczorowskiej - Maciej Pela, który postanowił się uzewnętrznić i na forum publicznym skomplementować tancerkę. 

Dla mnie najważniejsza jest moja cud żonka i dzieciątko - słodził. 

Kaczorowska nie pozostała na te słowa obojętna i odpowiedziała emotikonami. 

Komentarz Macieja PeliKomentarz Macieja Peli Fot. agakaczor/Instagram

Wszystko to wskazuje na to, że relacja między Kaczorowską i Pelą układa się bardzo dobrze, ale czy nie macie wrażenia, że za dużo w sieci ich wypowiedzi czy reakcji, które mają rozczulić internautów? Może nie wszystko powinno być upubliczniane? A co wy myślicie na ten temat?

AG 

Więcej o:
Komentarze (6)
Agnieszka Kaczorowska pyta fanów o priorytety w życiu. Odezwał się jej mąż
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 4 razy 4

  Pajace

 • Gość: yo!

  Oceniono 3 razy 3

  Coraz więksi z nich atencujusze.

 • Gość: Okjvgg

  Oceniono 4 razy 2

  Jak ja przeżyłam 36 lat bez tych tekstów motywacyjnych????

 • Gość: Gxbn

  0

  Za dużo ich w telewizji, internecie.. A przeszłość już wielokrotnie weryfikowala losy tak medialnych par i to brutalnie. Tak czy tak życzę szczęścia i zdrowia.

 • Gość: Aga

  0

  Jezu widzisz i nie grzmisz, nie ty pierwsza masz meza i zostaniesz matka . Nie da sie na was patrzec nawet kota mozna zaglaskac na śmierć.Wszedzie gdzie sie pojawiacie naciskam nie pokazuj wiecej i co znowu wy🤮

 • Gość: Slawa

  Oceniono 2 razy -2

  Taka laska z takim łosiem????...hahaha ..niedowartościowana dziunia...!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX