Meghan Markle już wybrała szkołę dla swojego dziecka? Tą decyzją znów złamie protokół

Meghan Markle jeszcze nie została matką, a już ma zaplanowaną przyszłość swojego dziecka. Księżna Sussex wyłamie się z wieloletniej tradycji. Tym razem chodzi o wybór szkoły dla jej potomka.

Meghan Markle do perfekcji opanowała łamanie królewskiego protokołu. Stawia na odważne kreacje, bawi się na imprezach z celebrytami, wreszcie rezygnuje z tradycji kultywowanych od lat przez rodzinę Windsorów. Do tej pokaźnej kolekcji dodała właśnie wybór szkoły dla swojego nienarodzonego jeszcze dziecka.

Meghan Markle wyśle dziecko do amerykańskiej szkoły?

Jeśli wierzyć informacjom, które pojawiają się w brytyjskiej prasie, księżna Sussex zaplanowała już przyszłość swojego dziecka. Meghan Markle najpierw zrezygnowała z porodu w szpitalu, w którym rodziły m.in. księżna Diana i księżna Kate. Teraz okazuje się, że była aktorka złamie też tradycję podczas wyboru szkoły.

Jak dowiedział się telewizja E!, Meghan chce, aby dziecko uczyło się w amerykańskiej placówce w ACS Egham w Egham w Surrey. Znajduje się ona blisko Wielkiego Parku Windsor, w pobliżu przyszłego domu Meghan i Harry'ego. Roczne czesne wynosi tam od 13 do 32 tysięcy dolarów.

Książęca para ma też podobno przygotowaną alternatywę. Jeśli zdecydowaliby się zostać w Pałacu Kensington, najprawdopodobniej wysłaliby swojego potomka do innej amerykańskiej placówki, American School w Londynie.

Meghan pragnie, aby jej dziecko było w pełni świadome swojego amerykańskiego pochodzenia - powiedział informator programu "E! News".

Według królewskiej tradycji, dzieci panującej rodziny niezmiennie były posyłane do elitarnych londyńskich szkół. Chłopcy uczyli się w Eton College, a dziewczęta w Cambridge.

AD

Więcej o:
Komentarze (20)
Meghan Markle już wybrała szkołę dla swojego dziecka? Tą decyzją znów złamie protokół
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Dyrektor przyszłej szkoły

  Oceniono 14 razy 12

  Jeszcze dużo wody upłynie zanim dziecko pójdzie do szkoły Ja sądzę że powinno dziecko pójść do jednego najlepszego przyszłego liceum ogólnokształcącego imienia Lecha K. Którego budowę rozpoczęto i mieścić się będzie w Żabieńcu Wielkim pod wąchockiem

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 4

  Ciekawe czy Harry ma cokolwiek do powiedzenia w jakiejkolwiek kwestii...

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 5 razy 3

  Czy autorka kiedykolwiek pojmie, co to jest "protokol"?
  Po drugie: dlaczego Meghan ma rodzić w bardzo drogich apartamentach prywatnego szpitala, skoro woli rodzić tam, gdzie Zofia?
  A po trzecie: Kate też chce posłać swoje dzieci do szkoły, do której sama chodziła.
  Milczeniem pominę fakt, że BRK są chyba najgorzej wykształcona rodziną królewską. Więc może czas zmienić tradycję?

 • Gość: Yvonne

  Oceniono 2 razy 2

  Sądzę, że autorkce tego "artykułu" zajęło minimum miesiąc napisanie go.

 • Gość: ja

  Oceniono 24 razy 0

  zanim dziecko dorosnie ta aktoreczka bedzie juz po rozwodzie a dziecko wedlug zwyczaju zostanie z ojcem czyli z House of Windsor a nie merkle

 • Gość: 7777

  Oceniono 3 razy -1

  Boże błagam niech ona już urodzi!!!!

 • student_zebrak

  Oceniono 11 razy -1

  ja jej dobrze zycze, ale ona nieco przesadza. Podobno jedna noc w Stanach kosztowala 100 tys. dolcow. Wracala G450 nie troszczac sie o rozglos (emisja). Samolot zdaje sie Klunejow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX