Baby shower Meghan Markle kosztowało ponad półtora miliona złotych. Najciekawszy jest wybór dodatków. Zdradził płeć dziecka?

Meghan Markle z pomocą przyjaciółek zorganizowała huczne baby shower. Impreza wyceniana jest na ponad półtora miliona złotych, jednak najciekawszy jest kolor dodatków, które dowieziono do hotelu kobiet. Czyżby różowy sugerował, że będzie to dziewczynka?
Więcej o:
Komentarze (55)
Baby shower Meghan Markle kosztowało ponad półtora miliona złotych. Najciekawszy jest wybór dodatków. Zdradził płeć dziecka?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kk

  Oceniono 39 razy 31

  Jesteście wredną szczujnią...
  Krzyczący tytuł - "Baby shower Meghan Markle kosztowało ponad półtora miliona złotych."
  Krzyczący podtytuł - "Meghan Markle z pomocą przyjaciółek zorganizowała huczne baby shower. Impreza wyceniana jest na ponad półtora miliona złotych"
  Czyli czytaj - Meghan zabalowała za 1,5 mln zł, jest rozrzutna, a teraz siadajcie do klawiatury i dajcie upust swojemu oburzeniu.

  Plotkarskie szczujnie "zapomniały" jednak podać istotną informację, że to nie kobieta w ciaży organizuje baby shower, tylko robią to dla niej przyjaciele, a ona jest zaproszonym gosciem.
  Tak wiec Meghan nie zapłaciła ani za salę, ani za pokoje, ani za dekorację, ani za serwowany posiłek. Nie wiadomo nawet, czy zapłaciła za przelot, a jakiekolwiek wydatki jakie w NY poniosła, były z jej prywatnych pieniędzy, o czym poinformował nawet pałac królewski.
  Ale gdybyście o tym napisali, to nie byłoby czym szczuć, prawda?
  Poza tym okazałoby sie, ze ma fajne przyjaciółki, które chciały ją trochę oderwac od trosk i pomówień, jakie ktoś rozpętał w mediach. Kto wie, czy inicjatywa nie wyszła od Clooneya i jego żony,, bo aktor w mediach jednoznacznie odniósł sie to ohydnych i rasistowskich ataków na księżnę Meghan.
  Plotkowi to wszystko nie przeszkadza, dla zwiększenia efektu nie piszecie nawet, ze impreza kosztował 500 tys $, bo to słabo brzmi, le[piej podać kwotę w zł, bo to już idzie w miliony.

  Takie podpuszczanie, szczucie na konkretną osobę w celu osiagniecia konkretnych korzyści , jak zdobycia większej ilosci kliknięć, czy dla upustu własnej niechęci do kogoś, zmierzające do zniesławienia i poniżenia w opinii publicznej, sa karalne.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 19

  Baby shower jest zawsze robione jako prezent dla przyszłej matki, i jest organizowany przez siostry lub przyjaciółki. Widać, że ma bogate koleżanki, więc co wy ją tak rozliczacie ze wszystkiego?

 • Gość: gosc

  Oceniono 21 razy 17

  Megan została zaproszona na to wydarzenie przez przyjaciół, co oznacza, że podatnicy, ani ona osobiście, nie ponieśli żadnych kosztów.
  Zadałam sobie trud skomentowania tego "artykułu", ponieważ rasizm i ksenofobia wypływająca z "redakcji" Plotka to cykuta.

 • Gość: nie toleruję

  Oceniono 18 razy 16

  Najgorzej to liczyć cudze pieniądze i wchodzić w cudze życie z butami...

 • Gość: harry

  Oceniono 8 razy 6

  No i będzie mała Harriett :D

 • aia7

  Oceniono 7 razy 3

  Taaak, myślę, że jest aż 51% prawdopodobieństwo, że urodzi się chłopiec. Tak to już bywa.

 • Gość: doda

  0

  baby shower to współczesne kretyństwo

 • Gość: spyrka

  0

  Moze i za baby shower placily przyjaciolki😀 ale za hotel ktory przebywala nie placily ,a kosztowal 70000 funtow a nocke 😂😜😜😜😜

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX