Marta Manowska rozpłakała się na antenie, wspominając Cezarego z "Sanatorium miłości". "Te słowa zapamiętam na zawsze"

Marta Manowska

Marta Manowska (Fot. TVP VOD/Youtube)

Marta Manowska, prowadząca "Sanatorium miłości" była gościem "Pytania na śniadanie". Towarzyszyła jej jedna z uczestniczek programu - Wiesława Kwiatek. Obie panie na kanapie porannego show wspominały Cezarego Mocka. Manowska zdradziła przy tym, jak TVP pożegna zmarłego.

Marta Manowska nie kryła, że bardzo przeżyła śmierć Cezarego Mocka z "Sanatorium miłości". Na antenie "Pytania na śniadanie"  była przygnębiona, a opowiadając o zmarłym 67-latku nie potrafiła powstrzymać łez. 

Marta Manowska wypomina Cezarego z "Sanatorium miłości"

Marta Manowska, tuż po podaniu do wiadomości publicznej informacji o śmierci Cezarego Mocka, napisała na swoim Instagramie wzruszający wpis, w którym żegnała się z uczestnikiem formatu. W telewizji śniadaniowej opowiedziała jednak o panu Cezarym jeszcze więcej. 

My się Cezarym wszyscy zachwyciliśmy od pierwszego dnia. Tym jak on pochodził do życia, jak zarażał energią życiową, optymizmem. Taki poziom inteligencji, elegancji, klasy, a z drugiej strony prostoty w podejściu do życia - mówiła z łzami w oczach. 

Marta ManowskaMarta Manowska Fot. TVP VOD/Youtube

Poruszona Manowska opowiedziała też o korespondencji jaką prowadziła z Cezary Mockiem. Jego wiadomości nazwała "mentalnym testamentem". 

Cezary powtarzał, że nigdy nie jest za późno na miłość, ale zawsze jest za wcześnie na samotność. Ja te słowa zapamiętam na zawsze. Mój telefon jest pełen jego przemyśleń. Chyba przez przypadek dostałam jego testament mentalny - wyznała. 

Marta Manowska zdradza, jak TVP pożegna Cezarego z "Sanatorium miłości"

Marta Manowska dodała również, że następny odcinek "Sanatorium miłości" w hołdzie dla zmarłego zostanie poświęcony przemijaniu, miłości i śmierci. Z pewnością po odejściu Cezarego program już nie będzie taki sam. 

 

AG

Quiz, którego nie ma
1/15Loch Ness, gdzie ma mieszkać słynny potwór, to jezioro w:
Zobacz także
 • Cezary z 'Sanatorium miłości' "Sanatorium miłości". Znamy przyczynę śmierci Cezarego Mocka. Rodzina była z nim do samego końca
 • Cezary Mocek, Wiesława Kwiatkowska 'Sanatorium miłości' "Sanatorium miłości".Śmierć Cezarego Mocka była szokiem dla Wiesławy. "Mieliśmy wspólne plany"
 • Marta Manowska, Cezary Mocka z 'Sanatorium miłości' Marta Manowska żegna Cezarego z "Sanatorium miłości". "Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi, jakich poznałam"
Komentarze (8)
Marta Manowska rozpłakała się na antenie, wspominając Cezarego z "Sanatorium miłości". "Te słowa zapamiętam na zawsze"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tele widz

  Oceniono 16 razy 12

  Trudno się dziwić temu co przezywają te panie i chyba pozostali,nie wspominając o Najbliższych! Przesympatyczny,z klasa,wiedza i kultura osobista Żal,ze opuszczają nas tacy wspaniali! Wyrazy szczerego współczucia dla Rodziny i przyjaciół

 • Gość: TELEWIDZ..

  Oceniono 13 razy 7

  Bardzo smutne równy gość zawsze rzeczowo mówił krótko się znało jego ale jego wypowiedzi z Manowską było widać że to wspaniały człowiek ..CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI ,NIECH SPOCZYWA W SPOKOJU....Współczucie dla rodziny Bliskich i przyjaciół z programu ,,SANATORIOM MIŁOŚCI..

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy -6

  popłacz, popłacz- słupek oglądalności wystrzeli w górę

 • Gość: Gosc1

  Oceniono 14 razy -10

  Oj rzeczywiście straszne, dziadek ledwo sie ruszal, wiadomo bylo ze mu bliższej niz dalej, ale tragedia powinien w domu siedziec a nie starej dupy szukac do piachu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX