"Sanatorium miłości".Śmierć Cezarego Mocka była szokiem dla Wiesławy. "Mieliśmy wspólne plany"

Cezary Mocek, Wiesława Kwiatkowska 'Sanatorium miłości'

Cezary Mocek, Wiesława Kwiatkowska 'Sanatorium miłości' (screen 'Sanatorium miłości' TVP 1)

"Sanatorium miłości". Cezary Mocek nie żyje. Jego śmierć bardzo dotknęła koleżankę z programu, Wiesławę. TVP wyemituje specjalny materiał wspomnieniowy o uczestniku.

"Sanatorium miłości". Cezary Mocek stał się ulubieńcem widzów. Ku zaskoczeniu wszystkich, TVP na oficjalnym profilu programu na Facebooku poinformowała, że uczestnik zmarł. Odszedł w wieku 67 lat.

ZOBACZ: "Sanatorium miłości". Znamy przyczynę śmierci Cezarego Mocka. Rodzina była z nim do samego końca

Wiesława z "Sanatorium miłości" płakała po śmierci Cezarego

Mocek będąc w sanatorium w Ustroniu wraz z innymi seniorami, bardzo polubił jedną z uczestniczek, Wiesławę. Kobieta w rozmowie z Wirtualną Polską wyznała, oboje mieli się ku sobie. Niestety nie było im dane długo nacieszyć się swoją obecnością. Wieść o jego śmierci bardzo ją dotknęła.

Popłakałam się niesamowicie, kiedy dowiedziałam się, że Cezary nie żyje. Darzyłam go ogromną sympatią. On chyba nawet czuł coś więcej. W pewnym sensie byliśmy parą. Mieliśmy wspólne plany. Los jednak ułożył wszystko inaczej - powiedziała Wiesława Kwiatkowska dla WP.

ZOBACZ: Marta Manowska żegna Cezarego z "Sanatorium miłości". "Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi, jakich poznałam"

TVP wyemituje specjalny materiał poświęcony Cezaremu

Jak udało się ustalić portalowi Wirtualne media, TVP 1 pokaże pozostałe odcinki "Sanatorium miłości" z udziałem zmarłego uczestnika oraz wyemituje specjalny materiał wspomnieniowy o uczestniku. Telewizja Polska oświadcza, że zrobi to w zgodzie i w porozumieniu z rodziną zmarłego.

Telewizja Polska przygotuje materiał wspomnieniowy o śp. Cezarym Mocku, który przywoła niezapomniane chwile w programie z Jego udziałem. W ten sposób pożegnamy i podziękujemy Panu Cezaremu za wspólny czas na antenie TVP1 - zapowiada TVP.

JP

Żółty. Quiz wiedzy ogólnej
1/16Żółtodziób to ktoś:
Zobacz także
 • Cezary z 'Sanatorium miłości' "Sanatorium miłości". Znamy przyczynę śmierci Cezarego Mocka. Rodzina była z nim do samego końca
 • Cezary Mocka Cezary Mocek z "Sanatorium miłości" nie żyje. Miał 67 lat
 • Cezary Mocek 'Sanatorium miłości' "Sanatorium miłości": Cezary Mocek w ostatnim wywiadzie przed śmiercią: Bać się miłości to tak, jakby bać się życia
Komentarze (5)
"Sanatorium miłości". Śmierć Cezarego Mocka była szokiem dla Wiesławy. Wyznała: Mieliśmy wspólne plany
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 7

  Pani Wiesławo-millczenie jest złotem

 • Gość: ed

  Oceniono 7 razy 5

  Ludzie ,dajcie już spokój,zmarł jakiś człowiek jak wielu innych i tyle a piszecie o nim jakby był to ktoś znany czy znamienity,ciszej nad jego trumną.

 • aga2922

  Oceniono 7 razy 5

  A niedawno były artykuły że Wiesława to zawodowa aktorka, występowała w serialach i różnych programach a prywatnie jest w związku od 10 lat. A tu zgrywa samotną. Co za ściema...

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Bardzo pozytywna i ciekawa postać. Miło się oglądało program z wydziałem śp. Cezarego.Duzy takt jak również wiedza i szczerość- to dzisiaj rzadka cecha.Wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny i uczestników Sanatorium Milosci.

 • Gość: Jagoda

  Oceniono 3 razy 3

  Dziwne bo oglądam ten program i wydaje mi się że on lubił inny typ kobiety Lubił kobiety subtelne delikatne niw palące a do p Wiesławy to napewno nie pasuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX