"Sanatorium miłości".Śmierć Cezarego Mocka była szokiem dla Wiesławy. "Mieliśmy wspólne plany"

"Sanatorium miłości". Cezary Mocek nie żyje. Jego śmierć bardzo dotknęła koleżankę z programu, Wiesławę. TVP wyemituje specjalny materiał wspomnieniowy o uczestniku.

"Sanatorium miłości". Cezary Mocek stał się ulubieńcem widzów. Ku zaskoczeniu wszystkich, TVP na oficjalnym profilu programu na Facebooku poinformowała, że uczestnik zmarł. Odszedł w wieku 67 lat.

ZOBACZ: "Sanatorium miłości". Znamy przyczynę śmierci Cezarego Mocka. Rodzina była z nim do samego końca

Wiesława z "Sanatorium miłości" płakała po śmierci Cezarego

Mocek będąc w sanatorium w Ustroniu wraz z innymi seniorami, bardzo polubił jedną z uczestniczek, Wiesławę. Kobieta w rozmowie z Wirtualną Polską wyznała, oboje mieli się ku sobie. Niestety nie było im dane długo nacieszyć się swoją obecnością. Wieść o jego śmierci bardzo ją dotknęła.

Popłakałam się niesamowicie, kiedy dowiedziałam się, że Cezary nie żyje. Darzyłam go ogromną sympatią. On chyba nawet czuł coś więcej. W pewnym sensie byliśmy parą. Mieliśmy wspólne plany. Los jednak ułożył wszystko inaczej - powiedziała Wiesława Kwiatkowska dla WP.

ZOBACZ: Marta Manowska żegna Cezarego z "Sanatorium miłości". "Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi, jakich poznałam"

TVP wyemituje specjalny materiał poświęcony Cezaremu

Jak udało się ustalić portalowi Wirtualne media, TVP 1 pokaże pozostałe odcinki "Sanatorium miłości" z udziałem zmarłego uczestnika oraz wyemituje specjalny materiał wspomnieniowy o uczestniku. Telewizja Polska oświadcza, że zrobi to w zgodzie i w porozumieniu z rodziną zmarłego.

Telewizja Polska przygotuje materiał wspomnieniowy o śp. Cezarym Mocku, który przywoła niezapomniane chwile w programie z Jego udziałem. W ten sposób pożegnamy i podziękujemy Panu Cezaremu za wspólny czas na antenie TVP1 - zapowiada TVP.

JP

Więcej o:
Komentarze (5)
"Sanatorium miłości". Śmierć Cezarego Mocka była szokiem dla Wiesławy. Wyznała: Mieliśmy wspólne plany
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Bardzo pozytywna i ciekawa postać. Miło się oglądało program z wydziałem śp. Cezarego.Duzy takt jak również wiedza i szczerość- to dzisiaj rzadka cecha.Wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny i uczestników Sanatorium Milosci.

 • Gość: gosc

  Oceniono 13 razy 7

  Pani Wiesławo-millczenie jest złotem

 • Gość: Jagoda

  Oceniono 5 razy 3

  Dziwne bo oglądam ten program i wydaje mi się że on lubił inny typ kobiety Lubił kobiety subtelne delikatne niw palące a do p Wiesławy to napewno nie pasuje

 • Gość: ed

  Oceniono 9 razy 3

  Ludzie ,dajcie już spokój,zmarł jakiś człowiek jak wielu innych i tyle a piszecie o nim jakby był to ktoś znany czy znamienity,ciszej nad jego trumną.

 • aga2922

  Oceniono 9 razy 3

  A niedawno były artykuły że Wiesława to zawodowa aktorka, występowała w serialach i różnych programach a prywatnie jest w związku od 10 lat. A tu zgrywa samotną. Co za ściema...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX