"Ranczo" powraca. Cezary Żak prawdopodobnie nie pojawi się w obsadzie. Miał zażądać bajońskiej stawki

"Ranczo" doczeka się kontynuacji. Jak donosi "Super Express", w planach jest film, który później zostanie wyemitowany w telewizji jako serial. Jednak Cezary Żak może nie pojawić się w obsadzie.

Od 2017 roku mówi się o tym, że powstanie kontynuacja serialu "Ranczo". Wszystko wskazuje na to, że wreszcie fani produkcji doczekają się nowych odcinków. Potwierdził to na Facebooku Cezary Żak, który wcielał się tam w podwójną rolę. Napisał, że dwa lata temu został złożony wniosek do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w sprawie dofinansowania filmu i jeśli odpowiedź będzie pozytywna, latem padnie pierwszy klaps na planie zdjęciowym.

"Ranczo" powraca. Ale co z Cezarym Żakiem?

"Super Express" skontaktował się z aktorem. Jego reakcja zaskoczyła dziennikarzy, gdyż nie wykazywał entuzjazmu z powodu powrotu na plan zdjęciowy "Rancza".

Nie będę na ten temat rozmawiał, ponieważ nie znam żadnych szczegółów. Nie wiem nic, nie mam zielonego pojęcia - zwrócił się do SE.

Tabloid twierdzi, że chodzi o pieniądze. Żak podobno żąda wyższej stawki, niż mu proponują. W grę wchodzi nawet pół miliona złotych. Taka kwota zasiliłaby i tak pokaźne konto aktora. Przypomnijmy, że Żak za wcielanie się w postaci Pawła i Piotra Koziołów zarobił już ponad 4 miliony złotych.

Także inni aktorzy negocjują stawki. Bogdan Kalus, czyli serialowy Tadeusz Hadziuk, wyznał tabloidowi, że jest w trakcie ustalania finansów. Prawdopodobnie do porozumienia doszli już odtwórcy głównych ról: Ilona Ostrowska (Lucy), Artur Barciś (Czerepach) oraz Paweł Królikowski (Kusy). Pojawiły się już pierwsze doniesienia, kogo możemy nie zobaczyć w obsadzie. Prawdopodobnie z udziału w filmie zrezygnuje Elżbieta Romanowska, czyli serialowa Jola Pietrek. Jednak fani jej postaci mogą być spokojni, gdyż zastąpi ją inna aktorka. 

AW

Więcej o:
Komentarze (17)
"Ranczo" powraca. Cezary Żak może się nie pojawić w obsadzie. Chce kosmiczną stawkę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: frezja

  Oceniono 6 razy 6

  Wypisujecie takie brednie, że głowa mała!!! Cezary Żak napisał, że nie są prowadzone rozmowy w sprawie serialu (zmarły scenarzysta zdążył napisać tylko 6 odcinków, czyli nie jest to skończona całość i pewnie nie nadaje się do realizacji). Rozmowy prowadzone są tylko w sprawie filmu kinowego i jeśli zakończą się pomyślnie i film otrzyma dofinansowanie to film powstanie, a jeśli nie to filmu nie będzie.
  Elżbieta Romanowska powiedziała, że nie wystąpi, bo nikt jej do tej pory nie poinformował, że ma zagrać, stąd wniosek, że w scenariuszu filmu nie przewidziano dla ,,Joli", żadnych scen, więc nie ma tam dla niej roli, a wy wypisujecie, że zastąpi ją inna aktorka. W czym ma ją zastąpić, jeśli postać ,,Jolki" w nowym filmie nie pojawi się, bo zmarły w listopadzie scenarzysta nie uwzględnił tej postaci w scenariuszu???

 • Gość: .

  Oceniono 10 razy 6

  Ranczo bez Żaka? Moze jeszcze Ostrowska i Krolikowskiego niech wyrzucą

 • Gość: Molino

  Oceniono 22 razy 4

  Bez Żaka nie ma rancza niestety..

 • tullianum

  Oceniono 13 razy 3

  4 mln 130 odcinkow to 30 tys za jeden
  0.5 mln za 6 odcinkow to 85 tys za jeden. A ile sie go kreęci? Tydzien? Dwa?

 • Gość: M

  Oceniono 14 razy 2

  Jak wyjdzie taki szajs jak Kogel Mogel 3 to sie wcale mu nie dziwie...

 • Gość: Dópa

  Oceniono 12 razy 2

  W serialu wytłumaczy się tym, że biskup Kozioł poszedl na papieża a senator zaginąl w puszczy amazońskiej.

 • Gość: xol1

  Oceniono 15 razy -1

  Lepiej pisuarowym i rydzykowym przydupasom rozdać, niż aktorom dać zarobić.

 • prawdaprawda

  Oceniono 13 razy -3

  Jak wszystko co ostatnio produkuje pisuarowaTVP, to tez będzie ogrzewany kotlet wciskający propagandę ku czci jedynie słusznej partii.

 • Gość: Tyk

  Oceniono 10 razy -4

  Temu całemu Żakowi to się we łbie poprzewracało

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX